XII Silesian Cup 2021

2021-04-11 Dobrzeń Wielki, DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki


UWAGA

Witajcie drodzy tancerze oraz rodzice.

Turniej został odwołany.
Wkrótce poinformujemy o nowym terminie.

Z tanecznym pozdrowieniem
DANCE TEAM DOBRZEŃ WIELKI

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:15, próba parkietu 8:00-9:00, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin
2.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin
3.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Duda Jakub
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Ciniecka Natasza
Duda JakubCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Liput Filip
Janoszka Agata
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Liput Filip
Janoszka Agata
Liput FilipJanoszka AgataEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
5.Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
7.Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
8.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław
2.Talaga Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Talaga VictoriaTalaga VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Czempik Tobiasz
Czempik Maja
RONDO - Rybnik
Czempik Tobiasz
Czempik Maja
Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO - Rybnik
3.Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław
4.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec
5.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
7.Ledwolorz Filip
Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ledwolorz Filip
Gross Emilia
Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
8.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka
9.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice
10.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
11.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
12.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała JuliaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
3.Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin
4.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra
5.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Panek Mikołaj
Mikołajczyk Sara
Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa
7.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa
8.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domin Kamila
TEAM - Ornontowice
Domin KamilaDomin KamilaTEAM - Ornontowice
2.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki
3.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin
4.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
5.Szocińska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szocińska ZuzannaSzocińska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
6.Wybierek Paulina
TEAM - Ornontowice
Wybierek PaulinaWybierek PaulinaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka
2.Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski Mateusz
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak KingaDobrowolski MateuszEKATERINDANCE GŁOGÓWEK
3.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM - Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
5.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork
7.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno
8.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
9.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
10.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice
2.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice

Do 0 () PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boiko Mykyta
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Boiko Mykyta
Hodór Julia
Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
4.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO - Rybnik
5.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin
6.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
5.Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Juśkiewicz Zuzanna
Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa
6.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa
2.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
5.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
6.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
7.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
5.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
8.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
9.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa

 

BLOK 3, rejestracja 14:45-15:30, próba parkietu 15:00-15:45, start: 15:45

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice
4.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno
5.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice
6.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
RÓŻA - Olesno
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA - Olesno
2.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice
5.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
RÓŻA - Olesno
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA - Olesno
2.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno
2.Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław
4.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław
5.Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz
7.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno
8.Suwała Jakub
Skiba Karolina
RONDO - Rybnik
Suwała Jakub
Skiba Karolina
Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO - Rybnik
9.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów
10.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuba Maksymilian
Markowska Hanna
IGLICA - Wrocław
Dziuba Maksymilian
Markowska Hanna
Dziuba MaksymilianMarkowska HannaIGLICA - Wrocław
2.Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Jakub Wiśniewski
Suchecka Aleksandra
Jakub WiśniewskiSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław
4.Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk TomaszNatanek MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno
6.Suwała Jakub
Skiba Karolina
RONDO - Rybnik
Suwała Jakub
Skiba Karolina
Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO - Rybnik
7.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice
8.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno
2.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno
3.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno
2.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno
3.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław
4.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA - Olesno
5.Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Kleszcz Iga
Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów

 

BLOK 4, rejestracja 18:15-19:00, próba parkietu 18:30-19:15, start: 19:15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice
2.Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Sokotun Ivana
Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reginek Filip
Czopnik Emilia
KIEPURA - Wrocław
Reginek Filip
Czopnik Emilia
Reginek FilipCzopnik EmiliaKIEPURA - Wrocław
2.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
3.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
5.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice
6.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
4.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
5.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno
6.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
7.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów
8.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice
2.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław
3.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik
4.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze
5.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno
6.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
7.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
2.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
3.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
3.Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Szemiel Kinga
Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
5.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki