IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

2019-12-01 Warszawa, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Dodano kategorię do lat 9H,
Dodano kategorię 14-15G,
Wyodrębniono kategorię 10-11F bez klasy E,
Usunięto 12-13D.

BLOK 1, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
2.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+2)22, 21
3.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek10, 10 (+2)210, 101
4.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria6, 6 (+2)26, 61
5.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC - Warszawa G (+2)2G1
6.Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Kopystyńska Kornelia
Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+2)241
7.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
8.Jasieńczuk Robert
Kordus Hanna
EMOTION - WARKA
Jasieńczuk Robert
Kordus Hanna
Jasieńczuk RobertKordus HannaEMOTION - WARKA1, 1 (+1)11, 12
9.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN3 (+1)132
10.Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO - Sulejówek5, 5 (+1)15, 52
11.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
WIKA - Olsztyn
Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA - Olsztyn6 (+2)261
2.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek4 (+2)242
3.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek10, 10 (+2)210, 102
4.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)113
5.Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
PRESTIGE - Białystok
Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE - Białystok3 (+1)133

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn3 (+1)131
2.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA4, 4 (+2)24, 41
2.Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Mazurowska Jagoda
Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS - WARSZAWA5 (+2)251
3.Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Kosnowska Alicja
Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP Warszawa5, 5 (+2)25, 51
4.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków G (+2)2G1
5.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa10 (+2)2101
6.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek10, 10 (+2)210, 101
7.Boniukiewicz Melania
Zygarowicz Karol
RIVIERA Warszawa
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz MelaniaZygarowicz KarolRIVIERA Warszawa8, 8 (+1)18, 82
8.Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Gregorczyk Maja
Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
9.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)112
10.Grzeszczak Bartosz
Liszecka Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Grzeszczak Bartosz
Liszecka Anna
Grzeszczak BartoszLiszecka AnnaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12
11.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 (+1)122
12.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce9 (+2)291
2.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+2)2101
3.Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+2)241
4.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa4 (+2)242
5.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk10 (+2)2102
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 (+2)232
7.Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA - Olsztyn6 (+1)163
8.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk3 (+1)133
9.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
10.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn7 (+1)173
11.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk1 (+1)111
2.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE4 (+1)143
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk1 (+1)114
5.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)145
6.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)116
7.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa0 07
8.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA0 08
9.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 09
10.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 210
11.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 010
12.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 012

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+2)221
2.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa4 (+2)241
3.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Kopp Nina
Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW5 (+2)251
5.Majewska Łucja
Borodzik Leon
RIVIERA Warszawa
Majewska Łucja
Borodzik Leon
Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA Warszawa4, 6 (+1)14, 62
6.Nowak Filip
Kalicka Celina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nowak Filip
Kalicka Celina
Nowak FilipKalicka CelinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
7.Sikorski Jacek
Witkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sikorski Jacek
Witkowska Julia
Sikorski JacekWitkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
8.Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Wąsak Jan
Gałęza Jagoda
Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Czarnocki Tomasz
Kowalska Amelia
Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+2)241
2.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN5 (+2)251
3.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa10 (+2)2102
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+2)2112
5.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW6 (+1)163
6.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - WARKA
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - WARKA3 (+1)133
7.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)113
8.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce11 (+1)1113

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin6 (+1)161
2.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)123
4.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa3 35
6.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 57
8.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria3 38
9.Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN - Toruń6 69
10.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)111
2.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
4.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)144
5.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom5 55
6.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 16
7.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 37
8.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 27
9.Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Starzycki Krzysztof
Wierzbicka Aleksandra
Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP Warszawa0 09

 

BLOK 2, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Herasym Enri
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Kłos Jowita
Herasym EnriKłos JowitaEMOTION - WARKA6 (+1)161
2.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE1 (+1)112
3.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 56

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Biernacki Kamil
Romaniuk Julia
Biernacki KamilRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)141
2.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA3 (+1)133
4.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)134
5.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)125
6.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)146
7.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 07
8.Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0 08
9.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 39
10.Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Pulchny Karolina
Żydaczewski JulianPulchny KarolinaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 310
11.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)142
3.Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gajowy Oliwia
Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC - Warszawa4 43
4.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk E (+1)1E1
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA1 12
3.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA0 03
4.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)281
2.Zgorzelski Stanisław
Hallak Elissa
RS - WARSZAWA
Zgorzelski Stanisław
Hallak Elissa
Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS - WARSZAWA6 (+2)262
3.Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)133
4.Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Sokołowski Benedykt
Aniołowska Zuzanna
Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. B (+1)1B1
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn6 (+1)162
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)143
4.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA2 (+1)124
5.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko B (+1)1B5
6.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)156
7.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON0 07
8.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 09
10.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 110
11.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)181
2.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm5 (+1)153
4.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 24
5.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 05
6.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 26
7.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON0 07