VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

2018-05-12 Wrocław, Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43, SKTT ISKRA PWr- Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia I i IV bloku.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rozpoczęcia.

BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 30, próba parkietu 9 3o - 10 oo, start: 10 3o

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+2)251
2.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko7, 7 (+2)27, 71
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
4.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka3, 3 (+1)13, 32
5.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra11 (+2)2111
2.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+2)241
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice8 (+2)282
4.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+2)272
5.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec1 (+1)113
6.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ2 (+1)123
7.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów3 (+1)133
8.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO - Opole F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki E (+1)1E1
2.Cetner Adam
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Rotko Gabriela
Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
4.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole2 (+1)124
5.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław3 (+1)135
6.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 (+1)136
7.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno1 17
8.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław2 28
9.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole6 69
10.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 010
11.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO - Leszno0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Jastrzębska Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Jastrzębska Zuzanna
Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław2 22
3.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11 oo - 11 3o, próba parkietu 11 45 - 12 15, start: 12 3o

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
CHAMPION TEAM - Wrocław
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
Bilińska ElizaŁomnicka MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
4.Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
Dziuba MateuszSzczepańska OliwiaAKTAN - Wrocław
5.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaTABOR - Jelenia Góra
7.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
8.Karaś Natalia
Szwec Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Karaś Natalia
Szwec Amelia
Karaś NataliaSzwec AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
9.Kuryłek Dominika
Stawska Jagoda
PRESTIGE - Wrocław
Kuryłek Dominika
Stawska Jagoda
Kuryłek DominikaStawska JagodaPRESTIGE - Wrocław
10.Kuryłek Mikołaj
Stawska Nadia
PRESTIGE - Wrocław
Kuryłek Mikołaj
Stawska Nadia
Kuryłek MikołajStawska NadiaPRESTIGE - Wrocław
11.Moskal Natalia
Ślęczka Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Moskal Natalia
Ślęczka Karolina
Moskal NataliaŚlęczka KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław
12.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
13.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław
14.Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Jakub
Rzeźnik Gabriela
Rzeźnik JakubRzeźnik GabrielaPRESTIGE - Wrocław
15.Rzeźnik Kacper
Rzeźnik Martyna
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Kacper
Rzeźnik Martyna
Rzeźnik KacperRzeźnik MartynaPRESTIGE - Wrocław
16.Sobolewska Hanna
Kamieniecka Alicja
IMPRESS - Dzierżoniów
Sobolewska Hanna
Kamieniecka Alicja
Sobolewska HannaKamieniecka AlicjaIMPRESS - Dzierżoniów
17.Staliś Filip
Strycharczyk Maria
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Staliś Filip
Strycharczyk Maria
Staliś FilipStrycharczyk MariaIMPRESSIONANTE - Wrocław
18.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec
19.Łosowski Gabriel
Bolibrzuch Maja
PRESTIGE - Wrocław
Łosowski Gabriel
Bolibrzuch Maja
Łosowski GabrielBolibrzuch MajaPRESTIGE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hryciew Florian
Iurato Laura
TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Iurato Laura
Hryciew FlorianIurato LauraTABOR - Jelenia Góra
2.Perdek Michalina
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Perdek Michalina
Mazur Wiktoria
Perdek MichalinaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław
3.Starba Patryk
Stegnerska Marta
GEMAR - Wrocław
Starba Patryk
Stegnerska Marta
Starba PatrykStegnerska MartaGEMAR - Wrocław

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław4 (+2)241
2.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec6, 6 (+2)26, 61
3.Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Wrocław
Woźniak Maciej
Ćwiklińska Zofia
Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP - Wrocław1 (+2)211
4.Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
4STEP - Wrocław
Jąkała Bartosz
Sroczyńska Antonina
Jąkała BartoszSroczyńska Antonina4STEP - Wrocław3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+2)271
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław4 (+2)241
3.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław2 (+2)221
4.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+2)221
6.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka8, 8 (+2)28, 81
7.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bolero - Bolesławiec
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero - Bolesławiec3, 3 (+1)13, 32
8.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław3 (+1)132
9.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław5 (+1)152
10.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
11.Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Wrocław
Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP - Wrocław4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica9 (+2)291
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa2 (+2)222
3.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław5 (+2)252
4.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno1, 1 (+1)11, 13
5.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław3 (+1)133
6.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra7 (-1)-17

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14 oo - 14 3o, próba parkietu 14 45 - 15 15, start: 15 30

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole1 (+1)113
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole5 54
5.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole0 05
6.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice3 36

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole6 (+1)161
2.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)162
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C3
4.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)114
5.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole7 76
7.Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
INES - Wrocław
Skolut Kamil
Szawernoga Natalia
Skolut KamilSzawernoga NataliaINES - Wrocław0 07
8.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz3 38
9.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice3 39

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław5 (+1)151
2.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 (+1)112
3.Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA - Wrocław5 53
4.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 04
5.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 (+1)161
2.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)152
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań7 (+1)173
4.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków7 (+1)174
5.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 05
6.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław1 16
7.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 17
8.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława4 48
9.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 09
10.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole3 (-1)-13

 

BLOK 4, rejestracja 16 3o - 17 oo, próba parkietu 17 oo - 17 3o, start: 18 oo

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)112
3.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław4 (+1)143
4.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)114
5.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze4 (+1)145
6.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)126
7.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)147
8.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław E (+1)1E7
9.Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
Sudacki SebastianDudek KorneliaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 09
10.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 010
11.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 211
12.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 012
13.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 012
14.Kulik Tomasz
Gibes Karolina
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kulik Tomasz
Gibes Karolina
Kulik TomaszGibes KarolinaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 014
15.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 015

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)112
3.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)113
4.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze3 (+1)134
5.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 (+1)135
6.Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
Sudacki SebastianDudek KorneliaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)116
7.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze4 (+1)147
8.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.2 28
9.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze3 39
10.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 29
11.Kulik Tomasz
Gibes Karolina
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kulik Tomasz
Gibes Karolina
Kulik TomaszGibes KarolinaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 011
12.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 012
13.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 012
14.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 014
15.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 015

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 (+1)132
3.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 03
4.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań3 34
5.Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
Stasiak KrzysztofWajman ElizaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 05
6.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław5 5

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań6 (+1)161
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 33
4.Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
Stasiak KrzysztofWajman ElizaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka8 (+1)181
2.Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
4.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań3 34
5.Brzeziński Krzysztof
Lindberg Sara
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Brzeziński Krzysztof
Lindberg Sara
Brzeziński KrzysztofLindberg SaraSKTT ISKRA PWr- Wrocław5 55
6.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO - Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO - Opole0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle B (+1)1B1
2.Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)182
3.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole7 73
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole3 34
5.Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław8 85
6.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław1 1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole6 (+1)161
2.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+1)1102
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Częstochowa0 04
5.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 95
6.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze10 106
7.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław1 17

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki