WDC AL WORLD CUP "Freedom Dance Cup"

2019-09-21 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:30, start: 9:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-11:00, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T WDC AL 0

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T WDC AL 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Maximum
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T WDC AL 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Pishi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Pishi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishi MykytaSavchuk OleksandraDance Innovation Team
(Ukraina)
3.Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Maximum
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 14:00-15:00, start: 15:00

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T WDC AL 0

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 0

16+ (Powyżej 15) Open ST WDC AL 0

16+ (Powyżej 15) Open LA WDC AL 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-18:00, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T WDC AL 0