VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas

2018-11-18 Cmolas, ELIDA - Mielec


UWAGA

Dziękujemy za zgłoszenia na nasz turniej.

Za względu na dużą ilość par rozpoczęcie poszczególnych bloków uległy zmianie. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie
ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW:
I blok - godz. 9.00
II blok - godz. 13.00
III blok - godz. 15.30
IV blok - godz. 18.30
________________________________________________________________
Kategoria 14-15 lat klasa D st/la - została przeniesiona na blok III
________________________________________________________________

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15 - 8.45, start: 9.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów
2.Dzerowicz Wiktor
Dębiec Julia
GRACJA - Krosno
Dzerowicz Wiktor
Dębiec Julia
Dzerowicz WiktorDębiec JuliaGRACJA - Krosno
3.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
6.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów
7.Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów
8.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów
9.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno
10.Mleczak Paweł
Kustra Maja
GRACJA - Krosno
Mleczak Paweł
Kustra Maja
Mleczak PawełKustra MajaGRACJA - Krosno
11.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ
12.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec
13.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów
14.Wal Filip
Buziak Daria
GALA - Mielec
Wal Filip
Buziak Daria
Wal FilipBuziak DariaGALA - Mielec
15.Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
GALA - Mielec
Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
Wołosz WiktorMaciałek JuliaGALA - Mielec
16.Świerczek Jan
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Charchan Maja
Świerczek JanCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl
17.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mola Kaja
Aszklar KacperMola KajaGRACJA - Krosno
2.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno
3.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów
4.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska
7.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź
8.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów
9.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec
10.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska
12.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska
13.Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA - Mielec
14.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec
15.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg
16.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec
2.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów
3.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ
6.Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl
7.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec
8.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
9.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec
10.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
11.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl
12.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
13.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
14.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg
15.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg
16.Wilk Wiktor
Midura Amelia
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Midura Amelia
Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA - Krosno
17.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów
2.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska
3.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce
4.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
6.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec
7.Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z - Przemyśl
8.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
9.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
10.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów
11.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
12.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin
13.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
2.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
6.Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno
7.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec
6.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
7.Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno
8.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec
2.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło
5.Wajda Filip
Michalska Magdalena
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Michalska Magdalena
Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO - Żabno

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
2.Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
GRACJA - Krosno
Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA - Krosno
3.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów
4.Kardyś Feliks
Kaczor Izabela
ELIDA - Mielec
Kardyś Feliks
Kaczor Izabela
Kardyś FeliksKaczor IzabelaELIDA - Mielec
5.Kopczak Adrian
Albrycht Maja
GRACJA - Krosno
Kopczak Adrian
Albrycht Maja
Kopczak AdrianAlbrycht MajaGRACJA - Krosno
6.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów
7.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów
8.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno
9.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
10.Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
Omachel Eryk
Omachel Natalia
Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA - Krosno
11.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Koval Yelizavieta
Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP Warszawa
2.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów
3.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów
4.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno
5.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa
6.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
7.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno
8.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław
2.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław
3.Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT - Jarosław
4.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec
5.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
BRAWO - WARSZAWA
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA
6.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów
4.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów
5.Kula Gabriel
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Kula Gabriel
Sosin Patrycja
Kula GabrielSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
6.Leniar Szymon
Kubal-Marzec Julia
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kubal-Marzec Julia
Leniar SzymonKubal-Marzec JuliaGASIEK - Rzeszów
7.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm
8.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
10.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola
11.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków
12.Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
13.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec
14.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków
15.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
3.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów
5.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
6.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl
8.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów
9.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
4.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
5.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków
6.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów
7.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm

 

BLOK 3, rejestracja 14.30 - 15.00, próba parkietu 14.45 - 15.15, start: 15.30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Krasoń Karol
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń KarolBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica
4.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec
5.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno
6.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów
7.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola
8.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
9.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
10.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec
11.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno
12.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław
2.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ
3.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Kurzak Konrad
Melnyk Daria
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Melnyk Daria
Kurzak KonradMelnyk DariaCUBANA - Nowy Targ
5.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź
6.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa
8.Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Zawierucha Wiktor
Rżany Aleksandra
Zawierucha WiktorRżany AleksandraELIDA - Mielec
9.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE - Rzeszów

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
4.Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z - Przemyśl
5.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
6.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków
7.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce
8.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
9.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
10.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów
11.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno
12.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
13.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl
14.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce
15.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
4.Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z - Przemyśl
5.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce
7.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
8.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów
9.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno
10.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
11.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce
12.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów
2.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
3.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl
2.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów
3.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów
4.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
5.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno
7.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl

30+ (Senior 1 + Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 6

Senior 1 + Senior 2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło
3.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
5.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
6.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków

30+ (Senior 1 + Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 7

Senior 1 + Senior 2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło
3.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
6.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
7.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.00, próba parkietu 17.45 - 18.15, start: 18.30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
2.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów
4.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin
5.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
7.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec
8.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin
9.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec
10.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
11.Świątek Bartosz
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Popiel Martyna
Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA - Krosno

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno
2.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
3.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław
4.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
5.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
7.Rajek Hubert
Ciżman Joanna
A-Z - Przemyśl
Rajek Hubert
Ciżman Joanna
Rajek HubertCiżman JoannaA-Z - Przemyśl
8.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów
2.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE - Kraków
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków
4.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
6.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
7.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów
2.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków
4.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec
5.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
7.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola
8.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław
9.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów
11.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl
12.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom
13.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko
14.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg
15.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
ArtDance - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance - Kraków
6.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm
7.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów
8.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków
9.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
10.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
11.Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
12.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola
13.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław
14.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
15.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów
16.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów
17.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
6.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola
7.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
ArtDance - Kraków
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaArtDance - Kraków
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec
2.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
3.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola
6.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin
7.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała
8.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom
9.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko