II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska

2019-04-06 Kraków, EUFORIA Dance Kraków


BLOK 1, rejestracja 9.00-9.40, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Biegun Dominik
Bieniek Anastazja
EVOLUTION - Kraków
Biegun Dominik
Bieniek Anastazja
Biegun DominikBieniek AnastazjaEVOLUTION - Kraków
2.Jawor Adrian
Sabat Weronika
TAKT - Kraków
Jawor Adrian
Sabat Weronika
Jawor AdrianSabat WeronikaTAKT - Kraków
3.Jawor Krystian
Błaszczyk Sandra
TAKT - Kraków
Jawor Krystian
Błaszczyk Sandra
Jawor KrystianBłaszczyk SandraTAKT - Kraków
4.Majewski Franek
Jurkowska Kamila
EVOLUTION - Kraków
Majewski Franek
Jurkowska Kamila
Majewski FranekJurkowska KamilaEVOLUTION - Kraków
5.Mrowiec Emilia
Lubarska Kaja
PLĄS - Kraków
Mrowiec Emilia
Lubarska Kaja
Mrowiec EmiliaLubarska KajaPLĄS - Kraków
6.Nikodem Bobak
Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Nikodem Bobak
Kusa Hanna
Nikodem BobakKusa HannaEVOLUTION - Kraków
7.Sękowska Amelia
Rusin Aleksandra
PLĄS - Kraków
Sękowska Amelia
Rusin Aleksandra
Sękowska AmeliaRusin AleksandraPLĄS - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
2.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 12.00-12.45, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
2.Gacek Ksawery
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Gacek Ksawery
Jagoda Julia
Gacek KsaweryJagoda JuliaPLĄS - Kraków
3.Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda PiotrBiałas AmeliaCARMEN - Katowice
4.Grochmal Jan
Długosz Helena
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Długosz Helena
Grochmal JanDługosz HelenaPLĄS - Kraków
5.Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
Hola MarcinŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
6.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
7.Kłeczek Maja
Tekieli Wiktoria
Cor et Animus
Kłeczek Maja
Tekieli Wiktoria
Kłeczek MajaTekieli WiktoriaCor et Animus
8.Mąka Piotr
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Sękowska Karolina
Mąka PiotrSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
9.ROGÓŻ KAROL
STAL MILENA
THOMAS DANCE - Kraków
ROGÓŻ KAROL
STAL MILENA
ROGÓŻ KAROLSTAL MILENATHOMAS DANCE - Kraków
10.Seidler Bartłomiej
Leonowicz Agata
DANCE POINT Kraków
Seidler Bartłomiej
Leonowicz Agata
Seidler BartłomiejLeonowicz AgataDANCE POINT Kraków
11.Socha Michał
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Rusin Alicja
Socha MichałRusin AlicjaPLĄS - Kraków
12.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
13.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków
14.Szostak Karol
Plewniak Maria
RAGTIME - Kęty
Szostak Karol
Plewniak Maria
Szostak KarolPlewniak MariaRAGTIME - Kęty
15.SŁABY MAKSYMILIAN
HEBDA KAMILA
THOMAS DANCE - Kraków
SŁABY MAKSYMILIAN
HEBDA KAMILA
SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILATHOMAS DANCE - Kraków
16.Wróbel Karol
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Wróbel Karol
Kłusak Emilia
Wróbel KarolKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucka Nadia
Szabla Julia
Cor et Animus
Bogucka Nadia
Szabla Julia
Bogucka NadiaSzabla JuliaCor et Animus
2.Dzienisowicz Helena
Szanecki Stanisław
CARMEN - Katowice
Dzienisowicz Helena
Szanecki Stanisław
Dzienisowicz HelenaSzanecki StanisławCARMEN - Katowice
3.Fijałkowski Franciszek
Rogowska Stefania
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Rogowska Stefania
Fijałkowski FranciszekRogowska StefaniaEVOLUTION - Kraków
4.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków
5.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
6.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
7.Urbańczyk Olgierd
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Urbańczyk Olgierd
Dziurzyńska Wiktoria
Urbańczyk OlgierdDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków
8.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
9.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
4.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
5.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
6.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
7.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
8.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15.45-16.30, próba parkietu 16.15-16.45, start: 17.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górowski Nataniel
Górowska Nel
SzT eMiKa - Tarnów
Górowski Nataniel
Górowska Nel
Górowski NatanielGórowska NelSzT eMiKa - Tarnów
2.Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
ADEEM Nowy Sącz
Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
Jamrozowicz AdamMusiał ZuzannaADEEM Nowy Sącz
3.Klocek Karol
Odrzywolska Agnieszka
Cor et Animus
Klocek Karol
Odrzywolska Agnieszka
Klocek KarolOdrzywolska AgnieszkaCor et Animus

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
2.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
5.Myciński Alex
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Nieć Maja
Myciński AlexNieć MajaEVOLUTION - Kraków
6.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
7.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
8.Skwarnicki Piotr
Jasiówka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Skwarnicki Piotr
Jasiówka Aleksandra
Skwarnicki PiotrJasiówka AleksandraArtDance - Kraków
9.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
4.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
5.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
6.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
7.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
8.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
9.Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
Smyk Karol
Kotas Lena
Smyk KarolKotas LenaCARMEN - Katowice
10.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
11.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
12.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Tekieli Kacper
Mach Zofia
Cor et Animus
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaCor et Animus
2.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Cor et Animus
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaCor et Animus

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Lelek Adam
Żochowska Bianka
CARMEN - Katowice
Lelek Adam
Żochowska Bianka
Lelek AdamŻochowska BiankaCARMEN - Katowice
3.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
4.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
5.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków
7.Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
Świerczyński JanMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
8.Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
FANTAZJA - Kraków
Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
Świtała ŁukaszMysza WiktoriaFANTAZJA - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
3.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
4.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
5.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
6.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków