II OTTT Respect Cup 2017

2017-12-16 Skarżysko-Kamienna MCSiR ul.Sienkiewicza 34, RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE TURNIEJU !!!
Likwidacja I bloku - kategorie przeniesione do bloku II. Zmiana godzin rozpoczęcia II bloku. Połączenie kategorii 10-11 E+F. Kategoria 14-15 lat kl. E przeniesiona z bloku II do bloku III.

BLOK 2, rejestracja 14.45 - 15.30, próba parkietu 15.00 - 15.45, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
2.Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)132
3.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec2 (+1)123
4.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 14
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko4 45
6.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec1 17

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków6 (+1)161
2.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 12
3.Piętak Jakub
Chudzik Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piętak Jakub
Chudzik Julia
Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce2 (+1)122
3.Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa2 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 02
3.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno4 (+1)143
4.Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT - Chełm1 14
5.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko0 05
6.Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK - Lublin1 16
7.Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 07

 

BLOK 3, rejestracja 17.15 - 18.00, próba parkietu 17.30 - 18.15, start: 18.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)141
2.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno7 (+1)172
3.Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
Fidler JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce0 03
4.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)111
2.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 (+1)112
3.Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
Fidler JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce0 03
4.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 (+1)163
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno2 24
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa0 05
6.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko8 (+1)181
2.Mohana Adam
Kowalczyk Julia
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Kowalczyk Julia
Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok6 (+1)163
4.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)114
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa1 15
6.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 16
7.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 07
8.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 17
9.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom2 29

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA9 (+1)192
3.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 64
5.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 35

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA6 (+1)161
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec5 (+1)152
3.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin9 (+1)193
4.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom2 24
5.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola4 45
6.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 76
7.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów11 (+1)1111
2.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa8 (+1)182
3.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03
4.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórski Marcel
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Rut Amelia
Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1101
2.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)182
3.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)113
4.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 05
6.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl D (+1)1D1
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów D (+1)1D2
3.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec1 (+1)113
4.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Paterek Kacper
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Rachwał Julia
Paterek KacperRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 15
6.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 06
7.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria1 17