MIKOŁAJ ZE ZDROWOLUBKIEM - Rekreacja Małopolska

2017-12-03 Kraków, RYTM - Kraków


BLOK 1, rejestracja 09.30 - 10.00, próba parkietu 10.00 - 10.20, start: 10.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jamrozowicz Adam
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Jamrozowicz Adam
Chmielnicka Liliana
Jamrozowicz AdamChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
2.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
3.Pietrzak Gabriel
Gorczyca Paulina
ADEEM Nowy Sącz
Pietrzak Gabriel
Gorczyca Paulina
Pietrzak GabrielGorczyca PaulinaADEEM Nowy Sącz

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.30 - 13.00, próba parkietu 13.00 - 13.20, start: 13.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Babło Daniel
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Babło Daniel
Malec Gabriela
Babło DanielMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Molenda Paweł
Więcek Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Molenda Paweł
Więcek Julia
Molenda PawełWięcek JuliaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
4.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
5.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
6.Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński Mateusz
Kuźnia Tańca Kraków
Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna BarbaraSrebrzyński MateuszKuźnia Tańca Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
3.Stelmasińska Iga
Musiał Antoni
DANCE POINT Kraków
Stelmasińska Iga
Musiał Antoni
Stelmasińska IgaMusiał AntoniDANCE POINT Kraków
4.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
5.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
6.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
2.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.00, próba parkietu 16.00 - 16.20, start: 16.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
3.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gnieciak Patryk
Kudzia Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Gnieciak Patryk
Kudzia Natalia
Gnieciak PatrykKudzia NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
Kubicki DawidBudzik AleksandraJUST DANCE Wieliczka
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
JUST DANCE Wieliczka
Pasisz Julian
Pajor-Skórska Klaudia
Pasisz JulianPajor-Skórska KlaudiaJUST DANCE Wieliczka
5.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Widełka Mateusz
Maź Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Maź Karolina
Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno5 (+1)151
3.Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Żmudka Oskar
Wiewiórka Marta
Żmudka OskarWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty1 (+1)111
4.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty2 (+1)122
5.Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
STTS Kraków
Kowalczyk Jakub
Szeląg Julia
Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS Kraków0 03
6.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków3 33
7.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty0 03
8.Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
STTS Kraków
Szeląg Mikołaj
Czapla Laura
Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS Kraków0 03
9.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 23