XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2019"

2019-04-28 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.00 - 9.00, start: 9.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK Bielsko-Biała
2.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM - Zabrze
2.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.45 - 11.30, próba parkietu 10.45 - 11.30, start: 12.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała
3.Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4.Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Włodarczyk Leonard
Majka Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa

 

BLOK 3, rejestracja 13.15 - 14.15, próba parkietu 13.15 - 14.15, start: 14.45

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK Bielsko-Biała
2.Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.00 - 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0