"ŚWIĘTO BZÓW"

2018-05-19 Siedlisko k/Nowej Soli, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK I
TYLKO DLA PAR Z OKRĘGU LUBUSKIEGO

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

Turniej wewnętrzny dla par z Okręgu Lubuskiego PTT


 

BLOK 2, rejestracja 11.15 - 12.15, próba parkietu 11.30 - 12.15, start: 12.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+2)241
2.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz4 (+2)241
3.Osaczuk Lena
Szymczak Agata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Osaczuk Lena
Szymczak Agata
Osaczuk LenaSzymczak AgataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
4.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+2)241
5.Chodecki Paweł
Pinczewska Lilianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Chodecki Paweł
Pinczewska Lilianna
Chodecki PawełPinczewska LiliannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
6.Ligenza Gracjan
Gajor Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ligenza Gracjan
Gajor Zuzanna
Ligenza GracjanGajor ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
7.Sobiech Bartłomiej
Wołoszyn Dominika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Sobiech Bartłomiej
Wołoszyn Dominika
Sobiech BartłomiejWołoszyn DominikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
8.Łuszcz Fabian
Rata Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Łuszcz Fabian
Rata Oliwia
Łuszcz FabianRata OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
9.Bogusławski Leon
Kuzik Lena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bogusławski Leon
Kuzik Lena
Bogusławski LeonKuzik LenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
10.Piotrowska Zuzanna
Łoś Angelika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piotrowska Zuzanna
Łoś Angelika
Piotrowska ZuzannaŁoś AngelikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-3, -1 (-1)-1-3, -1
11.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno1 (-1)-11

