CeA Challenge Cup

2020-11-29 Wieliczka, Grajów 150, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga: Zmiany godzin rozpoczęcia bloków.
Blok 1. godz. 9:30 Blok 2 godz. 12:00 Blok 3 godz. 15:00 Blok 4 godz. 18:00

Turniej bez udziału publiczności. Zgłoszenia opiekunów i trenerów do dnia 25 listopada na adres: mag.magic@interia.eu wg wzoru: data turnieju, nazwisko i imię uczestnika, klub (nazwa wg CBD), nazwisko i imię opiekuna/trenera. Oświadczenia COVID do pobrania z zakładki „informacje”. Wypełnione oświadczenie należy złożyć przy rejestracji. Numery startowe zwrotne – numery nie zwrócone traktujemy jako sprzedane w kwocie 50,- zł, a uzyskane środki przeznaczamy na Klub Taneczny osób z zespołem Downa.

BLOK 1, rejestracja 8:00 – 9:00, próba parkietu 9:00 - 9:25, start: 9:30

W przypadku wystarczającej liczby zgłoszeń kategorie Solo Dance E + F zostaną rozdzielone. (do 11 lat i 12-15 lat klasa F kombinacja 6 tańców). Kategoria Solo Dance do 11 lat H zostanie rozdzielona na kategorie do 9 lat H (polka) i 10-11 lat H (jive).


Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Adach NataliaAdach NataliaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)271
2.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn5 (+2)251
3.Grudzień Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Grudzień LilianaGrudzień LilianaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
4.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+2)221
5.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec12 Korczak Angelika - G (+2)212Korczak Angelika - G1
6.Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak UrszulaRosiak UrszulaAnaDens Łódź3 (+2)231
7.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
8.Zimna Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zimna MajaZimna MajaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
9.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
10.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
11.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
12.Lypchanska Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Lypchanska AnnaLypchanska AnnaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+1)122
13.Nalepa Zofia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Nalepa ZofiaNalepa ZofiaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
14.Stolecka Kalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stolecka KalinaStolecka KalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
15.Szymonek Tymoteusz
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szymonek TymoteuszSzymonek TymoteuszEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112

Do 11 (Do 9 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lykhodid Anastasiia
M-TEAM - Kraków
Lykhodid AnastasiiaLykhodid AnastasiiaM-TEAM - Kraków2 (+2)221
2.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112

12-15 (Junior 1 + Junior 2) E+F KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów2 (+2)221
2.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tolarz Filip
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Lizak Anna
Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+2)2E1
2.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122
3.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice5 (+2)251
2.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ2 (+2)222
3.Górny Mateusz
Filipek Emilia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA - Kraków2 (+2)223
4.Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Tyksińska Iga
Madej MikołajTyksińska IgaGALA - Mielec6 (+2)264
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 (+1)115
6.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
PERFECT DANCE - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)136
7.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce2 (+1)127
8.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec1 18
9.Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaM-TEAM - Kraków0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice1
2.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław2
3.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
PERFECT DANCE - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE - Kraków3

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 – 11:30, próba parkietu 11:30 – 11:55, start: 12:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
2.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków5 (+2)252
3.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów D (+2)2D3
4.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno4 (+2)244
5.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)115
6.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)126
7.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów5 (+1)157
8.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka0 08
9.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice1 19
10.Baran Szymon
Bukowska Malwina
MDANCE - Przemyśl
Baran Szymon
Bukowska Malwina
Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE - Przemyśl0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno E (+2)2E1
2.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+2)2E2
3.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno D (+2)2D1
2.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)262
3.Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Ruiz Vidales Klara
Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)223
4.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)144
5.Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)115
6.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 46
7.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze4 47

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 – 14:30, próba parkietu 14:30 – 14:55, start: 15:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno C (+2)2C1
2.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa7 (+2)272
3.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań5 (+2)253
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów6 (+2)264
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)115
6.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 (+1)116
7.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)167
8.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków1 19

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki C (+2)2C1
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów C (+2)2C2
3.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław6 (+2)263
4.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska5 (+2)254
5.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań4 (+1)145
6.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków3 (+1)136
7.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów3 (+1)137
8.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów2 28
9.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 39

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik2 (+2)221
2.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa B (+2)2B2
3.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)273
4.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 (+2)224
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno1 (+1)115
6.Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaESENS - Wrocław1 (+1)116
7.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin7 (+1)177
8.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków0 08
9.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 09

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik5 (+2)251
2.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa9 (+2)292
3.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków6 (+2)263
4.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków2 (+1)124
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 (+1)115
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 06
7.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa0 07

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków1
2.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków2

14-15 (Junior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków1
2.Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
M-TEAM - Kraków
Kuchnia Patryk
Petriaieva Olesia
Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaM-TEAM - Kraków2

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko C (+2)2C1
2.Bulenda Rafał
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Fojcik Aleksandra
Bulenda RafałFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+2)2C2
3.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)233
4.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze6 (+2)264
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków3 (+1)135
6.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)116
7.Ordowski Maciej
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Ordowski Maciej
Zajda Dorota
Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 07
8.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec4 48

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze6 (+2)261
2.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze C (+2)2C2
3.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C3
4.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 15

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 – 17:30, próba parkietu 17:30 – 17:55, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno5 (+2)251
2.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów8 (+2)282
3.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
4.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 (+2)261
2.Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON - Szamotuły9 (+2)292
3.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów4 (+2)243
4.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl6 (+2)264
5.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+2)295
6.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice8 (+2)286
7.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice2 (+1)127
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)188
9.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)179
10.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. B (+1)1B9
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica3 311
12.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 212

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
MDANCE - Przemyśl
Michałowski Szymon
Rupar Wiktoria
Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl4 (+2)241
2.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków2 (+2)222
3.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.12 (+2)2123
4.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów8 (+2)284
5.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno9 (+2)295
6.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice10 (+2)2106
7.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko3 (+1)137
8.Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków3 (+1)138
9.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 (+1)129
10.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)1110
11.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)1610
12.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków9 912
13.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 113

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków5 (+2)251
2.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice10 (+2)2102
3.Galewicz Marcin
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Galewicz Marcin
Grunwald Monika
Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków11 (+2)2113
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)244
5.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków11 (+2)2115
6.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+2)246
7.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)137
8.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)138
9.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko6 (+1)169
10.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 010
11.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 211
12.Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Siewierska Karolina
Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA - Kraków1 112

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory5 (+2)251
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)122

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

16-18 (Młodzież) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Kołosowska Julia
Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM - Żory2
3.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno3
4.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów4
5.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów5

16-18 (Młodzież) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów1
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2
3.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów3

19+ (Powyżej 18) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1
2.Bronowski Karol
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Bronowski Karol
Matlęga Karolina
Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków2
3.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Kaczmarczyk Małgorzata
Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK - Kraków4
5.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5

19+ (Powyżej 18) Open LA 0