Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019

2019-03-16 Szczecin, ELITE DANCE - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! zmiana godzin rozpoczęcia bloków.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu po zamknięciu list startowych.

Wszystkie klasy open to Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT. W tych kategoriach mogą startować tylko pary z Okręgu Zachodniopomorskiego.

BLOK 1, rejestracja 8:00 – 8:30, próba parkietu 8:30, start: 9:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały0 03
4.Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
Zadorozhnii ArsenijJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały0 02
3.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały0 02
3.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin1 12
3.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin5 53

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C1
2.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin0 02
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 23

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)172
3.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin4 43
4.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra6 64

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)171
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań8 (+1)183
4.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin5 54
5.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Wójcik Łukasz
Jaśkaniec Anna
ArtDance - Kraków
Wójcik Łukasz
Jaśkaniec Anna
Wójcik ŁukaszJaśkaniec AnnaArtDance - Kraków5 56

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin8 (+1)183
4.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin9 (+1)194
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań5 55
6.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard6 66
7.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin8 87
8.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin6 68
9.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 49

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 – 11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Marceli
Włodarz Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Urbański Marceli
Włodarz Emilia
Urbański MarceliWłodarz EmiliaELITE DANCE - Szczecin4 (+2)241
2.Żabkiewicz Mateusz
Głodny Lena
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Głodny Lena
Żabkiewicz MateuszGłodny LenaELITE DANCE - Szczecin2 (+2)221
3.Zygier Paweł
Warecka Natalia
ELITE DANCE - Szczecin
Zygier Paweł
Warecka Natalia
Zygier PawełWarecka NataliaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin2 (+2)221
2.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin2 (+2)221
3.Paczkowski Adrian
Zantow Lena
ELITE DANCE - Szczecin
Paczkowski Adrian
Zantow Lena
Paczkowski AdrianZantow LenaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Michał
Borawska Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Borawska Maja
Jasiński MichałBorawska MajaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz1 (+1)113
4.Markowski Szymon
Bartnik Laura
ASTRA - Szczecin
Markowski Szymon
Bartnik Laura
Markowski SzymonBartnik LauraASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin4 45
6.Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Frejusz Bartłomiej
Turbo Zuzanna
Frejusz BartłomiejTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 06
7.Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
ASTRA - Szczecin
Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 08

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 02
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 23

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin8 (+1)182
3.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)114
5.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 05
6.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin2 25
6.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin2 26
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Wójcik Łukasz
Jaśkaniec Anna
ArtDance - Kraków
Wójcik Łukasz
Jaśkaniec Anna
Wójcik ŁukaszJaśkaniec AnnaArtDance - Kraków6 68

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:30, próba parkietu 14:30, start: 15:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin1 11
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin0 03

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 21
2.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 21
2.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
Gryciuk MarekBłaszczyk PaulinaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin E (+1)1E2
3.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin0 03
4.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04
5.Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
Pełech GrzegorzKaczmarek WeronikaASTRA - Szczecin0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin3 33
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 14
5.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin2 25

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin2 23
4.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 04

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1 11
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 03
4.Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Kubiak Aleksandra
Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 04
5.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 15
6.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 26
7.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 08
9.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 09
10.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin0 09
11.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 011
12.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin2 212

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 12
3.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 43
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 04
5.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin2 25
6.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 16
7.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin8 87
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 08

 

BLOK 4, rejestracja 17:30 - 18:00, próba parkietu 18:00, start: 18:30

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin3 31
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 22
3.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin3 35
6.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin1 16
7.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin1 17
8.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin5 58

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin4 41
2.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin2 22
3.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard5 53
4.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin2 26
7.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin5 57
8.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 08
9.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 09
10.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin1 110

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 01
2.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 03
4.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin8 84
5.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin8 85
6.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin8 82
3.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin2 23
4.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 64
5.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin
6.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 01
2.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 02

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 01
2.Grabowski Filip
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Grabowski Filip
Gromadzka Sara
Grabowski FilipGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin0 03
4.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin0 04
5.Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 05