V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017

2017-12-17 Deszczno, KS DANCE MIX - Deszczno


Plik z wynikami

UWAGA

W bloku 2 do kategori pow.15 kl. E dołożono kl. F

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwirot Milena
Kłobus Dawid
FANTAZJA - Skwierzyna
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot MilenaKłobus DawidFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+1)13, 31
2.Cyrlewski Bartłomiej
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Cyrlewski Bartłomiej
Bandura Ada
Cyrlewski BartłomiejBandura AdaESTERA - Myślibórz2 (+1)121
3.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)111
4.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)111
5.Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
Buczyński WiktorGradowska HelenaKS DANCE MIX - Deszczno-1 -12
6.Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
Ignatowicz AdamGrabowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
7.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
8.Nawojski Mateusz
Kulesz Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Kulesz Julia
Nawojski MateuszKulesz JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 3, 32
9.Lis Kacper
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Płotnicka Dorota
Lis KacperPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna-1, -1 (-1)-1-1, -1

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz1 (+1)111
2.Gumienny Bartosz
Bijak Marika
KS DANCE MIX - Deszczno
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
Gumienny BartoszBijak MarikaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)121
3.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
4.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
5.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)122
6.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 23
7.Ignatowicz Jakub
Mucharzewska Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Jakub
Mucharzewska Laura
Ignatowicz JakubMucharzewska LauraKS DANCE MIX - Deszczno0 03
8.Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
Mandziuk AntoniKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
9.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz0 03
10.Twardowski Szymon
Bobik Dorota
KS DANCE MIX - Deszczno
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
Twardowski SzymonBobik DorotaKS DANCE MIX - Deszczno2 23

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
3.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
Kownacka MagdalenaMarciniak BartoszFANTAZJA - Skwierzyna2, 1 (+1)12, 11
5.Majer Bartłomiej
Masenek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Masenek Milena
Majer BartłomiejMasenek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)151
7.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra3 (+1)131
8.Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus MaksymilianBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 32
9.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań2, 2 2, 22
10.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 02
11.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 02
12.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 32
13.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra1 12
14.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0 02
15.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
2.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań1 (+1)112
3.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112
4.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra3 33
5.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań E (+1)1E2
3.Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)114
5.Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
Nogalski KacperKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
Raś MikołajSzczepska WanessaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07
8.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 18

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn6 (+1)161
2.Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski JakubMichalonek AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Paterek Kacper
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Rachwał Julia
Paterek KacperRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+1)123
4.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań0 04
5.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Nawrocki Filip
Paschke Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nawrocki Filip
Paschke Julia
Nawrocki FilipPaschke JuliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 16
7.Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Stasiak Jowita
Pura FilipStasiak JowitaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:00 - 13:00, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5, 5 (+1)15, 51
2.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz3, 3 (+1)13, 31
3.Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz3 (+1)131
4.Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna3, 4 (+1)13, 41
5.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań2, 2 (+1)12, 21
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno2, 2 (+1)12, 21
7.Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
Wiśniewski-Stręczyński GabrielJabłońska MilenaESTERA - Myślibórz4 (+1)141
8.Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 3, 32
9.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 2, 22
10.Janas Michał
Haraburda Gabriela
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Haraburda Gabriela
Janas MichałHaraburda GabrielaFANTAZJA - Skwierzyna4, 2 4, 22
11.Jarmuszkiewicz Dawid
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz Dawid
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 02
12.Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
Maksymiuk FilipMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
13.Rzeźniczak Antoni
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Wychowałek Amelia
Rzeźniczak AntoniWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra0 02
14.Łagódka Adam
Watral Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Adam
Watral Hanna
Łagódka AdamWatral HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz5 (+1)151
2.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)111
3.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
4.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz3 (+1)132
5.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
6.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno1 13
7.Błażejczyk Patryk
Ciążyńska Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Ciążyńska Hanna
Błażejczyk PatrykCiążyńska HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
8.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra0 03
9.Żuk Franciszek
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Górnicka Nikola
Żuk FranciszekGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno E (+1)1E1
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)132
3.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)143
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów E (+1)1E4
5.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
KM LUBIN
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaKM LUBIN3 35
6.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno3 36
7.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
Łagódka IgorZarzecka JagodaKS DANCE MIX - Deszczno0 08
9.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 29

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słowik Szymon
Lew Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Lew Julia
Słowik SzymonLew JuliaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D1
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin D (+1)1D3
4.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 08

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
4.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
Podolak DorianKaczperska AnitaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów6 (+1)163
4.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra0 06

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 15:45 - 16:45, start: 17:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 (+1)172
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 15
6.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 08
9.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard1 19
10.Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
KS DANCE MIX - Deszczno
Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
Krysa GrzegorzŻelazna MagdalenaKS DANCE MIX - Deszczno0 010

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Noska Zuzanna
Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)161
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)123
4.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)145
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin6 66
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 07
8.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
KS DANCE MIX - Deszczno
Krysa Grzegorz
Żelazna Magdalena
Krysa GrzegorzŻelazna MagdalenaKS DANCE MIX - Deszczno0 010
11.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard0 011

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)151
2.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
3.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań C (+1)1C1
2.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112
3.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 43
4.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 64
5.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin0 05
6.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin B (+1)1B1
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)162
3.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)173
4.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin2 24
5.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin0 06
7.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn9 (+1)191
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn7 (+1)172
3.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard B (+1)1B3
4.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)114
5.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 16
7.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań1 17
8.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn6 68
9.Mikulski Kamil
Urban Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Urban Patrycja
Mikulski KamilUrban PatrycjaDANCECLUB - Szczecin4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)133
4.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 75
6.Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra
Szelecheda Dominik
Brodacka Nikola
Szelecheda DominikBrodacka NikolaSZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra5 56
7.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Mikulski Kamil
Urban Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Urban Patrycja
Mikulski KamilUrban PatrycjaDANCECLUB - Szczecin4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A1
2.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Mysiorek Julia
Stolarczyk SzymonMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław10 (-1)-110

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra12 (+1)1121
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn3 (+1)132
3.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań4 44
5.Orwat Konrad
Halat Anna
GRACJA - Zielona Góra
Orwat Konrad
Halat Anna
Orwat KonradHalat AnnaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (-1)-16