PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka

2019-05-11 Olsztynek, WIKA - Olsztyn


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKU I
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!!
Każdy uczestnik otrzyma voucher w wysokości opłaty startowej , który będzie mógł wykorzystać na stoisku Artykułów Tanecznych WIKA
Each participant will receive a voucher in the amount of the entry fee. This voucher will be able to use at the WIKA Dance & Accessories shop.

Serdecznie zapraszamy trenerów , proszę o telefoniczne potwierdzenie przybycia .

Usunięto kategorie:
Blok 1
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM

Blok 2
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM

BLOK 1, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.30-15.15, start: 15.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok9 (+2)291
2.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn2, 2 (+2)22, 21
3.Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
PRESTIGE - Białystok
Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE - Białystok9 (+2)291
4.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3, 3 (+1)13, 32
5.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3, 3 (+1)13, 32
6.Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
Wopp MarcelStrzyżewska IzabelaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2, 2 (+1)12, 22
7.Łukaszuk Ksawery
Narbut Marta
WIKA - Olsztyn
Łukaszuk Ksawery
Narbut Marta
Łukaszuk KsaweryNarbut MartaWIKA - Olsztyn1, 1 (+1)11, 12
8.BELIKOV SERGEY
Sytkina Viktoriia
GRATIA
(Rosja)
BELIKOV SERGEY
Sytkina Viktoriia
BELIKOV SERGEYSytkina ViktoriiaGRATIA
(Rosja)
1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk9 (+2)291
2.Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
Włodarczyk OskarKozłowska WeronikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4, 4 (+2)24, 41
3.Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN - Toruń
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
Borowski WojciechBorowska PaulinaFAN - Toruń3, 3 (+1)13, 32
4.Krystek Jan
Trzeciak Antonina
FAN - Toruń
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
Krystek JanTrzeciak AntoninaFAN - Toruń5, 4 (+1)15, 42
5.Lalak Justin
Rogowska Patrycja
UKS Talent - Olsztyn
Lalak Justin
Rogowska Patrycja
Lalak JustinRogowska PatrycjaUKS Talent - Olsztyn1, 1 (+1)11, 12
6.Begunov Kirill
Sushchenko Mariia
IMpuls
(Rosja)
Begunov Kirill
Sushchenko Mariia
Begunov KirillSushchenko MariiaIMpuls
(Rosja)
1
7.IVANOV Kirill
Sokolova Anna
IMpuls
(Rosja)
IVANOV Kirill
Sokolova Anna
IVANOV KirillSokolova AnnaIMpuls
(Rosja)
1
8.Andreev Aleksadr
Teretiyeva Alisa
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Andreev Aleksadr
Teretiyeva Alisa
Andreev AleksadrTeretiyeva AlisaImperia Kaliningrad
(Rosja)

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+2)242
2.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn6 (+2)262
3.Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA - Olsztyn3 (+1)133
4.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA1 (+1)113
5.Laur Ivan
Nazarova Evgeniya
IMpuls
(Rosja)
Laur Ivan
Nazarova Evgeniya
Laur IvanNazarova EvgeniyaIMpuls
(Rosja)
1
6.NAYDA DMITRY
Danchenko Milana
IMpuls
(Rosja)
NAYDA DMITRY
Danchenko Milana
NAYDA DMITRYDanchenko MilanaIMpuls
(Rosja)
3

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa E (+2)2E1
2.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 (+2)232
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)223
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk0 05
5.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk0 06
6.Kozlov Kirill
Safronovich Sofiia
Грация
(Rosja)
Kozlov Kirill
Safronovich Sofiia
Kozlov KirillSafronovich SofiiaГрация
(Rosja)
4

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+2)221
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk D (+2)2D2
3.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska3 33
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 14
5.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa3 35

 

BLOK 2, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa9 (+2)291
2.Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Gaposhin DanikPrivalova SofyaImperia
(Rosja)
2
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn4 (+2)243
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 34
5.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin2 25
6.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa8 86

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn B (+2)2B1
2.Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Imperia
(Rosja)
Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Gaposhin DanikPrivalova SofyaImperia
(Rosja)
2
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+2)253
4.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 05
6.Gismatylin Ilya
Podvusockai Polina
Imperia
(Rosja)
Gismatylin Ilya
Podvusockai Polina
Gismatylin IlyaPodvusockai PolinaImperia
(Rosja)
6