FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT

2018-10-06 Baboszewo k/Płońska, BRAWO, UG Baboszewo


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 09.00-09.30, próba parkietu 09.15-09.45, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.00-13.30, start: 13.30

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 16.00-16.30, start: 16.30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

 

BLOK 4, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-19.00, start: 19.00

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 0

60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, świętokrzyski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE