POWITANIE LATA

2019-06-15 SŁAWA, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA zmiana programu !!!

Bloki 2 i 3 zostały połączone.

Rozpoczęcie bloku 2 godzina 14.00

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławski Leon
Kuzik Lena
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Kuzik Lena
Bogusławski LeonKuzik LenaOSKAR - Bojadła5, 4 (+2)25, 41
2.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła6, 6 (+2)26, 61
3.Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
OSKAR - Bojadła
Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR - Bojadła7, 7 (+2)27, 71
4.Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
Majcher HannaFrankiewicz HannaOSKAR - Bojadła4, 4 (+2)24, 41
5.Owczarski Alan
Łapińska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Łapińska Julia
Owczarski AlanŁapińska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 3 (+2)23, 31
6.Poźniak Gabriela
Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
Poźniak Gabriela
Wasyluk Zofia
Poźniak GabrielaWasyluk ZofiaOSKAR - Bojadła3, 2 (+2)23, 21
7.Rogala Amelia
Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala Amelia
Zarzecka Hanna
Rogala AmeliaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12, 10 Rogala Amelia - G (+2)212, 10Rogala Amelia - G1
8.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7, 6 (+2)27, 61
9.Czerwiński Aleksander
Świerad Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czerwiński Aleksander
Świerad Natasza
Czerwiński AleksanderŚwierad NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 3 (+1)11, 32
10.Jura Szymon
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Szymon
Józefczyk Zofia
Jura SzymonJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 2 (+1)13, 22
11.Ligenza Gracjan
Kasprzyk Michalina
OSKAR - Bojadła
Ligenza Gracjan
Kasprzyk Michalina
Ligenza GracjanKasprzyk MichalinaOSKAR - Bojadła3, 2 (+1)13, 22
12.Waligóra Marcelina
Bogaj Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Waligóra Marcelina
Bogaj Zuzanna
Waligóra MarcelinaBogaj ZuzannaOSKAR - Bojadła2, 2 (+1)12, 22
13.Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
Wojciechowska PatrycjaPiotrowska ZuzannaOSKAR - Bojadła2, -1 (+1)12, -12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno4 (+2)241
2.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
Kurzak KacperRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła2, 5 (+2)22, 51
3.Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX - Żagań G (+2)2G1
4.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
5.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła6, 6 (+2)26, 61
6.Gawęda Hanna
Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda Hanna
Szmaragowska Julia
Gawęda HannaSzmaragowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 1 (+1)12, 12
7.Górnacz Kamil
Bartków Natasza
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Bartków Natasza
Górnacz KamilBartków NataszaOSKAR - Bojadła6, 6 (+1)16, 62
8.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn10 (+1)1102
9.Sejdlitzd Bartłomiej
Kantorek Malwina
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Kantorek Malwina
Sejdlitzd BartłomiejKantorek MalwinaOSKAR - Bojadła3, 1 (+1)13, 12
10.Żurawicki Wojciech
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Kuźma Kornelia
Żurawicki WojciechKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła3, 1 (+1)13, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań6 (+2)261
2.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 5 (+2)25, 52
3.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów4, 4 (+1)14, 43
4.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA - Wolsztyn8 (+2)281
2.Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
Czepiński KonradBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól G (+2)2G1
3.Dziadura Małgorzata
Zdral Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Dziadura Małgorzata
Zdral Natalia
Dziadura MałgorzataZdral NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 3 (+2)23, 31
4.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól G (+2)2G1
5.Tymczy Joanna
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Lupa Natalia
Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR - Bojadła5, 5 (+2)25, 51
6.Witkowski Karol
Jaguś Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Witkowski Karol
Jaguś Julia
Witkowski KarolJaguś JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 6 (+2)24, 61
7.Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
OSKAR - Bojadła
Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
Wąsiak NikolaRatajczak JuliaOSKAR - Bojadła11, 2 (+2)211, 21
8.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno4, 4 (+1)14, 42
9.Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
OSKAR - Bojadła
Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
Augustyniak TobiaszBrembor MartynaOSKAR - Bojadła2, 4 (+1)12, 42
10.Włodarczyk Paweł
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Śniecińska Maja
Włodarczyk PawełŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+1)172
11.Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
Żurawicki RafałBogusławska ZuzannaOSKAR - Bojadła4, 4 (+1)14, 42

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
2.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13, 11 (+2)213, 111
3.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F2
4.Jabłoński Jan
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Łuszczek Zofia
Jabłoński JanŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)282
5.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10, 5 (+2)210, 52
6.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+1)1113
7.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 5 (+1)16, 53
8.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
9.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław E (+1)1E2
3.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz E (+1)1E3
4.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań1 14
5.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 05
6.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn3 36
7.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaALEX - Żagań0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)161
2.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno6 (+1)162
3.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno0 04
5.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały6 65

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 -13.30, próba parkietu 13.00 - 13.30, start: 14.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów1 13
4.Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST - Lubań0 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
3.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)113
4.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04
5.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały0 06
7.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 47

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)111
2.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań E (+1)1E2
3.Zajma Miłosz
Wiszniowska Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Zajma Miłosz
Wiszniowska Paulina
Zajma MiłoszWiszniowska PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
ALEX - Żagań
Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
Dobek TomaszSoroko GabrielaALEX - Żagań0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)121
2.Zajma Miłosz
Wiszniowska Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Zajma Miłosz
Wiszniowska Paulina
Zajma MiłoszWiszniowska PaulinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań2 23
4.Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
ALEX - Żagań
Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
Dobek TomaszSoroko GabrielaALEX - Żagań0 04
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuzio Krzysztof
Woldan Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kuzio Krzysztof
Woldan Maria
Kuzio KrzysztofWoldan MariaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 62
3.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 13

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 64
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno7 (+1)172
3.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały2 23
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard