VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E

2020-11-22 Czeladź, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI GODZIN W BLOKU 1,3, 4.

Szanowni tancerze, rodzice, trenerzy

Bardzo prosimy o ponowne zapoznanie się z zakładką ,,regulamin,, zmiany dotyczą opiekunów!

1. Uczestnicy turnieju stawiają się bez książeczek startowych i bez kart tancerza.
2. Na każdy startujący klub przypada maksymalnie dwóch trenerów w jednym bloku oraz jeden opiekun/rodzic na parę/solistę
3. Każdy trener/trenerka/opiekun musi być zgłoszony e-mailem na adres st.akcent@wp.pl najpóźniej do 19.11.2020r. Proszę w treści podać: imię, nazwisko, klub, numer bloku,imiona i nazwiska pary/solisty którą/którym będzie się opiekować. Wstęp na halę będą mieć wyłącznie wcześniej zgłoszone osoby.
4. Turniej relacjonowany będzie na żywo na Facebooku Szkoły Tańca Akcent Będzin (link w regulaminie)
5. Każdy uczestnik oraz trener/trenerka/opiekun musi mieć podpisane oświadczenie COVID-19 - wzór w w regulaminie
6. Numery startowe są jednorazowe bezzwrotne.
7. Każdy uczestnik przy rejestracji otrzyma butelkę wody oraz batonik / na turnieju brak bufetu w związku z obostrzeniami Covid prosimy zaopatrzyć się w swoją żywność i napoje
8. Brak ścianki do robienia zdjęć aby uniknąć większych zgromadzeń w jednym miejscu.
9. Aby uniknąć większych skupisk w szatniach nagrody będą wydawane co 2-3 kategorię bardzo prosimy aby cały czas przebywać w pobliżu parkietu i dokładnie słuchać komunikatów konferansjera o rozdawaniu nagród.
10. Na jednej krótkiej linii będzie wejście na parkiet na drugiej krótkiej linii zejście z parkietu bardzo prosimy tancerzy o przestrzeganie tego aby wchodzić jedną stroną a schodzić drugą :)

Opłaty startowe oraz bilety dla opiekunów wykupujemy w kasie turnieju - płatność gotówką

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.45, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9:30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mandrysz Bartosz
Wojaczek Zofia
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Wojaczek Zofia
Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
KIEPURA - Sosnowiec
Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA - Sosnowiec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA - Sosnowiec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
RONDO - Rybnik
Kolmasiak Gabriel
Ali Sara
Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO - Rybnik1, 1 (+1)11, 12
5.Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
RONDO - Rybnik
Rydzewski Tomasz
Łysio Kaja
Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO - Rybnik1, 1 (+1)11, 12
6.Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Wesołowski Wiktor
Musiał Maja
Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO - Rybnik1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno G (+2)2G1
2.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Mysłowice
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Mysłowice Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
Bonczek MoritzHoy MartynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle5, 5 (+1)15, 52
5.Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Pawłowska Hanna
Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin11, 5 (+1)111, 52

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM Ornontowice F (+2)2F2
3.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik F (+2)2F2
4.Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Gawlińska Maja
Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
5.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Częstochowa
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Częstochowa2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Paciok Nicola
Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
TEAM Ornontowice
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM Ornontowice Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL - Tarnowskie Góry Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwóźdź Alicja
WIR - Mysłowice
Gwóźdź AlicjaGwóźdź AlicjaWIR - Mysłowice7 Gwóźdź Alicja - G (+2)27Gwóźdź Alicja - G1
2.Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Olczyk MajaOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce3 Olczyk Maja - G (+2)23Olczyk Maja - G1
3.Sega Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega OliwiaSega OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 Sega Oliwia - G (+2)27Sega Oliwia - G1
4.Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Tokarska PatrycjaTokarska PatrycjaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 Tokarska Patrycja - G (+2)23Tokarska Patrycja - G1
5.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce7 Zdziebło Natalia - G (+2)27Zdziebło Natalia - G1
6.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin7 Żołnierczyk Joanna - G (+2)27Żołnierczyk Joanna - G1
7.Jarczyk Roksana
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Jarczyk RoksanaJarczyk RoksanaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
8.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
9.Kmiecik Gabriela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik GabrielaKmiecik GabrielaST Iluzja Trzebinia4 (+1)142
10.Sadowska Maria
Akademia Tańca - Kielce
Sadowska MariaSadowska MariaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
11.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
12.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sega LauraSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 Sega Laura - F (+2)23Sega Laura - F1
2.Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Sokotun IvanaSokotun IvanaAKCENT - Będzin Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
4.Stolarska Hanna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska HannaStolarska HannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
5.Celej Amelia
ST Iluzja Trzebinia
Celej AmeliaCelej AmeliaST Iluzja Trzebinia5 (+1)153
6.Halemba Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba MajaHalemba MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
7.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
8.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki E (+2)2E1
2.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała E (+2)2E2
3.Jedynak Franciszek
Najder Natalia
IMPERIA - Kraków
Jedynak Franciszek
Najder Natalia
Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA - Kraków E (+2)2E3
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice4 (+1)144
5.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)115
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno2 (+1)126

