III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna - Rekreacja Małopolska

2018-04-21 Żabno, LATINO - Żabno


UWAGA

Uwaga
ze względu na dużą ilość zgłoszonych par nowe godziny BLOK 2 i 3, czyli :
II Blok- start - 13.30
Rejestracja od 12.30 do 13.00
Próba parkietu od 13.00-13.30


III Blok- start – 17.00
Rejestracja od 16.00 do 16.30
Próba parkietu od 16.30 – 17.00

Uwaga
Ze względu na prace drogowe na ul. Tarnowskiej w Żabnie ( wjazd od strony A4 i Tarnowa) proszę przyjąć extra 5 min.
Alternatywna droga prze z Łęg Tarnowski.

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
2.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Szczepański Alan
Liszka Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Szczepański Alan
Liszka Zofia
Szczepański AlanLiszka ZofiaST FLASH DUO - Kraków
4.Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Neverly Marcelina
Łasocha KazimierzNeverly MarcelinaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

II Blok- start - 13.30
Rejestracja od 12.30 do 13.00
Próba parkietu od 13.00-13.30


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
Bujacz PrzemysławMizera OliwiaST FLASH DUO - Kraków
2.Chowaniec Maciej
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Chowaniec Maciej
Struska Maja
Chowaniec MaciejStruska MajaEVOLUTION - Kraków
3.Cichoń Hubert
Wątroba Karolina
STARDANCE - Kraków
Cichoń Hubert
Wątroba Karolina
Cichoń HubertWątroba KarolinaSTARDANCE - Kraków
4.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
5.Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Woźniakiewicz Lena
Gozdek KrzysztofWoźniakiewicz LenaST FLASH DUO - Kraków
6.Klisowski Piotr
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Klisowski Piotr
Kusia Eliza
Klisowski PiotrKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
7.Kubica Maciej
Wąsikiewicz Maria Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Kubica Maciej
Wąsikiewicz Maria Katarzyna
Kubica MaciejWąsikiewicz Maria KatarzynaEVOLUTION - Kraków
8.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków
9.Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
SzT eMiKa - Tarnów
Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
Rzońca NorbertSieroń MatyldaSzT eMiKa - Tarnów
10.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
11.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
12.Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Tochowicz Ksawery
Ogonowska Hanna
Tochowicz KsaweryOgonowska HannaDANCE POINT Kraków
13.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków
2.Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Kalinka Franciszek
Dziedzic Weronika
Kalinka FranciszekDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Prochownik Gracjana
Olejarz KacperProchownik GracjanaRAGTIME - Kęty
4.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno
5.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKuźnia Tańca Kraków
6.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
7.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
8.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka
9.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

III Blok- start – 17.00
Rejestracja od 16.00 do 16.30
Próba parkietu od 16.30 – 17.00


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cichoń Norbert
Karaś Klaudia
STARDANCE - Kraków
Cichoń Norbert
Karaś Klaudia
Cichoń NorbertKaraś KlaudiaSTARDANCE - Kraków
2.Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION - Kraków
3.Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Gaczorek Maja
Jedynak FranciszekGaczorek MajaArtDance - Kraków
4.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
5.Molenda Paweł
Więcek Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Molenda Paweł
Więcek Julia
Molenda PawełWięcek JuliaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
7.Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Kożuch Patrycja
Nieckarz MichałKożuch PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
8.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
9.Padoł Miłosz
Król Joanna
SzT eMiKa - Tarnów
Padoł Miłosz
Król Joanna
Padoł MiłoszKról JoannaSzT eMiKa - Tarnów
10.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
11.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
12.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
13.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
14.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
15.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
16.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaSzT eMiKa - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
RAGTIME - Kęty
Foryś Kacper
Czaicka Oliwia
Foryś KacperCzaicka OliwiaRAGTIME - Kęty
4.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno
5.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
6.Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
ST FLASH DUO - Kraków
Kubacki Norbert
Rembecka Zuzanna
Kubacki NorbertRembecka ZuzannaST FLASH DUO - Kraków
7.Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Stono Gabriela
Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO - Żabno
8.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno
9.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
10.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków
11.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
12.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice
13.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
14.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
3.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Kijek Filip
Haberek Julia
Show DANCE Gorlice
Kijek Filip
Haberek Julia
Kijek FilipHaberek JuliaShow DANCE Gorlice
5.Kowalski Mateusz
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Cisło Adrianna
Kowalski MateuszCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków
6.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
7.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
8.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
10.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
11.Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Wędrychowicz MichałStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
12.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
2.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
3.Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
ArtDance - Kraków
Nowak Grzegorz
Kasprzycka Oliwia
Nowak GrzegorzKasprzycka OliwiaArtDance - Kraków
4.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno
5.Sapeta Szymon
Konicka Anna
SWING Żywiec-Kuków
Sapeta Szymon
Konicka Anna
Sapeta SzymonKonicka AnnaSWING Żywiec-Kuków
6.Szczepański Michał
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Bąk Oliwia
Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO - Żabno
7.Wajda Filip
Michalska Magdalena
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Michalska Magdalena
Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO - Żabno
8.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice