Mistrzostwa Klas A, B i C

2019-03-09 Dobrzeń Wielki, DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga Tancerze!!!
ELIMINACJE rozpoczynamy o godz. 12:00 !!!

REJESTRACJA PAR: 10.00-11.00
PRÓBA PARKIETU: 10.30-11:30

BLOK 1, rejestracja 10:00-11:00, próba parkietu 10:30-11:30, start: 12:00-17:00

ELIMINACJE


16+ (Powyżej 15) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 33

Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra BB1
2.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa BB2
3.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa BB3
4.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA BB4
5.Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner Klara4 (+1)145
6.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
ARTDANCE
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaARTDANCE6 (+1)166
7.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 (+1)157
8.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA5 (+1)158
9.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)149
10.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów2 (+1)1210
11.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin8 (+1)1810
12.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)1312
13.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin7 (+1)1713
14.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA6 (+1)1614
15.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO1 (+1)1114
16.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 016
17.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 016
18.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ARTDANCE
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaARTDANCE1 118
19.Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 919
20.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław5 519
21.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ARTDANCE
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaARTDANCE0 021
22.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa6 621
23.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 023
24.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 224
25.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 125
26.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
ARTDANCE
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraARTDANCE2 226
27.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków4 427
28.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków9 927
29.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 027
30.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków0 030
31.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO0 031
32.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 032
33.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole0 033

16+ (Powyżej 15) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 53

Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław AA1
2.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry AA2
3.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA AA3
4.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław AA4
5.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko AA5
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra AA6
7.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)177
8.Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
Wrona GrzegorzBarwiołek Klaudia9 (+1)197
9.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin2 (+1)129
10.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)179
11.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)11011
12.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)1312
13.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek Katarzyna8 (+1)1813
14.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 (+1)1614
15.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO - Opole1 (+1)1115
16.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)1216
17.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+1)11016
18.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ARTDANCE
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaARTDANCE3 (+1)1318
19.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)1218
20.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)1918
21.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)1718
22.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)1122
23.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa1 123
24.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 724
25.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria2 225
26.Chrzan Adrian
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Gabrysz Zuzanna
Chrzan AdrianGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław7 726
27.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków8 827
28.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaFALLAWAY - Opole6 627
29.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 029
30.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin2 230
31.Brzeski Bruno
Kalinska Yana
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Kalinska Yana
Brzeski BrunoKalinska YanaPOLISH CLUB - Warszawa0 031
32.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 232
33.Kadecki Kamil
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kadecki Kamil
Lipiec Marta
Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 133
34.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole4 434
35.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO1 135
36.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 336
37.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów10 1037
38.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA - Wrocław0 038
39.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO2 239
40.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 239
41.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 041
42.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 042
43.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO0 043
44.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice1 143
45.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 043
46.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 046
47.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole0 047
48.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaARTDANCE0 048
49.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON0 049
50.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 150
51.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 050
52.Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 152
53.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (-1)-13

16+ (Powyżej 15) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 43

Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Melnyk Liuda
DANCE COMMUNITY
Bigosiński Kacper
Melnyk Liuda
Bigosiński KacperMelnyk LiudaDANCE COMMUNITY SS1
2.Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
THE BEST - Gdańsk
Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST - Gdańsk SS2
3.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra SS3
4.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA SS4
5.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom SS5
6.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCE COMMUNITY
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY3 (+1)136
7.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin3 (+1)137
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)128
9.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO1 (+1)119
10.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok4 (+1)149
11.Nowak Paweł
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Skrolecka Agata
Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)1311
12.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice11 (+1)11112
13.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)1813
14.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)1614
15.Skórski Marcel
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Skórski Marcel
Salamaga Julia
Skórski MarcelSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)1115
16.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)1316
17.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE6 (+1)1617
18.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)1318
19.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)1418
20.Bolek Michał
Radwan Oliwia
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Radwan Oliwia
Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA - Wrocław0 020
21.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA0 020
22.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław7 722
23.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska Dominika2 223
24.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 023
25.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów9 925
26.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 026
27.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice3 326
28.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów0 028
29.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów0 028
30.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 130
31.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 430
32.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE0 032
33.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław0 033
34.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 234
35.Nazaruk Michał
Widlarz Patrycja
Nazaruk Michał
Widlarz Patrycja
Nazaruk MichałWidlarz Patrycja4 434
36.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław0 036
37.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 037
38.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin0 038
39.Grabowski Filip
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Grabowski Filip
Gromadzka Sara
Grabowski FilipGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin0 039
40.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 -140
41.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów8 841
42.Vichtiuk Andrzej
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Vichtiuk Andrzej
Rut Amelia
Vichtiuk AndrzejRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 042
43.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -143

 

BLOK 2, start: 18:00-21:00

GALA (Finały i półfinały)