47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIOR

2020-12-12 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego


Plik z wynikami
BLOK 1

30+ (Senior 1) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia DD1
2.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków DD2
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle6 (+1)163
4.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków D (+1)1D4
5.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec6 (+1)164
6.Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
ASTRA LUNA - Wałcz
Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA - Wałcz0 06

30+ (Senior 1) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów CC1
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 (+1)122
3.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław4 44

30+ (Senior 1) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków BB1
2.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław4 (+1)143
4.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus1 14

30+ (Senior 1) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków

30+ (Senior 1) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice EE1
2.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA - Poznań1 (+1)112
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice4 (+1)143
4.Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
WIKA - Olsztyn
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
Krzykwa JanHepner ElżbietaWIKA - Olsztyn0 04
5.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05

40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle DD2
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły4 (+1)143
4.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec D (+1)1D4
5.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 25
6.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05

40+ (Senior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły CC1
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Dancers United - WARSZAWA
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaDancers United - WARSZAWA1 (+1)113
4.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 64
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 25

40+ (Senior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków BB2
3.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia8 (+1)183
4.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA3 (+1)134
5.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok2 (+1)125
6.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin3 36
7.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno6 67

40+ (Senior 2) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik EE1
2.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)112
3.Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
WIKA - Olsztyn
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
Krzykwa JanHepner ElżbietaWIKA - Olsztyn1 13

50+ (Senior 3) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz. DD1
2.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)112
3.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno4 (+1)143
4.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce4 44
5.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów2 25
6.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 0

50+ (Senior 3) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica CC1
2.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław CC2
3.Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Kogut Joanna
Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice7 (+1)174
5.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)135
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław1 17

50+ (Senior 3) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica CC1
2.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok BB2
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń1 (+1)113
4.Prus Piotr
Borisovich Irina
THE BEST - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaTHE BEST - Gdańsk5 (+1)154
5.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 35
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice7 7
8.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 0

50+ (Senior 3) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik AA1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica6 (+1)163
4.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń0 04
5.Prus Piotr
Borisovich Irina
THE BEST - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaTHE BEST - Gdańsk4 45
6.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 0

50+ (Senior 3) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz SS1
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica5 (+1)152
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1 (+1)113
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 64

60+ (Senior 4) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno DD1
2.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań2 (+1)122
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW - Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW - Żory0 03

60+ (Senior 4) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) S ST Puchar Wieczystego 0

40+ (Senior 2) S ST Puchar Wieczystego 0

50+ (Senior 3) S ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 01
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1 12
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica6 63
4.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica0 04

60+ (Senior 4) S ST Puchar Wieczystego 0

60+ (Senior 4) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

 

BLOK 2

30+ (Senior 1) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia DD1
2.Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
ASTRA LUNA - Wałcz
Kalla Mieczysław
Nowak Kamila
Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA - Wałcz2 (+1)122
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice1 13

30+ (Senior 1) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
TANGO - Gdynia
Zwierzchlejski Jan
Nocuń- Zwierzchlejska Paulina
Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO - Gdynia1 11
2.Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 (+1)113
4.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04

30+ (Senior 1) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus BB1
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 63

30+ (Senior 1) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław SS1
2.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań2 (+1)122
3.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 24
5.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus2 25

40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice EE1
2.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice4 (+1)143
4.Kulików Sławomir
Kulików Joanna
WIR - Mysłowice
Kulików Sławomir
Kulików Joanna
Kulików SławomirKulików JoannaWIR - Mysłowice1 14

40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice DD1
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice3 (+1)132
3.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice0 03

40+ (Senior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły CC1
2.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań CC2
3.Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie CC3
4.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 (+1)134
5.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków C (+1)1C5
6.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno2 (+1)126
7.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 17
8.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Dancers United - WARSZAWA
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaDancers United - WARSZAWA0 08
9.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 09

40+ (Senior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły BB2
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA - Poznań2 (+1)124
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 26

40+ (Senior 2) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław DD1
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 13

50+ (Senior 3) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok CC1
2.Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Kogut Joanna
Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL - Rzeszów CC2
3.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość C (+1)1C3
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)174
5.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław0 06
7.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice7 7

50+ (Senior 3) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz BB1
2.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok3 (+1)132
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość7 74
5.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 15
6.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice7 7

50+ (Senior 3) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik7 (+1)171
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

50+ (Senior 3) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica AA1
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja1 (+1)112
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 03

60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno0 01
2.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW - Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW - Żory1 (+1)113

60+ (Senior 4) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) S LA Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 11
2.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 02
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 23
4.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus
5.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań

40+ (Senior 2) S LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 31
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 12
3.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica13 133
4.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

50+ (Senior 3) S LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 31
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik7 72
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 03

60+ (Senior 4) S LA Puchar Wieczystego 0

60+ (Senior 4) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica AA1
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
REPLAY - Złotoryja
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja2 (+1)122
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław0 03