Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej

2018-05-12 ŁOMIANKI, BRAWO - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! Zmiany w programie
Usunięto kategorie: 8-9 GF; 12013D; 14-15 D,C
Przyjmujemy zgłoszenia: SMS 502 341 140
Dla par z OM PTT - turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej

BLOK 1, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-13.00, start: 12.30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA,Q,CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomaszewska Maja
Sybicki Adam
START - Płońsk
Tomaszewska Maja
Sybicki Adam
Tomaszewska MajaSybicki AdamSTART - Płońsk8, 8 (+2)28, 81
2.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6, 6 (+2)26, 61
3.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - Góra Kalwaria9, 9 (+1)19, 92
4.Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa6, 6 (+1)16, 62

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 3T PREMIUM 3

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa4, 4 (+2)24, 41
2.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA5, 5 (+2)25, 51
3.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+2)241
2.Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa2 (+2)222
3.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka9 (+2)292
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk1 (+1)113
5.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk7 (+1)173
6.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk2 22
3.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - Góra Kalwaria9, 9 (+2)29, 91
2.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa8 (+2)281
2.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin10 (+2)2101
3.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+2)292
4.Ławniczek Piotr
Marek Anna
BRAWO - WARSZAWA
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA2 (+2)222
5.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
6.Mroczek Kacper
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Mroczek Kacper
Gąska Kinga
Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
7.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)123

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa E (+1)1E1
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Wilford James
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Janczuk Julia
Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3 33
4.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria1 14
5.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA1 15

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria10 (+2)2101
2.Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
PRESTIGE - Białystok
Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE - Białystok4 (+2)241
3.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA-1 (-1)-1-1
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Jan
Czarnocka Alicja
ELITE DANCE - Warszawa
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)162
3.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź0 03
4.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Wydurska Izabela
ELITE DANCE - MŁAWA
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE - MŁAWA6 (+1)161
2.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA1 13

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Baran Michał
Wydurska Izabela
ELITE DANCE - MŁAWA
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE - MŁAWA5 (+1)152
3.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 45
6.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź2 26

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA7 (+1)171
2.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 73
4.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko7 74

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice7 74
5.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 35

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa8 (+1)181
2.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice9 (+1)193
4.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)124
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA7 75
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź8 86
7.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 77
8.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko0 08
9.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 09
10.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa7 (+1)171
2.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)192
3.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko0 03
4.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź0 04

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA11 (+1)1111
2.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa5 52
3.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa8 83

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)111
2.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA12 (+1)1122
3.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)193
4.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1114
5.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 05
6.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 06
7.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko0 07
8.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 18