GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018

2018-03-18 Garwolin, KORDASZEWSCY - Garwolin


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 13,30-14,30, próba parkietu 13,30-14,30, start: 14.45

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 0

 

BLOK 2, rejestracja 17.00-18,00, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry