JESIENNY TURNIEJ TAŃCA

2019-11-17 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

Do bloku I dołożono kategorię Do 9 H Solo Dance

UWAGA!!!
ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU NA GODZINĘ 11:30

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:00, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
2.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)221
3.Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Frankiewicz HannaFrankiewicz HannaOSKAR - Bojadła8 (+2)281
4.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
5.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
6.Kasprzyk Michalina
OSKAR - Bojadła
Kasprzyk MichalinaKasprzyk MichalinaOSKAR - Bojadła6 (+2)261
7.Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka HannaMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
8.Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska JuliaRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła9 (+2)291
9.Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michalina EwaWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła10 (+2)2101
10.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
11.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Zarzecka Hanna - G (+2)212Zarzecka Hanna - G1
12.Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Adamowicz EmiliaAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1102
13.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
14.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
15.Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Kopczyńska NataszaKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
16.Piątkowska Lena
GRACJA - Zielona Góra
Piątkowska LenaPiątkowska LenaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
17.Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska AleksandraRohatyńska AleksandraOSKAR - Bojadła1 (+1)112
18.Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska MagdaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+1)182
19.Włodarczyk Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk AdriannaWłodarczyk AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)132
20.Zawadzka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Zawadzka JuliaZawadzka JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
21.Śniecińska Julia
OSKAR - Bojadła
Śniecińska JuliaŚniecińska JuliaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
22.Świerad Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Świerad NataszaŚwierad NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)142

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań2, 2 (+2)22, 21
2.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra G (+2)2G1
3.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła10, 12 Wojtkowiak Michalina Ewa - G (+2)210, 12Wojtkowiak Michalina Ewa - G1
4.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra2, 13 Maślanka Hanna - G (+2)22, 13Maślanka Hanna - G1
5.Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
ALEX - Żagań
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
Gulbicki MaciejBiadasiewicz GabrielaALEX - Żagań2, 2 (+2)22, 21
6.Górnacz Kamil
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Frankiewicz Hanna
Górnacz KamilFrankiewicz HannaOSKAR - Bojadła10, 10 (+2)210, 101
7.Jura Szymon
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Szymon
Wróbel Maja
Jura SzymonWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 6 (+2)25, 61
8.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra11, 12 Adamowicz Emilia - G (+2)211, 12Adamowicz Emilia - G1
9.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
10.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
11.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10, 10 (+2)210, 101
12.Bogusławski Leon
Kasprzyk Michalina
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Kasprzyk Michalina
Bogusławski LeonKasprzyk MichalinaOSKAR - Bojadła8, 7 (+1)18, 72
13.Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
Kowalewski MichałOryńczak IgaFANTAZJA - Skwierzyna4, 4 (+1)14, 42
14.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra10, 11 (+1)110, 112
15.Owczarski Alan
Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Zarzecka Hanna
Owczarski AlanZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 1 (+1)14, 12
16.Pankowski Piotr
Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Pankowski Piotr
Drozdek Hanna
Pankowski PiotrDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra1, 3 (+1)11, 32
17.Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
Piwoń FranciszekLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 12
18.Płocienniczak Łukasz
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Płocienniczak Łukasz
Bogusławska Izabela
Płocienniczak ŁukaszBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra1, 2 (+1)11, 22
19.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
20.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra2, 3 (+1)12, 32
21.Trześniewska Magda
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Józefczyk Zofia
Trześniewska MagdaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9, 5 (+1)19, 52
22.Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
Świerad NataszaWłodarczyk AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 4 (+1)15, 42

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna F (+2)2F2
3.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO7 (+1)173

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO6 (+1)162
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO5 (+1)151
2.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO2 24

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C4
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA5 (+1)155
6.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)146
7.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA6 67
8.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 68
9.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM0 09
10.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 210
11.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 011
12.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 012

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)162
3.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM1 (+1)114
5.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra7 75
6.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin2 26
7.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 28
9.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 110

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra B (+1)1B1
2.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA1 (+1)112
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA0 03
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 04
5.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław4 45

Do 0 () PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 - 11:00, próba parkietu 11:00, start: 11:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA4 (+1)141
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO3 (+1)132
3.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice0 04
5.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 05
6.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO1 16

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA3 (+1)132
3.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)113
4.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice0 04
5.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO1 15
6.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 12

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO2 (+1)121
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO5 52
3.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 13

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice2 (+1)123
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON3 35
6.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA1 16
7.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)121
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON4 (+1)142
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin4 45
6.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 17

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól2 (+1)121
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 35

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA2 (+1)121
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól2 22
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 13

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól6 (+1)161
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO4 (+1)142
3.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA1 (+1)113
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA0 04
5.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 06

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO4 (+1)141
2.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA2 (+1)122
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 04

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 0

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE0 02