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko F (+2)2F1
2.Weiner Maciej
Glapa Hanna
WIR - Mysłowice
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner MaciejGlapa HannaWIR - Mysłowice F (+2)2F2
3.Migacz Filip
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz FilipMigacz EmiliaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3, 3 (+1)13, 33

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin5, 5 5, 51

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin5 (+2)251
2.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+2)241
3.Gajda Oliwia
TEAM Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM Ornontowice Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak KorneliaGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 Jankowska Konstancja - G (+2)24Jankowska Konstancja - G1
6.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
7.Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Pachla MariaPachla MariaAKCENT - Będzin6 Pachla Maria - G (+2)26Pachla Maria - G1
8.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
9.Ząbkiewicz Kinga
TEAM Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM Ornontowice Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
10.Adach Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Adach NataliaAdach NataliaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152
11.Halemba Zofia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Halemba ZofiaHalemba ZofiaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 Halemba Zofia - G8Halemba Zofia - G2
12.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia4 (+1)142
13.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin4 (+1)142
14.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
15.Zawierucha Maja
Akademia Tańca - Kielce
Zawierucha MajaZawierucha MajaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+2)2E1
2.Górny Mateusz
Filipek Emilia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA - Kraków E (+2)2E2
3.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno E (+2)2E3
4.Tolarz Filip
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Lizak Anna
Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Mianowana Oliwia
Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK - Lublin2 (+1)125
6.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik1 (+1)116

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin D (+2)2D1
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+1)1D2
3.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław D (+1)1D3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Wiktor
Mleczak Anna
K-STUDIO Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO Krosno D (+2)2D1
2.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa D (+2)2D2
3.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice D (+2)2D3
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice1 (+1)114
5.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno5 (+1)155
6.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno1 (+1)116
7.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia1 (+1)117

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice C (+2)2C1
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)252
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno3 (+1)134
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin C (+2)2C1
2.Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+2)262
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice C (+2)2C3
4.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)174
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)135
6.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice7 76
7.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno0 07

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14.45, próba parkietu 14.30-15.15, start: 15.30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała E (+2)2E1
2.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko E (+2)2E2
3.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko E (+2)2E3
4.Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Skrzyposzek Maciej
Pindur Aleksandra
Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM - Zabrze E (+2)2E4
5.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)225
6.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)226
7.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno2 (+1)127
8.Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
FORUM - Zabrze
Chłód Mateusz
Nocoń Alicja
Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM - Zabrze3 (+1)138
9.Copik Mateusz
Sulima Hanna
FORUM - Zabrze
Copik Mateusz
Sulima Hanna
Copik MateuszSulima HannaFORUM - Zabrze2 (+1)129
10.Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
FORUM - Zabrze
Przedworski Daniel
Piofczyk Maja
Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM - Zabrze4 (+1)149
11.Szewc Adam
Wiącek Hanna
FORUM - Zabrze
Szewc Adam
Wiącek Hanna
Szewc AdamWiącek HannaFORUM - Zabrze3 (+1)1311

