Taneczna Majówka Ogólnopolski Turniej Tańca Narodowego w formie towarzyskiej

2019-05-04 Kępno, RETRO - Kępno


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 10:30, próba parkietu 10:30, start: 12:00

Zakończenie ok.14:00


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz Ludowy 21

Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
2.Dybek Julia
Kośmider Lena
Bolero - Bolesławiec
Dybek Julia
Kośmider Lena
Dybek JuliaKośmider LenaBolero - Bolesławiec
3.Galoska Kacper
Gaj Julia
Bolero - Bolesławiec
Galoska Kacper
Gaj Julia
Galoska KacperGaj JuliaBolero - Bolesławiec
4.Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Bolero - Bolesławiec
Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Hendrys SzymonTrelińska NadiaBolero - Bolesławiec
5.Janik Julian
Ciężki Łucja
DANCE CENTER - Kluczbork
Janik Julian
Ciężki Łucja
Janik JulianCiężki ŁucjaDANCE CENTER - Kluczbork
6.Jędrysiak Aurelia
Wróbel Martyna
RETRO - Kępno
Jędrysiak Aurelia
Wróbel Martyna
Jędrysiak AureliaWróbel MartynaRETRO - Kępno
7.Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
DANCE CENTER - Kluczbork
Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
Kucharek BartoszKraśna LenaDANCE CENTER - Kluczbork
8.Lemiesz Jakub
Rosińska Oliwia
Bolero - Bolesławiec
Lemiesz Jakub
Rosińska Oliwia
Lemiesz JakubRosińska OliwiaBolero - Bolesławiec
9.Lizoń Natalia
Dominas Amelia
Bolero - Bolesławiec
Lizoń Natalia
Dominas Amelia
Lizoń NataliaDominas AmeliaBolero - Bolesławiec
10.Mania Liwia
Galoska Julia
Bolero - Bolesławiec
Mania Liwia
Galoska Julia
Mania LiwiaGaloska JuliaBolero - Bolesławiec
11.Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Bolero - Bolesławiec
Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Markiewicz MarcelRóżak NataliaBolero - Bolesławiec
12.Maryniak Maja
Kłobus Zuzanna
RETRO - Kępno
Maryniak Maja
Kłobus Zuzanna
Maryniak MajaKłobus ZuzannaRETRO - Kępno
13.Młynarczyk Zofia
Lesiak Kaja
RETRO - Kępno
Młynarczyk Zofia
Lesiak Kaja
Młynarczyk ZofiaLesiak KajaRETRO - Kępno
14.Nawrot Jan
Rybicka Lena
Bolero - Bolesławiec
Nawrot Jan
Rybicka Lena
Nawrot JanRybicka LenaBolero - Bolesławiec
15.Retinger Karol
Zaręba Julia
DANCE CENTER - Kluczbork
Retinger Karol
Zaręba Julia
Retinger KarolZaręba JuliaDANCE CENTER - Kluczbork
16.Stryjak Aleksandra
Wiatrak Emilia
Bolero - Bolesławiec
Stryjak Aleksandra
Wiatrak Emilia
Stryjak AleksandraWiatrak EmiliaBolero - Bolesławiec
17.Stępień Lena
Małolepsza Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Stępień Lena
Małolepsza Anna
Stępień LenaMałolepsza AnnaDANCE CENTER - Kluczbork
18.Szkurłatowicz Alan
Cierkosz Agata
Bolero - Bolesławiec
Szkurłatowicz Alan
Cierkosz Agata
Szkurłatowicz AlanCierkosz AgataBolero - Bolesławiec
19.Wróbel Amelia
Wróbel Julia
Bolero - Bolesławiec
Wróbel Amelia
Wróbel Julia
Wróbel AmeliaWróbel JuliaBolero - Bolesławiec
20.Wypchło Oliwier
Piwońska Julia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Piwońska Julia
Wypchło OliwierPiwońska JuliaRETRO - Kępno
21.Zięba Wojciech
Czekała Pola
RETRO - Kępno
Zięba Wojciech
Czekała Pola
Zięba WojciechCzekała PolaRETRO - Kępno

8-9 (Juvenile 1) Brąz Ludowy 0

Polka, Krakowiak

10-11 (Juvenile 2) Brąz Ludowy 2

Polka., Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
2.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec

 

BLOK 2, rejestracja 13:30, próba parkietu 14:00, start: 15:00

Zakończenie ok. 17:00


12-13 (Junior 1) Brąz Ludowy 0

Polka, Krakowiak, Oberek

14-15 (Junior 2) Brąz Ludowy 0

Polka, Krakowiak, Oberek

16-18 (Młodzież) Brąz Ludowy 0

Kujawiak, Krakowiak, Oberek, Mazur

19+ (Powyżej 18 + Dorośli 2) Brąz Ludowy 0

Kujawiak, Krakowiak, Oberek, Mazur