MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR

2020-09-26 PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, SENIOR DANCE STUDIO - Poznań


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Zmiany w programie!!!
Nowe kategorie: 10-11 F, Solo dance do 15 kl. G i F

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński OlivierNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin
5.Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
POEZJA - Kościan
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
Sowińska OliwiaKaczmarek AdamPOEZJA - Kościan
6.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań
2.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno
2.Hoffmann Maria
Machnik Szymon
FINEZJA - Poznań
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann MariaMachnik SzymonFINEZJA - Poznań
3.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Bober Milena
Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
5.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
4.Kisielewski Jakub
Bartnik Laura
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Bartnik Laura
Kisielewski JakubBartnik LauraASTRA - Szczecin
5.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole
7.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra
8.Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin
9.Staniak Oliwier
Jekel Aleksandra
All About Dance Studio - Szczecin
Staniak Oliwier
Jekel Aleksandra
Staniak OliwierJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin
10.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
11.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały
2.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA - Poznań
3.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin
4.Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
DREAM - Poznań
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM - Poznań
5.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno
6.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały
7.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin
8.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań

Do 15 (Do 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Stachowiak AmeliaStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań
2.Szmyt Maja
FINEZJA - Poznań
Szmyt MajaSzmyt MajaFINEZJA - Poznań
3.Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Wasilewska WiktoriaWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań

Do 15 (Do 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Adamska MariaAdamska MariaFINEZJA - Poznań

Do 12 (Do 12) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarmuż Anastazja
FINEZJA - Poznań
Jarmuż AnastazjaJarmuż AnastazjaFINEZJA - Poznań

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, start: 13.00

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice
2.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn
4.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
5.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice
2.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn
4.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
5.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice
4.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
5.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
6.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
7.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin
8.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
3.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
4.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
5.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
6.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
7.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice
3.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
3.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
4.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
3.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin
4.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, start: 15.30

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno
2.Przewoźny Michał
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
5.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
4.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
5.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
2.Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały
2.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA - Poznań
3.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
5.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn
7.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
8.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały
2.Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA - Poznań
3.Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn
6.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły
2.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
4.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
5.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
7.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
8.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
3.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
6.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały
7.Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
3.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
4.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
5.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
6.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
7.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan
2.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
3.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
4.Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO - Leszno
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
6.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
7.Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań
8.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań
2.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań
3.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań
2.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań