II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic

2019-05-25 Siechnice k. Wrocławia, 4STEP - Siechnice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 15 - 9 00, próba parkietu 8 30 - 9 15, start: 9 30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów
2.Kawecka Julia
Odachowska Eliza
4STEP - Wrocław
Kawecka Julia
Odachowska Eliza
Kawecka JuliaOdachowska Eliza4STEP - Wrocław
3.Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
ATUT - Kalisz
Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
Margiela MiłoszKuźniacka OliwiaATUT - Kalisz
4.Miś Dominik
Owczarek Helena
ATUT - Kalisz
Miś Dominik
Owczarek Helena
Miś DominikOwczarek HelenaATUT - Kalisz
5.Rybicki Borys
Górska Marika
ATUT - Kalisz
Rybicki Borys
Górska Marika
Rybicki BorysGórska MarikaATUT - Kalisz
6.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz
7.Smoleń Zuzanna
Sambor Wojciech
4STEP - Wrocław
Smoleń Zuzanna
Sambor Wojciech
Smoleń ZuzannaSambor Wojciech4STEP - Wrocław
8.Wójcik Leon
Skulska Milena
IGLICA - Wrocław
Wójcik Leon
Skulska Milena
Wójcik LeonSkulska MilenaIGLICA - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 15

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
2.Bujak Wiktoria
Bujak Julia
4STEP - Wrocław
Bujak Wiktoria
Bujak Julia
Bujak WiktoriaBujak Julia4STEP - Wrocław
3.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
4.Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
Gremplewicz OlafBazylak ZuzannaAKTAN - Wrocław
5.KUBUJ FILIP
KOZACZKIEWICZ KORNELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KUBUJ FILIP
KOZACZKIEWICZ KORNELIA
KUBUJ FILIPKOZACZKIEWICZ KORNELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Kant Barbara
Kochajkiewicz Anastazja
4STEP - Wrocław
Kant Barbara
Kochajkiewicz Anastazja
Kant BarbaraKochajkiewicz Anastazja4STEP - Wrocław
7.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
8.Mazurek Bartosz
Rudkiewicz Michalina
PRESTIGE - Wrocław
Mazurek Bartosz
Rudkiewicz Michalina
Mazurek BartoszRudkiewicz MichalinaPRESTIGE - Wrocław
9.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów
10.Rajczakowski Michał
Nabywaniec Kinga
4STEP - Wrocław
Rajczakowski Michał
Nabywaniec Kinga
Rajczakowski MichałNabywaniec Kinga4STEP - Wrocław
11.Urbaniak Alicja
Urbaniak Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Urbaniak Alicja
Urbaniak Julia
Urbaniak AlicjaUrbaniak JuliaANIMA DANZA - Głogów
12.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
13.Woźniak Bartosz
Katkowska Lena
4STEP - Wrocław
Woźniak Bartosz
Katkowska Lena
Woźniak BartoszKatkowska Lena4STEP - Wrocław
14.Ziewiec Marcel
Niemczyk Kornelia
4STEP - Wrocław
Ziewiec Marcel
Niemczyk Kornelia
Ziewiec MarcelNiemczyk Kornelia4STEP - Wrocław
15.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN - Rawicz
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN - Rawicz

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
3.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra G (+2)2G1
4.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2101
5.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
6.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
7.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Siechnice3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice F (+2)2F1
2.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław F (+2)2F2
3.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów F (+2)2F2
4.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)143
5.Woźniak Maciej
Margas Maria
4STEP - Siechnice
Woźniak Maciej
Margas Maria
Woźniak MaciejMargas Maria4STEP - Siechnice6 (+1)163

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań10 (+2)2101
2.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów F (+2)2F2
3.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice8 (+2)282
4.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz5 (+1)153
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
6.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+1)173

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław4 (+1)142
3.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)135
6.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice2 (+1)126
7.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 07
8.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO3 38
9.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław4 49
10.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań1 110
11.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 011

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, próba parkietu 11 15 - 11 45, start: 12 00

