XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy

2018-11-10 Kraków, FANTAZJA - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

ROZPOCZĘCIE
1 BLOKU o godz. 10:00
rejestracja 8:30-9:00
próba 9:00-9:45

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków2 (+1)121
2.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)142
3.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze5 53
4.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów3 34
5.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice0 05

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice6 (+1)161
2.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)132
3.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków4 (+1)143
4.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków0 04
5.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 15
6.Halama Paweł
Robak Natalia
BAWINEK - Kraków
Halama Paweł
Robak Natalia
Halama PawełRobak NataliaBAWINEK - Kraków4 46

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków5 (+1)151
2.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 52
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 23

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków3 (+1)131
2.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin B (+1)1B2
3.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)133
4.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 84
5.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)141
2.Kurzak Konrad
Melnyk Daria
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Melnyk Daria
Kurzak KonradMelnyk DariaCUBANA - Nowy Targ3 (+1)132
3.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
DANCELOOK - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)143
4.Starowicz Hubert
Tochowicz Alicja
ArtDance - Kraków
Starowicz Hubert
Tochowicz Alicja
Starowicz HubertTochowicz AlicjaArtDance - Kraków1 14
5.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 35
6.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 46
7.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków1 (+1)111
2.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków9 (+1)194
5.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno4 45
6.Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z - Przemyśl1 16
7.Ławniczek Piotr
Marek Anna
BRAWO - WARSZAWA
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA0 07
8.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ3 (+1)133
4.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 44
5.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 15

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-13.15, start: 13.30

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków2 (+1)121
2.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice3 (+1)132
3.Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO - Rzeszów2 23
4.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło2 24
5.Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA - Kraków3 (+1)131
2.Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO - Rzeszów1 (+1)112
3.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice0 03
4.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło2 24

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 03
4.Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Andrzej
Chwist-Mazur Aleksandra
Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA - Łódź

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok E (+1)1E1
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133
4.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław3 34
5.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik0 05
6.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4 (+1)141
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów1 13
4.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów3 34
5.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło2 25

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów3 (+1)131
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4 (+1)142
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice4 43
4.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów1 14
5.Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE - Jasło0 05

30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra3 (+1)133
4.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin2 24
5.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków5 55
6.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań4 46

30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów8 (+1)181
2.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 (+1)162
3.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław1 14
5.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 15
6.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań3 36

40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa C (+1)1C1
2.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia3 (+1)133
4.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków1 (+1)114
5.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA1 15
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 56
7.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 07
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin1 18

40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań B (+1)1B2
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól9 (+1)193
4.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia3 (+1)134
5.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 26
7.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin0 07
8.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 08
9.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków0 09
10.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST Grand Prix Senior PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica4 (+1)143
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2 (+1)124
5.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)145
6.Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
MYKA - Zamość
Linek Krzysztof
Linek Małgorzata
Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA - Zamość B (+1)1B6
7.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica9 (+1)197
8.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków6 68
9.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól4 49
10.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość5 510
11.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 011
12.Waldron Michael
Zabochnicka Anita
WIR - Mysłowice
Waldron Michael
Zabochnicka Anita
Waldron MichaelZabochnicka AnitaWIR - Mysłowice5 512
13.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 013
14.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń0 014

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)112
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)143
4.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica7 74
5.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków1 15
6.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07

 

BLOK 3, rejestracja do 17.00, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław5 (+1)151
2.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D3
4.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań0 04
5.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus4 45
6.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Wrocław
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Wrocław1 16
7.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło2 27

30+ (Senior 1) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Bobula Konrad
Uram Aneta
PODKARPACIE - Jasło
Bobula Konrad
Uram Aneta
Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE - Jasło2 22
3.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław

40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok1 (+1)111
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków3 (+1)134
5.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)135
6.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Wrocław
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Wrocław1 (+1)116
7.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 37
8.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 18
9.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław0 010
11.Wolak Adam
Oziemska Kalina
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Oziemska Kalina
Wolak AdamOziemska KalinaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 311

40+ (Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań6 (+1)161
2.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków4 (+1)142
3.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok1 (+1)113
4.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość5 (+1)154
5.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 15
6.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław3 36
7.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło2 27
8.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Waldron Michael
Zabochnicka Anita
WIR - Mysłowice
Waldron Michael
Zabochnicka Anita
Waldron MichaelZabochnicka AnitaWIR - Mysłowice6 (+1)161
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice E (+1)1E2
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)143
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)164
5.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów4 45
6.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów3 36
7.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 57
8.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów D (+1)1D2
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice E (+1)1E3
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów3 34
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków4 45
6.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 56

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków2 (+1)121
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań1 (+1)112
3.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź A (+1)1A3
4.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec2 24
5.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 65
6.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra3 36
7.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 77
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA - Koszalin
9.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
3.Dańko Przemysław
Wójcik Nina
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Wójcik Nina
Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec9 (+1)193
4.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław D (+1)1D4
5.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno1 15
6.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 46
7.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław1 17
8.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań3 38
9.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec1 (+1)111
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków1 (+1)112
3.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź12 (+1)1123
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)114
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 05
6.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa0 06
7.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA1 18
9.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 09

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań16 (+1)1161
2.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec9 (+1)192
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.13 (+1)1133
4.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań11 (+1)1114
5.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 75
6.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 06
7.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól9 98
9.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 09
10.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)111
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów6 (+1)162
3.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz10 (+1)1103
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty5 (+1)154
5.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)165
6.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 (+1)136
7.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice3 (+1)137
8.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków4 48
9.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra4 49
10.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól4 410
11.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 311
12.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość5 512
13.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń0 013
14.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica4 413
15.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz6 (+1)161
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice6 (+1)163
4.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków9 (+1)194
5.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty1 15
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław0 06
7.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków0 07
8.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 48
9.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól2 29