GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

2018-06-17 Mannheim,


UWAGA

I WYJAZD NA GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018 . (szczegóły w krótce)
Kontakt Tomasz Reindl: tel. 501 053 678; e-mail: tomaszreindl@gmail.com

II ZGŁOSZENIA,

Zgłoszenie przez stronę PTT oraz opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować: Age Category A1 19-35 / A2 36-50 / B1 51-60/ B2 61-70 / C 1 71+
Single Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Int. Standard Waltz / Tango / V.Waltz / Slowfoxtrot / Quickstep
Int. Latin CC / Samba / Rumba /Paso Doble / Jive

Multi Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Dance Challenge Waltz / Tango or CC / Rumba
Dance Challenge W / T / Q or CC / SA / R
Dance Challenge W / T / SF / Q or CC / SA / R / J
Dance Challenge W/ T / VW / S / Q or CC / SA / R / PD / J
Scholarship 5 Dances only Standard or Latin
A 19-35 / B 36 – 50 / C 50+
Standard W/ T / VW / S / Q
Latin CC / SA / R / PD / J

III OPŁATY

DLA TANCERZY ,KTÓRZY ZOSTANĄ ZGŁOSZENI PRZEZ PTT PRZEWIDZIANA ZNIŻKA 25 PROCENTOWA W OPŁACIE STARTOWEJ.
Wysokości opłat startowych: (po zniżkach)
Wszystkie kategorie 90 zł/osobę (oprócz ProAM)
dla ProAm
Single Dance each: 95,00 PLN
2. Dance Challenge: 190,00 PLN
3. Dance Challenge: 255,00 PLN
4. Dance Challenge: 320,00 PLN
5. Dance Challenge: 380,00 PLN
Scholarship 5 Dances: 480,00 PLN

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship.

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) Open LA 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
3.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open LA 1

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open ST 6

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
5.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
6.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open LA 3

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów
2.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa
3.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 0

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 1

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open ST 2

Amateur FTD (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open LA 2

Amateur FTD (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa

30+ (Senior 1) Open ST 1

Senior I = 1 Partner 35 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków

30+ (Senior 1) Open LA 0

Senior I = 1 Partner 35 lat lub starszy i 1 Partner 30 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

40+ (Senior 2) Open LA 0

Senior II = 1 Partner 45 lat lub starszy i 1 Partner 40 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

50+ (Senior 3) Open ST 0

Senior III = 1 Partner 55 lat lub starszy i 1 Partner 50 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open LA 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

ZAWODOWCY

19+ (Powyżej 18) Open LA 1

ZAWODOWCY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Modrzyński Przemysław
Żybura Magdalena
Modrzyński Przemysław
Żybura Magdalena
Modrzyński PrzemysławŻybura Magdalena