JESIENNY TURNIEJ TAŃCA

2019-11-16 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

D bloku I dołożono kategorie:
- 10-11 H Solo Dance
- Do 12 G Solo Dance

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:00, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Bubeła AngelikaBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła10 (+2)2101
2.Horodniczy Monika
OSKAR - Bojadła
Horodniczy MonikaHorodniczy MonikaOSKAR - Bojadła3 (+2)231
3.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+2)241
4.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
5.Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak NoemiMerstein-Siwak NoemiGRACJA - Zielona Góra5 (+2)251
6.Jakubowska Maria
GRACJA - Zielona Góra
Jakubowska MariaJakubowska MariaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
7.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112
8.Wieczorek Roksana
FANTAZJA - Skwierzyna
Wieczorek RoksanaWieczorek RoksanaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132
9.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112

Do 12 (Do 12) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka ZuzannaHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+2)271
2.Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kiepura NikolaKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
3.Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bibik AdriannaBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+2)222
4.Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka JoannaKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+2)222
5.Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Markiewicz GabrielaMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13 Markiewicz Gabriela - F (+2)213Markiewicz Gabriela - F2
6.Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Pashkivska SofiaPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)222
7.Bogusławska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Bogusławska ZuzannaBogusławska ZuzannaOSKAR - Bojadła5 (+1)153
8.Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz MagdalenaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła5 (+1)153
9.Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów MichalinaHasiów MichalinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
10.Pupkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Pupkowska ZuzannaPupkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
11.Tymczy Joanna
OSKAR - Bojadła
Tymczy JoannaTymczy JoannaOSKAR - Bojadła8 (+1)183
12.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)173
13.Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska MajaŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+1)183
14.Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piotr HannaPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (-1)-14
15.Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala AmeliaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów6 (+2)261
2.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)221
3.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła10, 12 Bubeła Angelika - G (+2)210, 12Bubeła Angelika - G1
4.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno2, 2 (+2)22, 21
5.Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński OlivierNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin3 (+2)231
6.Wyrembski Tobiasz
Kowalczuk Zuzanna
ALEX - Żagań
Wyrembski Tobiasz
Kowalczuk Zuzanna
Wyrembski TobiaszKowalczuk ZuzannaALEX - Żagań2, 2 (+2)22, 21
7.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów6 (+2)261
8.Grotkiewicz Michał
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Merstein-Siwak Noemi
Grotkiewicz MichałMerstein-Siwak NoemiGRACJA - Zielona Góra12, 6 Grotkiewicz Michał - G (+1)112, 6Grotkiewicz Michał - G2
9.Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl7 (+1)172
10.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno2, 2 (+1)12, 22
11.Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 (+1)14, 42
12.Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła6, 7 (+1)16, 72
13.Żurawicki Wojciech
Horodniczy Monika
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Horodniczy Monika
Żurawicki WojciechHorodniczy MonikaOSKAR - Bojadła6, 4 (+1)16, 42
14.Kapuściński Olivier
Wołoszyn Marcjanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kapuściński Olivier
Wołoszyn Marcjanna
Kapuściński OlivierWołoszyn MarcjannaANIMA DANZA - Głogów-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań10 (+2)2101
2.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
3.Bromber Artur
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Biadała Zuzanna
Bromber ArturBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)282
4.Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno9 (+2)292
5.Barczak Kamil
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Medyńska Martyna
Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól7 (+1)173
6.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183
7.Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX - Żagań1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 (+1)124
5.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 07
8.Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin2 22
3.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romejko Michał
Kruk Maja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Romejko Michał
Kruk Maja
Romejko MichałKruk MajaST ALEKSANDRA - Nowa Sól10 (+2)2101
2.Tymczy Joanna
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Lupa Natalia
Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR - Bojadła10, 2 (+2)210, 21
3.Wyrembski Szymon
Denkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Wyrembski Szymon
Denkiewicz Lilianna
Wyrembski SzymonDenkiewicz LiliannaALEX - Żagań8 (+2)281
4.Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
Żurawicki RafałBogusławska ZuzannaOSKAR - Bojadła6, 7 (+2)26, 71
5.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno5, 5 (+1)15, 52
6.Kucińska Emilia
Skorupa Mieszko
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Emilia
Skorupa Mieszko
Kucińska EmiliaSkorupa MieszkoFANTAZJA - Skwierzyna5, 3 (+1)15, 32
7.Wyrembski Miłosz
Motłoch Lena
ALEX - Żagań
Wyrembski Miłosz
Motłoch Lena
Wyrembski MiłoszMotłoch LenaALEX - Żagań1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO - Leszno3 (+2)231
2.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
3.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 22
4.Witkowski Karol
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Plezia Karina
Witkowski KarolPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2, 9 (+2)22, 92
5.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
6.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl3 (+1)133
7.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno2 (+1)122
3.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
ASTRA - Szczecin
Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)135
6.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E6
7.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)137
8.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 18
9.Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
Frejusz BartłomiejTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 09
10.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 010
11.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 011
12.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra0 011
13.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 013
14.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 014

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin D (+1)1D5
6.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław D (+1)1D6
7.Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 07
8.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno0 08
9.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 19
11.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów1 111

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1
2.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech ŁukaszKowalczuk AleksandraALEX - Żagań6 (+2)261
2.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl4 (+1)142

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)144
5.Plezia Robert
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Żejmo Karolina
Plezia RobertŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 06
7.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 47
8.Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura FilipNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice5 (+1)152
3.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
4.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)135
6.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań1 (+1)116
7.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07
8.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 18
9.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 09
11.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 411

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)173
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław5 (+1)154
5.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra4 45
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 16
7.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 17
8.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 (+1)141
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
4.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław4 45
6.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan7 77

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)191
2.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań3 (+1)133
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)114
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 05
6.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno0 07
8.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno1 (+1)114
5.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań7 77
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań1 18
9.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań2 (-1)-12