Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019

2019-03-16 Szczecin, ELITE DANCE - Szczecin


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

Wszystkie klasy open to Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT. W tych kategoriach mogą startować tylko pary z Okręgu Zachodniopomorskiego.

BLOK 1

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin
2.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin

 

BLOK 2

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin

 

BLOK 3

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 0

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
4.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
3.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin

 

BLOK 4

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babirecki Jakub
Kijewska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Babirecki Jakub
Kijewska Karolina
Babirecki JakubKijewska KarolinaDANCECLUB - Szczecin
2.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
3.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
4.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babirecki Jakub
Kijewska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Babirecki Jakub
Kijewska Karolina
Babirecki JakubKijewska KarolinaDANCECLUB - Szczecin
2.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
3.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin
2.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin