GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2019-03-24 Garwolin,


Plik z wynikami

UWAGA

Trenerzy startujących par są naszymi gośćmi po zgłoszeniu się na maila:
studioruchu@kordaszewscy.pl

BLOK 1, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 13:30-14:30, start: 14:45

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce2 21135
2.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin2 22114
3.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin2 2393
4.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa3 3482
5.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 0561
6.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 0640

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01255
2.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02213
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 03171
4.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24149
5.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05137
6.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 26125
7.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 07113
8.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 28101
9.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 0987
10.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 2987
11.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01165

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 01249
2.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 02207
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03165
4.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24143
5.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 25131
6.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa3 36119
7.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa1 17107
8.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 0895

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)151
2.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 (+1)153
4.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa D (+1)1D4
5.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 55
6.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź3 36
7.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 07
8.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 38
9.Cieślak Wojciech
Marczak Patrycja
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Marczak Patrycja
Cieślak WojciechMarczak PatrycjaCTR - LEGIONOWO0 09
10.Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)161
2.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin6 (+1)162
3.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź6 (+1)163
4.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin2 25
6.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 16
7.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź3 37
8.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa4 48
9.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 38
10.Cieślak Wojciech
Marczak Patrycja
CTR - LEGIONOWO
Cieślak Wojciech
Marczak Patrycja
Cieślak WojciechMarczak PatrycjaCTR - LEGIONOWO0 010

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
JEDYNKA - Łódź
Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA - Łódź10 (+2)2101
2.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+2)261
3.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME - Płock9 (+1)192
4.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria10 (+2)2101
2.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec8 (+2)281
3.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA F (+2)2F1
4.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)242
5.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa7 (+2)272
6.Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa10 (+2)2102
7.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)163
8.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW10, 10 (+1)110, 103
9.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - WARKA5 (+1)153
10.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)133
11.Łubian Ksawery
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Łubian Ksawery
Gąska Kinga
Łubian KsaweryGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)133
12.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA6 (-1)-16

 

BLOK 2, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)111
2.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin E (+1)1E2
3.Olszewski Mateusz
Panasiuk Amelia
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Panasiuk Amelia
Olszewski MateuszPanasiuk AmeliaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)143
4.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 34
5.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock4 46
7.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 27

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa D (+1)1D1
2.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa5 52
3.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska5 (+1)153
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa3 35
6.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 06
7.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk5 5

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 23
4.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin0 04
5.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa1 13
4.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 24
5.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA2 (+1)121
2.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź6 (+1)162
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)133
4.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska6 64
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 25
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk6 (+1)161
2.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska C (+1)1C2
3.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 64
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 36

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)123
4.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa6 (+1)164
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn2 25
6.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06
7.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 17
8.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska0 08
9.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA2 29

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)131
2.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)143
4.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)154
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn7 (+1)175
6.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)116
7.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA2 27
8.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 08
9.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin0 09
10.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska0 010
11.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 010