Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno "Kępińska Majówka 2019"

2019-05-05 KĘPNO Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Sportowa 9, RETRO


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK II
Dodano kategorię 14-15 lat kl. G

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T PREMIUM 19

WA CCC POLKA
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bęben Mikołaj
Kosińska Amelia
RETRO - Kępno
Bęben Mikołaj
Kosińska Amelia
Bęben MikołajKosińska AmeliaRETRO - Kępno
2.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
3.Chlasta Wiktoria
Jędraszek Miłosz
ATUT - Kalisz
Chlasta Wiktoria
Jędraszek Miłosz
Chlasta WiktoriaJędraszek MiłoszATUT - Kalisz
4.Ferdynus Makymilian
Żłobińska Michalina
RETRO - Kępno
Ferdynus Makymilian
Żłobińska Michalina
Ferdynus MakymilianŻłobińska MichalinaRETRO - Kępno
5.Fiączek Oskar
Fiączek Nikola
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Fiączek Nikola
Fiączek OskarFiączek NikolaBolero - Bolesławiec
6.Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Bolero - Bolesławiec
Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Hendrys SzymonTrelińska NadiaBolero - Bolesławiec
7.Kisiel Kamil
Napierała Karolina
Bolero - Bolesławiec
Kisiel Kamil
Napierała Karolina
Kisiel KamilNapierała KarolinaBolero - Bolesławiec
8.Kuna Natalia
Kośmider Lena
Bolero - Bolesławiec
Kuna Natalia
Kośmider Lena
Kuna NataliaKośmider LenaBolero - Bolesławiec
9.Kuźniacka Oliwia
Margiela Miłosz
ATUT - Kalisz
Kuźniacka Oliwia
Margiela Miłosz
Kuźniacka OliwiaMargiela MiłoszATUT - Kalisz
10.Lizoń Piotr
Chmiel Maja
Bolero - Bolesławiec
Lizoń Piotr
Chmiel Maja
Lizoń PiotrChmiel MajaBolero - Bolesławiec
11.Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Bolero - Bolesławiec
Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Markiewicz MarcelRóżak NataliaBolero - Bolesławiec
12.Owczarek Helena
Miś Dominik
ATUT - Kalisz
Owczarek Helena
Miś Dominik
Owczarek HelenaMiś DominikATUT - Kalisz
13.Pawlak Hanna
Doroz Wiktoria
RETRO - Kępno
Pawlak Hanna
Doroz Wiktoria
Pawlak HannaDoroz WiktoriaRETRO - Kępno
14.Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
ATUT - Kalisz
Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
Piotrowska ApoloniaRóżalski StanisławATUT - Kalisz
15.Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
DANCE CENTER - Kluczbork
Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega MarcinJantos ZuzannaDANCE CENTER - Kluczbork
16.Retinger Karol
Zaręba Julia
DANCE CENTER - Kluczbork
Retinger Karol
Zaręba Julia
Retinger KarolZaręba JuliaDANCE CENTER - Kluczbork
17.Skąpski Hubert
Shatz Margaryta
RETRO - Kępno
Skąpski Hubert
Shatz Margaryta
Skąpski HubertShatz MargarytaRETRO - Kępno
18.Strzelecki Nikodem
Shatz Karolina
RETRO - Kępno
Strzelecki Nikodem
Shatz Karolina
Strzelecki NikodemShatz KarolinaRETRO - Kępno
19.Witak Remigiusz
Krzymińska Oliwia
RETRO - Kępno
Witak Remigiusz
Krzymińska Oliwia
Witak RemigiuszKrzymińska OliwiaRETRO - Kępno

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bolero - Bolesławiec
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero - Bolesławiec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Gruszka Błażej
Kolendowicz Paulina
BARANOWSKIE ST
Gruszka Błażej
Kolendowicz Paulina
Gruszka BłażejKolendowicz PaulinaBARANOWSKIE ST7, 7 (+2)27, 71
3.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
4.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław7 (+2)271
5.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko10, 10 (+2)210, 101
6.Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA - Pabianice10 (+2)2101
7.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.7, 7 (+1)17, 72
8.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA11, 11 (+1)111, 112
9.Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega MarcinJantos Zuzanna1, 1 (+1)11, 12
10.Wieczorek Adam
Oziębłowska Lena
Wieczorek Adam
Oziębłowska Lena
Wieczorek AdamOziębłowska Lena1, 1 (+1)11, 12
11.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec5, 5 (+1)15, 52

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM F (+2)2F1
2.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec6 (+1)162

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice C (+1)1C2
3.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa0 03
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 03
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice2 24