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boryczka Lena
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Boryczka Lena
Lis Kacper
Boryczka LenaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+2)23, 31
2.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów11, 11 (+2)211, 111
4.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8, 2 (+2)28, 21
5.Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna10, 10 (+2)210, 101
7.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl7 (+2)271
9.Raźny Paweł
Matczak Lena
ESTERA - Myślibórz
Raźny Paweł
Matczak Lena
Raźny PawełMatczak LenaESTERA - Myślibórz2 (+2)221
10.Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
Bartkowiak MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna4, 4 (+1)14, 42
11.Górnacz Kamil
Przepióra Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Górnacz Kamil
Przepióra Julia
Górnacz KamilPrzepióra JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
12.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 8 (+1)14, 82
13.Olkiewicz Jakub
Broczkowska Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Olkiewicz Jakub
Broczkowska Hanna
Olkiewicz JakubBroczkowska HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
14.Rata Wiktoria
Wojciechowska Patrycja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rata Wiktoria
Wojciechowska Patrycja
Rata WiktoriaWojciechowska PatrycjaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
15.Ratajczak Damian
Bartków Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ratajczak Damian
Bartków Natasza
Ratajczak DamianBartków NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
16.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
17.Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 3 (+1)11, 32
18.Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
Fursewicz MateuszGrygorczuk AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
19.Gotowała Judyta
Niedbalska Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gotowała Judyta
Niedbalska Amelia
Gotowała JudytaNiedbalska AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
20.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
21.Wieczorek Marianna
Wojtkowiak Michalina Ewa
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wieczorek Marianna
Wojtkowiak Michalina Ewa
Wieczorek MariannaWojtkowiak Michalina EwaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-3, -1 (-1)-1-3, -1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Nikodem
Pietrakowska Justyna
DREAM - Poznań
Adamczak Nikodem
Pietrakowska Justyna
Adamczak NikodemPietrakowska JustynaDREAM - Poznań6, 6 (+2)26, 61
2.Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl3 (+2)231
3.Majer Bartłomiej
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Śniecińska Maja
Majer BartłomiejŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11, 6 (+2)211, 61
4.Markiewicz Gabriela
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Markiewicz Gabriela
Halka Zuzanna
Markiewicz GabrielaHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 11 (+2)22, 111
5.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
7.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
8.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno2, 2 (+2)22, 21
9.Górnacz Magdalena
Maćkowiak Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Górnacz Magdalena
Maćkowiak Natalia
Górnacz MagdalenaMaćkowiak NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, -1 (+1)11, -12
10.Kołosowski Jakub
Paluch Paulina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kołosowski Jakub
Paluch Paulina
Kołosowski JakubPaluch PaulinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 4 (+1)14, 42
11.Ratajczak Julia
Bartków Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ratajczak Julia
Bartków Natasza
Ratajczak JuliaBartków NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, 2 (+1)1-1, 22
12.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn4, 4 (+1)14, 42
13.Horodniczy Monika
Bogusławska Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Horodniczy Monika
Bogusławska Zuzanna
Horodniczy MonikaBogusławska ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
14.Jaguś Julia
Marek Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jaguś Julia
Marek Maja
Jaguś JuliaMarek MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, -1 (-1)-11, -1
15.Kuczyński Dawid
Adamek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyński Dawid
Adamek Milena
Kuczyński DawidAdamek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-3, -5 (-1)-1-3, -5
16.Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
Kurzak KacperKuczyńska ArinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-3, -3 (-1)-1-3, -3
17.Pazoła Martyna
Kantorek Malwina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Pazoła Martyna
Kantorek Malwina
Pazoła MartynaKantorek MalwinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, 0 (-1)-1-1, 0
18.Wójcik Hanna
Lipnicka Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wójcik Hanna
Lipnicka Nikola
Wójcik HannaLipnicka NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
19.Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
Włodarczyk PawełSzczudło WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (-1)-15
20.Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
2.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno10 (+2)2101
3.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice11 (+2)2111
4.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica11 (+2)2111
5.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin10 (+2)2102
6.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra6 (+2)262
7.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów6 (+2)262
8.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań F (+2)2F2
9.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
10.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
11.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
12.Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
Pluskota StanisławKwiatkowska NikolaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
13.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna3, 1 (+1)13, 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+2)2101
4.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól7 (+2)271
5.Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
Szydło TomaszKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9, 7 (+2)29, 71
6.Pawliczak Adam
Tymczy Joanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Pawliczak Adam
Tymczy Joanna
Pawliczak AdamTymczy JoannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 0 (+1)11, 02
7.Wojciechowski Mikołaj
Wąsiak Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowski Mikołaj
Wąsiak Nikola
Wojciechowski MikołajWąsiak NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 5 (+1)12, 52
8.Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
Augustyniak TobiaszBrembor MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1
9.Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kępkowski Hubert
Synowiec Kamila
Kępkowski HubertSynowiec KamilaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, 7 (-1)-1-1, 7
10.Piotr Hanna
Piotr Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piotr Hanna
Piotr Oliwia
Piotr HannaPiotr OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7, -3 (-1)-17, -3

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań F (+2)2F1
2.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów9 (+2)292
3.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2112
4.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
5.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1113
6.Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Bibik Adrianna
Żarczyński PiotrBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 4 (+1)14, 43

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)131
2.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E2
3.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)113
4.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)144
5.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)125
6.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)146
7.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)117
8.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów1 18
9.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 39
10.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 110
11.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn0 011
12.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 012
13.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań0 013
14.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO - Leszno0 013

 

BLOK 3, rejestracja 13.45 - 14.45, próba parkietu 14.00 - 14.45, start: 15.00

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)151
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 32
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno3 33

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole1 (+1)112
3.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)113
4.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra5 54
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 56
7.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów F (+2)2F1
2.Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski MikołajWojtkiewicz MariaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 (+1)112

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)112
3.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)133
4.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań1 15
6.Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 36

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław1 14
5.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 26
7.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 27

 

BLOK 4, rejestracja 16.15 - 17.15, próba parkietu 16.15 - 17.15, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 04
5.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn1 15
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań D (+1)1D2
3.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław4 (+1)143
4.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)163
4.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 34
5.Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA - Wrocław5 55
6.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno0 06
7.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań C (+1)1C1
2.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)124
5.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno4 45
6.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn9 (+1)192
3.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)193
4.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)184
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 55
6.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 26
7.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin4 47
8.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno8 (+1)181
2.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182
3.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 53
4.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin6 64
5.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno4 45

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn7 (+1)171
2.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań6 (+1)162
3.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ASTRA - Szczecin
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań6 65
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 16