V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020

2020-09-26 Żółkiewka, TOP - ART - Lublin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

ZG PTT wprowadza tymczasową możliwość zdobywania punktów PREMIUM przez
tancerzy (konkurencje Solo Dance) i pary klas F, E, D, C, B, A wg następującego klucza:
-70 procent uczestniczących w rywalizacji par/tancerzy otrzymuje punkt PREMIUM. ( Liczbę zaokrąglamy zawsze na korzyść par)
-Dodatkowo o kolejne PREMIUM –pary rywalizują wg dotychczasowych zasad Systemu Premium

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-9.50, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce
2.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno
3.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
4.Nowak Antonino
Nieckarz Klaudia
Akademia Tańca - Kielce
Nowak Antonino
Nieckarz Klaudia
Nowak AntoninoNieckarz KlaudiaAkademia Tańca - Kielce
5.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa
6.Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Kozłowska Hanna
Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa
7.Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK - Lublin
8.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość
3.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin
4.Nowak Szymon
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Koszarska Marika
Nowak SzymonKoszarska MarikaKICK - Kielce
5.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin
6.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm
7.Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Radzieńczak Adam
Jamróz Aleksandra
Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm
4.Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski
5.Olszewski Paweł
Witkowska Natalia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Witkowska Natalia
Olszewski PawełWitkowska NataliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
6.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
7.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa
8.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno
9.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
3.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski
5.Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
TAKT - Chełm
Łabuś Wojciech
Gałaś Oliwia
Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT - Chełm
6.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce
2.Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Wojciechowska Weronika
Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART - Lublin
3.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
4.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa
5.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.50, start: 13.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm
4.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
6.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm
7.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski
8.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin
9.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów
10.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska
11.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski
12.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin
13.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA
2.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA
2.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski
2.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
4.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
2.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski
3.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Sobczak Nela
Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP Warszawa
2.Nowak Antonino
Nieckarz Klaudia
Akademia Tańca - Kielce
Nowak Antonino
Nieckarz Klaudia
Nowak AntoninoNieckarz KlaudiaAkademia Tańca - Kielce
3.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa
4.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa
3.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.50, start: 16.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Czuhan Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Popielewicz Zuzanna
Czuhan JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
4.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
6.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
7.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
8.Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United - WARSZAWA
9.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola
10.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
11.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Czuhan Jakub
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Popielewicz Zuzanna
Czuhan JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
3.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski
4.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
6.Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
MDANCE - Przemyśl
Perłak Filip
Pobidyńska Martyna
Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl
7.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
8.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl
9.Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Dancers United - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Marciniak Wiktoria
Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United - WARSZAWA
10.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
11.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
12.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
3.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
4.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl
5.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
6.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
7.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
4.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce
5.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA
6.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
7.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola
8.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola
10.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Banach Alan
Markiewicz Wiktoria
Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl
2.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
5.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
6.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
7.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
5.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
6.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
7.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

 

BLOK 4, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-18.50, start: 19.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
4.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
6.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
3.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
5.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
6.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
5.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
6.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
7.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
8.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
9.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
10.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
11.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
4.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
5.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
6.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
8.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
4.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
6.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 0

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Jeleń Ernest
Faber Agata
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Faber Agata
Jeleń ErnestFaber AgataLIDER - Lublin
3.Pomazanskyi Bohdan
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Pomazanskyi Bohdan
Gruszczyńska Aleksandra
Pomazanskyi BohdanGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.

40+ (Senior 2) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin

40+ (Senior 2) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.