Karnawałowy Mini Pląs 2019

2019-02-02 Kraków, PLĄS - Kraków


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 9:00 – 9:45, próba parkietu 9:30 –10:00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 – 12:15, próba parkietu 12:15 – 13:00, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 – 16:15, próba parkietu 16:15 - 16:45, start: 17.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Show DANCE Gorlice
Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Cynk WitoldKosiba GabrielaShow DANCE Gorlice
2.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
4.Kania Sebastian
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Godek Gabriela
Kania SebastianGodek GabrielaPLĄS - Kraków
5.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
6.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
7.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
8.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
9.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice