GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

2018-06-16 Mannheim,


UWAGA

WYJAZD NA GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018

Wzorem roku ubiegłego, ZG PTT organizuje wspólny wyjazd na GERMAN OPEN DANCE FESTIVAL 2018 . (szczegóły w krótce)
Kontakt Tomasz Reindl: tel. 501 053 678; e- mail: tomaszreindl@gmail.com

II ZGŁOSZENIA

Zgłoszenie przez stronę PTT oraz opłata startowa wpłacona na konto ZG PTT jest warunkiem zgłoszenia na turniej. Dotyczy to wszystkich konkurencji na GODF, także par zawodowych i ProAm. Pary Zawodowe oraz Pro-Am zgłaszają się przez zakładkę : FOR FOREIGN COUPLES
Prosimy aby pary Pro-Am przesłały na adres ptt@taniec.pl informacje w jakich konkurencjach zamierzają startować: Age Category A1 19-35 / A2 36-50 / B1 51-60/ B2 61-70 / C 1 71+
Single Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Int. Standard Waltz / Tango / V.Waltz / Slowfoxtrot / Quickstep
Int. Latin CC / Samba / Rumba /Paso Doble / Jive

Multi Dance in Open Bronze / Open Silver / Open Gold
Dance Challenge Waltz / Tango or CC / Rumba
Dance Challenge W / T / Q or CC / SA / R
Dance Challenge W / T / SF / Q or CC / SA / R / J
Dance Challenge W/ T / VW / S / Q or CC / SA / R / PD / J
Scholarship 5 Dances only Standard or Latin
A 19-35 / B 36 – 50 / C 50+
Standard W/ T / VW / S / Q
Latin CC / SA / R / PD / J

III OPŁATY

DLA TANCERZY ,KTÓRZY ZOSTANĄ ZGŁOSZENI PRZEZ PTT PRZEWIDZIANA ZNIŻKA 25 PROCENTOWA W OPŁACIE STARTOWEJ.
Wysokości opłat startowych: (po zniżkach)
Wszystkie kategorie 90 zł/osobę (oprócz ProAM)
dla ProAm
Single Dance each: 95,00 PLN
2. Dance Challenge: 190,00 PLN
3. Dance Challenge: 255,00 PLN
4. Dance Challenge: 320,00 PLN
5. Dance Challenge: 380,00 PLN
Scholarship 5 Dances: 480,00 PLN

Z wielką przyjemnością informujemy, że organizatorzy German Open Championship zwrócili się do PTT, o powołanie drużyny, która będzie reprezentować Polskę w Team Match, rozgrywanym podczas drugiego dnia German Open Championship.

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) Open ST 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
3.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open ST 1

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open LA 5

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
2.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa
3.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
5.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open ST 2

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
2.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC AL 6

Amateur(O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra
4.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
5.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 6

Amateur(O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra
5.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) Open ST 2

Senior II = 1 Partner 45 lat lub starszy i 1 Partner 40 lat lub starszy w dniu konkursu (O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 8T 1

Juveniles 1 (Pary tańczą w kategorii Under 10 . O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 4

Juveniles 2 (Pary tańczą w kategorii Under 10 lub Under 12. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
3.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
4.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T 1

Juniors I (Pary tańczą w kategorii Under 12 lub Under 14. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T 4

Juniors II (Pary tańczą w kategorii Under 14 lub Under 16. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
4.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T 0

Youth I (Pary tańczą w kategorii Under 16 lub Under 19. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T 0

Youth II (Pary tańczą w kategorii Under 19 lub Under 21. O przynależności do danej kategorii decyduje dzień urodzenia w dniu startu.)

19+ (Powyżej 18) Open ST 2

ZAWODOWCY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bodzioch Artur
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur
Zaremba Małgorzata
Bodzioch ArturZaremba Małgorzata
2.Stefański Jacek
Korab-Stefańska Joanna
Stefański Jacek
Korab-Stefańska Joanna
Stefański JacekKorab-Stefańska Joanna

19+ (Powyżej 18) Open LA 3

ZAWODOWCY
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Przemysław Modrzyński
Żybura Magdalena
Przemysław Modrzyński
Żybura Magdalena
Przemysław ModrzyńskiŻybura Magdalena
2.Wiśniewski Lukas
Filipczak Agnieszka
Evolution
(Australia)
Wiśniewski Lukas
Filipczak Agnieszka
Wiśniewski LukasFilipczak AgnieszkaEvolution
(Australia)
3.Zaprawa Marcin
Jurga Aleksandra
Zaprawa Marcin
Jurga Aleksandra
Zaprawa MarcinJurga Aleksandra

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

ProAm Competiton

19+ (Powyżej 18) Open LA 1

ProAm Competiton
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zaprawa Marcin
Lessig Jolanta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaprawa Marcin
Lessig Jolanta
Zaprawa MarcinLessig JolantaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa