KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacji

2018-05-13 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 7:45 - 8:30, próba parkietu 8:00 - 8:45, start: 9:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)144
5.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 16
7.OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
OLIINYK DMYTROSOKOLOVA ALONALviv
(Ukraina)
7
8.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
Lviv
(Ukraina)
ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
ILCHYSHYN MARKIIANPUHACHOVA NATALIIALviv
(Ukraina)
9

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław3 (+1)134
5.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno2 25
6.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
OLIINYK DMYTROSOKOLOVA ALONALviv
(Ukraina)
7
8.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
Lviv
(Ukraina)
ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
ILCHYSHYN MARKIIANPUHACHOVA NATALIIALviv
(Ukraina)
9

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B1
2.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin1 14
5.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 05
6.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin2 26
7.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 07

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01174
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52143
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 53122
4.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 04101
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 0580
6.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra3 3659
7.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 0738
8.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 0817
9.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 1916
10.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 41015

 

BLOK 2, rejestracja 9:00 -10:30, próba parkietu 10:40, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21121
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 32102
3.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów4 4383
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 4473
5.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole0 0554
6.MOKH ROSTYSLAV
MOKH ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
MOKH ROSTYSLAV
MOKH ANASTASIA
MOKH ROSTYSLAVMOKH ANASTASIALviv
(Ukraina)
6

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01174
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52143
3.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin4 43122
4.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 54101
5.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 0580
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 0659
7.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 1738
8.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 7817
9.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 0916
10.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 01015

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 01172
2.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 02141
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 03120
4.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 0499
5.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 11578
6.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 1657
7.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno8 8736
8.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin6 6815
9.OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
OLIINYK ROMANZAYATS ANASTASIALviv
(Ukraina)
9

 

BLOK 3, rejestracja 10:00 - 12:20, próba parkietu 12:40, start: 13:00

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Gałązka Aleks
Jastrzębska Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Jastrzębska Zuzanna
Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP Warszawa6 (+1)164
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)135
6.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin4 (+1)146
7.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin E (+1)1E7
8.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 (+1)158
9.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 29
10.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin2 210
11.STETSIUK ROMAN
SENYK KHRYSTYNA
Lviv
(Ukraina)
STETSIUK ROMAN
SENYK KHRYSTYNA
STETSIUK ROMANSENYK KHRYSTYNALviv
(Ukraina)
11
12.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 013
14.Pawlus Mikołaj
Bałdyga Alicja
ASTRA - Szczecin
Pawlus Mikołaj
Bałdyga Alicja
Pawlus MikołajBałdyga AlicjaASTRA - Szczecin0 014
15.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard4 415
16.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 216
17.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 316
18.Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 018

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław0 05
6.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 46
7.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)151
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa6 (+1)163
4.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 05
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 76
7.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 28
9.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 09

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa4 41177
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02146
3.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 13125
4.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 04104
5.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 0583
6.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 1662
7.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 4741
8.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 4820
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin5 5919
10.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 01018
11.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 01117
12.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 61215
13.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 11215
14.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01201
2.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 42167
3.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 03144
4.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 04121
5.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 0598
6.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 0675
7.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin0 0752
8.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 8829
9.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 1928
10.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 51026
11.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01125
12.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin3 31224
13.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaDUET - Warszawa8 81323
14.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Częstochowa0 01422
15.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 21521
16.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra1 11620
17.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin4 41719
18.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 01818
19.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 71917
20.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01154
2.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 02126
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław5 53107
4.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 3488
5.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra5 5569
6.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno5 5650
7.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra10 10732

 

BLOK 4, rejestracja 14:00 - 16:30, próba parkietu 16:30, start: 17:00

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA - Szczecin D (+1)1D2
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 14
5.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn1 (+1)115
6.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin1 (+1)116
7.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna5 57
8.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań3 38
9.TOROPCHYN YURII
MATSYSHEN ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
TOROPCHYN YURII
MATSYSHEN ANASTASIA
TOROPCHYN YURIIMATSYSHEN ANASTASIALviv
(Ukraina)
9
10.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 010
11.Radoła Mateusz
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Radoła Mateusz
Piechel Monika
Radoła MateuszPiechel MonikaPOEZJA - Kościan3 311

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 13
4.Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
DZIUPLA - Poznań
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA - Poznań D (+1)1D4
5.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań6 66
7.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.TOROPCHYN YURII
MATSYSHEN ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
TOROPCHYN YURII
MATSYSHEN ANASTASIA
TOROPCHYN YURIIMATSYSHEN ANASTASIALviv
(Ukraina)
8
10.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 010

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C2
3.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)174
5.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 35
6.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard5 56
7.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno0 07
8.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań C (+1)1C1
2.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)173
4.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno4 (+1)144
5.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard5 55
6.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna1 16
7.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 57
8.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 18
9.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 09
10.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno0 010

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 01175
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 12144
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03123
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 04102
5.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 0581
6.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 1660
7.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 0739
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 2818
9.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 1917
10.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 01015
11.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 51015

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01201
2.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 02167
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław5 53144
4.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno1 14121
5.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1 1598
6.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 0675
7.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 3752
8.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa4 4828
9.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 8828
10.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01025
11.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań2 21025
12.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 01224
13.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 21323
14.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 71422
15.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 01521
16.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7 71619
17.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 01619
18.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01818
19.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 71917
20.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01197
2.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 02163
3.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 33140
4.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola25 254117
5.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 0594
6.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 0670
7.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 0747
8.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik15 15824
9.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 0923
10.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO - Opole0 01022
11.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 01121
12.Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 01220
13.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 01319
14.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław0 01418
15.Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław0 01517

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kopczyński Adrian
Mikołajewska Ewelina
POLISH CLUB - Warszawa
Kopczyński Adrian
Mikołajewska Ewelina
Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB - Warszawa0 01209
2.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 02175
3.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03152
4.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 04129
5.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 05106
6.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0683
7.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 0759
8.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1836
9.Główka Tomasz
Jureczko Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0935
10.Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 01034
11.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 41133
12.Barakowski Michał
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Faber Agata
Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01232
13.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 01331
14.Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01430
15.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01529
16.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 11628
17.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 01726
18.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice10 101825
19.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 81924
20.Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin11 112023
21.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 02122
22.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław0 02220
23.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin1 12220
24.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02417
25.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra0 02417
26.Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
FANTOM - Głogów
Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM - Głogów0 02417
27.Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin