GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2019 WDC AL

2019-06-16 Mannheim,


UWAGA

I - WYJAZD NA GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018 . (szczegóły wkrótce)
Kontakt Tomasz Reindl, e-mail: tomaszreindl@gmail.com

II - ZGŁOSZENIA,

Zgłoszenie przez stronę PTT oraz opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować: Age Category A1 19-35 / A2 36-50 / B1 51-60/ B2 61-70 / C1 71+
Single Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Int. Standard Waltz / Tango / V.Waltz / Slowfoxtrot / Quickstep
Int. Latin CC / Samba / Rumba /Paso Doble / Jive

Multi Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Dance Challenge Waltz / Tango or CC / Rumba
Dance Challenge W / T / Q or CC / SA / R
Dance Challenge W / T / SF / Q or CC / SA / R / J
Dance Challenge W/ T / VW / S / Q or CC / SA / R / PD / J
Scholarship 5 Dances only Standard or Latin
A 19-35 / B 36 – 50 / C 50+
Standard W/ T / VW / S / Q
Latin CC / SA / R / PD / J

III - OPŁATY

DLA TANCERZY, KTÓRZY ZOSTANĄ ZGŁOSZENI PRZEZ PTT PRZEWIDZIANA ZNIŻKA 25 PROCENTOWA W OPŁACIE STARTOWEJ !
Wysokości opłat startowych: (po zniżkach)
Na turniej WDC AL 166zł/os (dwa dni)*
pozostałe kategorie 90 zł/os (oprócz Pro-Am)
dla Pro-Am
Single Dance each: 95,00 PLN
2. Dance Challenge: 190,00 PLN
3. Dance Challenge: 255,00 PLN
4. Dance Challenge: 320,00 PLN
5. Dance Challenge: 380,00 PLN
Scholarship 5 Dances: 480,00 PLN

*) Turniej WDC AL trwa 2 dni - pierwsza runda w piątek, kolejne w sobotę. Wpisowe 166zł/os jest opłatą za obydwa dni. Pary niezakwalifikowane na sobotę w tej cenie mają bilet wstępu na ten dzień

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship.

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) Open LA 4T 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 2

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

12-13 (Junior 1) Open LA 2

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków
2.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

14-15 (Junior 2) Open ST 1

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków

16-18 (Młodzież) Open LA 2

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość
2.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 2

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów
2.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 3

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Furyk Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Dudzik Oliwer
Furyk Anna
Dudzik OliwerFuryk AnnaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość
3.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open ST 1

Amateur FTD (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość

19+ (Powyżej 18) Open LA 3

Amateur FTD (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

30+ (Senior 1) Open ST 0

Senior I = 1 Partner 30 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

30+ (Senior 1) Open LA 0

Senior I = 1 Partner 30 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

40+ (Senior 2) Open LA 0

Senior II = 1 Partner 40 lat lub starszy i 1 Partner 40 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

50+ (Senior 3) Open ST 0

Senior III = 1 Partner 50 lat lub starszy i 1 Partner 50 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open LA 1

ProAm Competiton
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Hoszowska Luiza
Gracja Zielona Góra
(Niemcy)
Jaszewski Tomasz
Hoszowska Luiza
Jaszewski TomaszHoszowska LuizaGracja Zielona Góra
(Niemcy)