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole D (+2)2D1
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec D (+2)2D2
3.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków D (+2)2D3
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik D (+2)2D4
5.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+2)225
6.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+2)226
7.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno3 (+1)137
8.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze4 (+1)148
9.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)139
10.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno4 (+1)1410
11.Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Władowski Allan
Grzegorczyk Anna
Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)1111

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+2)2C1
2.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 (+2)242
3.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice7 (+1)173
4.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze4 (+1)144
5.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze C (+2)2C1
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)262
3.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice C (+2)2C3
4.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)135
6.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków2 26

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa8 (+2)281
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+2)252
3.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin6 (+2)263
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice6 (+1)164
5.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)115
6.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik0 06
7.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków4 (+2)241
2.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice6 (+2)262
3.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa7 (+1)174
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+2)2E1
2.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa E (+2)2E2
3.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze E (+2)2E3
4.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)134
5.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków2 (+1)125
6.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno2 (+1)126
7.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+1)127

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Glanowski Karol
Lipnicka Patrycja
Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa E (+2)2E1
2.Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Kopcik Julia
Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA - Radomsko E (+2)2E2
3.Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Lewandowska Nadia
Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM - Zabrze E (+2)2E3
4.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka E (+2)2E4
5.Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Łopata Aleksandra
Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)135
6.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin2 (+1)126
7.Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Koczkodaj Michał
Łobacz Paulina
Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+1)127
8.Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Zabiegaj Karolina
Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków2 (+1)127
9.Wajda Filip
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Bąk Oliwia
Wajda FilipBąk OliwiaLATINO - Żabno2 (+1)129

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.45, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ D (+2)2D1
2.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków D (+2)2D2
3.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków D (+2)2D3
4.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze D (+2)2D4
5.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze D (+1)1D5
6.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko6 (+1)166
7.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)117
8.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków3 (+1)138
9.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze3 (+1)138
10.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze D (+1)1D10

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków D (+2)2D1
2.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków D (+2)2D2
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim D (+2)2D3
4.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko4 (+2)244
5.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice4 (+2)245
6.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze5 (+2)256
7.Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Gerstel Roksana
Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM - Zabrze6 (+1)167
8.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 (+1)128
9.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków2 (+1)129
10.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)1110
11.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+2)261
2.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice2 (+2)222
3.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko5 (+2)253
4.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)264
5.Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+2)2C5
6.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa6 (+2)266
7.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice4 (+1)147
8.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze2 (+1)128
9.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków2 (+1)129
10.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków2 210
11.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice5 511
12.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów C (+2)2C1
2.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry C (+2)2C2
3.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków C (+2)2C3
4.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze3 (+2)234
5.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)145
6.Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Korlatowicz Piotr
Kocot Magdalena
Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice3 (+1)136
7.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)157
8.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko0 08
9.Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stefański Tomasz
Podoręcka Zuzanna
Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 09
10.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+2)291
2.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów2 (+2)222
3.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 94

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
2.Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+2)262
3.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice4 (+2)243
4.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+1)184
5.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)125
6.Szozda Michał
Goranczewska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków9 (+2)291
2.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów6 (+2)262
3.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom12 (+2)2123
4.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno7 (+2)274
5.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.10 (+2)2105
6.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice6 (+2)266
7.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+2)257
8.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko2 (+1)128
9.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice8 (+1)189
10.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków9 (+1)1910
11.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko0 011
12.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław11 1112
13.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 013
14.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice0 014

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków10 (+2)2101
2.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA11 (+2)2112
3.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków A (+2)2A3
4.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+2)294
5.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice11 (+2)2115
6.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)226
7.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko5 (+2)257
8.Galewicz Marcin
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Galewicz Marcin
Grunwald Monika
Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków9 (+2)297
9.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)129
10.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice8 (+1)1810
11.Migała Antoni
Jaworek Gabriela
IMPERIA - Kraków
Migała Antoni
Jaworek Gabriela
Migała AntoniJaworek GabrielaIMPERIA - Kraków1 (+1)1111
12.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków0 012
13.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice4 413
14.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów2 213
15.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 015

25-29 (Dorośli 2) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin