Karnawałowy Mini Pląs 2019

2019-02-02 Kraków, PLĄS - Kraków


UWAGA

III BLOK rozpoczynamy wcześniej
rejestracja 15:00-15:45
proba parkietu 15:30-16:00
rozpoczęcie III bloku 16:15
zakończenie 18:45
zabawa karnawałowa 18:45-19:15
ZAPRASZAMY :)

BLOK 1, rejestracja 9:00 – 9:45, próba parkietu 9:30 –10:00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 – 12:15, próba parkietu 12:15 – 13:00, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Fetko Maurycy
Janik Lena
RAGTIME - Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaRAGTIME - Kęty
3.Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
Gozdek KrzysztofWoźniakiewicz LenaST FLASH DUO - Kraków
4.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
5.Klimkiewicz Karol
Panek Pola
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Panek Pola
Klimkiewicz KarolPanek PolaST FLASH DUO - Kraków
6.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Cor et Animus
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaCor et Animus
7.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
8.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
9.Niewola Bartosz
Motak Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Motak Weronika
Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
10.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
11.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
12.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
13.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
14.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
15.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
3.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
4.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
5.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
6.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15:00 – 15:45, próba parkietu 15:30 - 16:00, start: 16.15

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
3.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
5.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
6.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
7.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
8.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
2.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
3.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
4.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
5.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
6.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
7.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
8.Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
Smyk Karol
Kotas Lena
Smyk KarolKotas LenaCARMEN - Katowice
9.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Całka Piotr
Multan Katarzyna
SKT Regis
Całka Piotr
Multan Katarzyna
Całka PiotrMultan KatarzynaSKT Regis
3.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
4.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
5.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
6.Kania Sebastian
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Godek Gabriela
Kania SebastianGodek GabrielaPLĄS - Kraków
7.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
8.Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
10.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
11.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
12.Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
Szkotak MaciejBielaszka SylwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
14.Wójcik Paweł
Gut Sara
SKT Regis
Wójcik Paweł
Gut Sara
Wójcik PawełGut SaraSKT Regis
15.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
16.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
4.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
5.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków