XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018

2018-04-14 RASZYN, Centrum Kultury Raszyn


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! Zmiany w programie!
Kategoria 8-9 G zgodnie z nowymi Przepisami jest kategoria PREMIUM!
Przyjmujemy zgłoszenia do piątku: sms 502 341140

BLOK 1, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - Góra Kalwaria8, 8 (+2)28, 81
2.Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Czajkowska Karolina
Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa5, 5 (+2)25, 51
3.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3, 3 (+2)23, 31
4.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3, 3 (+2)23, 31
5.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek1, 1 (+1)11, 12
6.Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO - Sulejówek1, 1 (+1)11, 12
7.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek2, 2 (+1)12, 22
8.Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO - Sulejówek1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa2, 2 (+2)22, 21
2.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+2)24, 41
4.Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW2, 2 (+1)12, 22
6.Jarząb Filip
Koszarska Marika
BRAWO - WARSZAWA
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA1, 1 (+1)11, 12
7.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)221
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko2 (+2)222
3.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)222
4.Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW2 (+1)123
5.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
6.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka7 (+1)173

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria8 (+2)281
2.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)222
3.Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113
4.Stachowicz Konrad
Reńska Maja
SHOW TIME - Płock
Stachowicz Konrad
Reńska Maja
Stachowicz KonradReńska MajaSHOW TIME - Płock1 (+1)113

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)152
3.Baran Michał
Wydurska Izabela
ELITE DANCE - MŁAWA
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE - MŁAWA5 (+1)153
4.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice D (+1)1D4
5.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź4 45
6.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria2 27
8.Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132
3.Baran Michał
Wydurska Izabela
ELITE DANCE - MŁAWA
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE - MŁAWA4 (+1)143
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114
5.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice6 65
6.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź1 16
7.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria2 27
8.Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Kłosiewicz Stanisław Maria
Tomaszewska Aleksandra
Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA0 08

 

BLOK 2, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko3, 3 (+2)23, 31
2.Ławniczek Piotr
Marek Anna
BRAWO - WARSZAWA
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA6, 6 (+2)26, 61
3.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - Góra Kalwaria7, 7 (+1)17, 72
4.Gajownik Izabela
Michalski Oskar
DCS BRWINÓW
Gajownik Izabela
Michalski Oskar
Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+2)231
2.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa5 (+2)252
3.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin8 (+2)282
4.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)173
5.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)163
6.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)113

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)141
2.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk4 42
3.Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA1 13

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Błędek Mateusz
Chrebela Maja
ŁDK - Łódź
Błędek Mateusz
Chrebela Maja
Błędek MateuszChrebela MajaŁDK - Łódź0 02
3.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa5 (+1)151
2.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C3
4.Dmowski Hubert
Plata Izabela
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Plata Izabela
Dmowski HubertPlata IzabelaIMPET TEAM WARSZAWA2 (+1)124
5.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA5 55
6.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 76
7.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin2 27
8.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork0 08
9.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork6 (+1)161
2.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)133
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)124
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin6 65
6.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA3 36
7.Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 57
8.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

 

BLOK 3, rejestracja 16.30-17.00, próba parkietu 17.00-17.30, start: 17.30

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)122
3.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24
5.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA0 05
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 06
7.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 33
4.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 35

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)142
3.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Chołuj Anna
Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław1 15
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)131
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
3.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM WARSZAWA0 04
5.Smith Oliver
Marchewka Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith OliverMarchewka IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa6 (+1)161
2.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)182
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice4 43
4.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA5 54
5.Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Sawicka Klaudia
Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)191
2.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 42
3.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 43

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)131
2.Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Kwiatek Aleksandra
Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 22
3.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stetsyuk Mikhail
Plichta Klaudia
Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 8