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

WA Q CCC J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gmur Stanisław
Tomalik Amelia
Bolero - Bolesławiec
Gmur Stanisław
Tomalik Amelia
Gmur StanisławTomalik AmeliaBolero - Bolesławiec
2.Gugla Kordian
Światłowska Julia
Bolero - Bolesławiec
Gugla Kordian
Światłowska Julia
Gugla KordianŚwiatłowska JuliaBolero - Bolesławiec
3.Jański Wojciech
Domagalska Hanna
RETRO - Kępno
Jański Wojciech
Domagalska Hanna
Jański WojciechDomagalska HannaRETRO - Kępno

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
2.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów7 (+2)271
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 (+2)261
4.Sowa Dominik
Kociok Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sowa Dominik
Kociok Emilia
Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
5.Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
BARANOWSKIE ST
Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
Stasiak AdamLipińska JagodaBARANOWSKIE ST6, 6 (+2)26, 61
6.Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Bolero - Bolesławiec
Chmiel Bartosz
Glapa Natalia
Chmiel BartoszGlapa NataliaBolero - Bolesławiec1, 1 (+1)11, 12
7.Fabian Roman
Kabot Wiktoria
RETRO
Fabian Roman
Kabot Wiktoria
Fabian RomanKabot WiktoriaRETRO3, 3 (+1)13, 32
8.Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
Olejnik MarcelGryglewicz Ewa1, 1 (+1)11, 12
9.Siwik Mikołaj
Matys Małgorzata
Siwik Mikołaj
Matys Małgorzata
Siwik MikołajMatys Małgorzata1, 2 (+1)11, 22

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA6 (+1)162
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA1 (+1)113
4.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko0 04
5.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 05
6.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA7 (+1)172
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław7 74
5.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA0 05
6.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kunecki Kamil
Makuszewska Maja
Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM - Wrocław0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.00, próba parkietu 14.00-14.30, start: 14.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH8 (+2)281
2.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCENTRUM TAŃCA WYPYCH8 (+2)281
3.Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch Paulina10, 10 (+2)210, 101
4.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BARANOWSKIE ST
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST4 (+2)242
5.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO11 (+2)2112
6.Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
FINEZJA
Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA5 (+1)153
7.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec6 (+1)163
8.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA9 (+1)193
9.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)142
3.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO E (+1)1E3
4.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole3 34
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 05
6.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO3 36
7.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska Julia1 17

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa1 (+1)112
3.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole4 43
4.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 25

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)141
2.Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
Kobędza KamilTkaczyńska Natalia2 (+1)122
3.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA3 (+1)133
4.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko1 14
5.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM1 15
6.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec0 06
7.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)151
2.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole1 14
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 15
6.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa5 56

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.45-17.15, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH4 (+1)141
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT4 (+1)143
4.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina3 (+1)134
5.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO0 05
6.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO0 06
7.Janik Dariusz
Cymanek Paula
ISKRA - Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaISKRA - Wrocław2 27
8.Karwacki Tymoteusz
Janczyk Antonina
RETRO
Karwacki Tymoteusz
Janczyk Antonina
Karwacki TymoteuszJanczyk AntoninaRETRO0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT4 (+1)141
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa4 (+1)142
3.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska Karolina4 (+1)143
4.Janik Dariusz
Cymanek Paula
ISKRA - Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaISKRA - Wrocław4 (+1)144
5.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH1 15
6.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina3 36
7.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO0 07
8.Karwacki Tymoteusz
Janczyk Antonina
RETRO
Karwacki Tymoteusz
Janczyk Antonina
Karwacki TymoteuszJanczyk AntoninaRETRO0 08
9.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON6 (+1)161
2.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
ISKRA - Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaISKRA - Wrocław4 (+1)142
3.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 13
4.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno5 54
5.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno D (+1)1D1
2.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON3 (+1)132
3.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH2 23
4.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice7 (+1)171
2.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA6 (+1)162
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO4 (+1)144
5.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 15
6.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO2 26
7.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 28

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice6 (+1)161
2.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)172
3.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
4.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)174
5.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź2 (+1)125
6.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO6 (+1)166
7.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
ISKRA - Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaISKRA - Wrocław0 07
8.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 18
9.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław2 29
10.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO3 310
11.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik1 111
12.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 012
13.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 013

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko2 (+1)122
3.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław1 13
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina5 54

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek Anna6 (+1)161
2.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA6 (+1)162
3.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA6 (+1)164
5.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA2 26
7.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina0 07
8.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 67

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław8 (+1)181
2.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole5 52
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra8 (+1)181
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko12 (+1)1122
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole6 (+1)163
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO4 44
5.Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice6 65
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 16