Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

2020-12-05 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się z programem turnieju.

BLOK 1
Rejestracja dla kategorii:
10-11 lat H, 10-11 lat G, 10-11 lat F, 12-13 lat H, 12-13 lat G, 12-13 lat F – godz. 7.30-8.15
Próba parkietu: godz. 8.15-8.45
Start: godz. 9.00

BLOK 2
Rejestracja dla kategorii:
10-11 lat E, 12-13 lat E, 12-13 lat D ST/LA – godz. 10.30-11.00
Próba parkietu: godz. 11.00-11.15
Start: godz. 11.30

Rejestracja dla kategorii:
14-15 lat D ST/LA, 14-15 lat C ST/LA – godz. 12.00-12.30
Próba parkietu: godz. 12.30-12.45
Start: godz. 13.00

Kategoria 12-13 lat klasa E+F została rozdzielona na kategorie 12-13 lat F i 12-13 lat E.

UWAGA!
Wejście na halę odbywa się w trakcie rozpoczęcia rejestracji danej kategorii.

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:15, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Prosimy o zapoznanie się z programem turnieju.
BLOK 1
Rejestracja dla kategorii:
10-11 lat H, 10-11 lat G, 10-11 lat F, 12-13 lat H, 12-13 lat G, 12-13 lat F – godz. 7.30-8.15
Próba parkietu: godz. 8.15-8.45
Start: godz. 9.00


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
Bonczek MoritzHoy MartynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7, 7 (+2)27, 71
2.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+2)271
3.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+2)231
4.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa G (+2)2G1
7.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin13, 7 Żołnierczyk Sebastian - G (+2)213, 7Żołnierczyk Sebastian - G1
8.Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle6, 6 (+1)16, 62
9.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1, 1 (+1)11, 12
10.Ledwolorz Filip
Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ledwolorz Filip
Gross Emilia
Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132
11.Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Łukasz
Konopka Małgorzata
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Konopka Małgorzata
Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata4STEP - Siechnice F (+2)2F1
2.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra F (+2)2F1
3.Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+2)232
4.Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Lisiecki Jakub
Lipińska Julia
Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA - Pabianice2 (+2)222
5.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice F (+2)2F2
6.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek2 (+1)123
7.Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
8.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)113
9.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa3 (+1)133
10.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno E (+2)2E1
2.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E2
3.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E3

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malicki Filip
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Malicki Filip
Broniszewska Hanna
Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko G (+2)2G1
2.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki G (+2)2G1
3.Bilski Leszek
Stańska Kinga
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bilski Leszek
Stańska Kinga
Bilski LeszekStańska KingaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 (+1)172
4.Żak Igor
Juśkiewicz Zuzanna
ZORBA - Częstochowa
Żak Igor
Juśkiewicz Zuzanna
Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinek Mateusz
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Badurczyk Joanna
Marcinek MateuszBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz F (+2)2F1
2.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F (+2)2F1
3.Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl. F (+2)2F2
4.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice4 (+2)242
5.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)113
6.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork2 (+1)123
7.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
8.Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra E (+2)2E1
2.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław E (+2)2E2
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice E (+1)1E3
4.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica2 (+1)124
5.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)115

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:00, próba parkietu 11:00-11:15, start: 11:30

Rejestracja dla kategorii:10-11 lat E, 12-13 lat E, 12-13 lat D ST/LA – 10.30-11.00 Próba parkietu: 11.00-11.15 Start: 11.30
Rejestracja dla kategorii:14-15 lat D ST/LA, 14-15 lat C ST/LA - 12.00-12.30 Próba parkietu: 12.30-12.45 Start: 13.00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+2)2D1
2.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra D (+2)2D2
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec D (+1)1D3
4.Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Gacek Ewa
Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)144

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+2)2D1
2.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+2)2D2
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+2)2D3
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice3 (+2)234
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko1 (+1)115
6.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)116
7.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5 (+1)157
8.Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Arinkina Anhelina
Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA - Pabianice2 (+1)128
9.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm2 (+1)129

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Pijet Maja
Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+2)231
2.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno3 (+2)232
3.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)263
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole1 (+1)114
5.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
CLASSIC - Warszawa
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC - Warszawa1 (+1)115
6.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 46

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice C (+2)2C1
2.Crepaldi Paolo
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Pijet Maja
Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+2)232
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole2 (+2)223
4.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
CLASSIC - Warszawa
Wójcik Mateusz
Sękowska Martyna
Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC - Warszawa1 (+1)115
6.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław C (+2)2C1
2.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze6 (+2)262
3.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+2)223
4.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice C (+2)2C4
5.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa4 (+2)245
6.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)226
7.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)127
8.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice3 (+1)138
9.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory4 49
10.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław4 410
11.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+2)221
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław C (+2)2C2
3.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)223
4.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+2)234
5.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)115
6.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)116
7.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)147
8.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 (+1)127
9.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa0 09
10.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik4 (+2)242
3.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)293
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice8 (+2)284
5.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)115
6.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)126
7.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin7 77
8.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory4 48

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław B (+2)2B1
2.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+2)292
3.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław6 (+2)263
4.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik6 (+1)164
5.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice7 (+1)175
6.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06