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hryciew Florian
Cionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Cionek Alicja
Hryciew FlorianCionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
2.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
3.Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
Iwaszkiewicz KarolKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Kuliś Dorian
Wójcik Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kuliś Dorian
Wójcik Julia
Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Kwapiński Szymon
Michalska Marta
4STEP - Wrocław
Kwapiński Szymon
Michalska Marta
Kwapiński SzymonMichalska Marta4STEP - Wrocław
6.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów
8.Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
Pajdak BartoszBondarczuk JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
9.Piotrowicz Iwo
Witka Julia
4STEP - Wrocław
Piotrowicz Iwo
Witka Julia
Piotrowicz IwoWitka Julia4STEP - Wrocław
10.Szymanowski Piotr
Puch Hanna
PRESTIGE - Wrocław
Szymanowski Piotr
Puch Hanna
Szymanowski PiotrPuch HannaPRESTIGE - Wrocław
11.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
12.Zubik Kornelia
Żabinski Mateusz
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Zubik Kornelia
Żabinski Mateusz
Zubik KorneliaŻabinski MateuszAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
2.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice8 (+2)281
3.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice8 (+2)281
4.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki G (+2)2G1
5.Kulak Dominika
Woźny Filip
Bolero - Bolesławiec
Kulak Dominika
Woźny Filip
Kulak DominikaWoźny FilipBolero - Bolesławiec7, 7 (+1)17, 72
6.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
7.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt Maja10 (+1)1102
8.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław F (+1)1F2
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 03
4.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 04
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice1 (+1)113
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice1 (+1)114
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 25
6.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica0 06
7.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz0 07
8.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 18

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa2 (+1)123
4.Sopel Szymon
Bieńczyk Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Sopel Szymon
Bieńczyk Maria
Sopel SzymonBieńczyk MariaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)114
5.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM2 (+1)125
6.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław4 (+1)146
7.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 27
8.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 08
9.Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów1 19
10.Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
Zdrojek FilipJugowiec WeronikaRUDAN - Nowa Ruda2 210
11.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów0 011
12.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław0 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+1)1D1
2.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań5 (+1)153
4.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA5 (+1)154
5.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 05
6.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów0 06
7.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów0 07
8.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08

 

BLOK 3, rejestracja 14 00 - 14 30, próba parkietu 14 15 - 14 45, start: 15 00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice6 (+2)261
2.Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST - Lubań4 (+2)241
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice G (+2)2G1
4.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)132
5.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)192
6.Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST - Lubań3 (+1)132

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno E (+1)1E1
2.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaISKRA - Wrocław2 (+1)122
3.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 (+1)124
5.Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
Okulicz-Kozaryn RafałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław1 15
6.Janik Dariusz
Cymanek Paula
ISKRA - Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaISKRA - Wrocław3 36
7.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO0 07
8.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina4 47
9.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań4 49
10.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO0 010

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno E (+1)1E1
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa E (+1)1E2
3.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław3 (+1)133
4.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO2 (+1)124
5.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 05
6.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek Paulina3 36
7.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań2 27
8.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
ISKRA - Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaISKRA - Wrocław5 (+1)153
4.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice6 64
5.Kuzio Krzysztof
Woldan Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kuzio Krzysztof
Woldan Maria
Kuzio KrzysztofWoldan MariaCHAMPION TEAM - Wrocław3 35
6.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław0 06
7.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaISKRA - Wrocław1 (+1)112
3.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice4 43
4.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 14
5.Janik Dariusz
Cymanek Paula
ISKRA - Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaISKRA - Wrocław0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław B (+1)1B1
2.Patrzyk Maksymilian
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Gieszczyk Aleksandra
Patrzyk MaksymilianGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)172
3.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)173
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin4 44
5.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów3 35
6.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko2 26

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA8 (+1)181
2.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA6 (+1)162
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice1 (+1)113
4.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska Joanna9 (+1)194
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA7 75
6.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO1 16
7.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław5 58

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, próba parkietu 17 15 - 17 45, start: 18 00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław C (+1)1C1
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO2 (+1)122
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA7 (+1)173
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna C (+1)1C4
5.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik3 (+1)135
6.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO4 (+1)146
7.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)117
8.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO5 58
9.Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA - Wrocław6 69
10.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA0 010
11.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 011
12.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 111
13.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław0 013
14.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 014

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C1
2.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)142
3.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław5 (+1)153
4.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)134
5.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON C (+1)1C5
6.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)166
7.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław6 (+1)167
8.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 28
9.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław0 09
10.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA6 610
11.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 011
12.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO3 312
13.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO1 113
14.Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA - Oława4 413

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice3 (+1)131
2.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice3 (+1)132
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław2 24
5.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław2 25
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 66

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA5 (+1)151
2.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław4 43
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 65

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław2 (+1)121
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 93
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól6 64
5.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław1 15

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól8 (+1)181
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4 42
3.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław1 13