OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO TURNIEJ TOWARZYSZĄCY GRAND PRIX SENIOR

2017-06-17 BRZEG DOLNY, GEMAR - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny rozpoczęcia turnieju!!!!!!
START godz. 11 00
REJESTRACJA od 10 00 - 10 30.

BLOK 1, rejestracja 10 00 - 10 30, próba parkietu 10 00 - 10 45, start: 11 00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
2.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław
3.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice
4.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
5.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
6.Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Szczepańska Oliwia
Dziuba MateuszSzczepańska OliwiaAKTAN - Wrocław
7.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
8.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław
9.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
10.Polus Alicja
Konewka Hania
GEMAR - Wrocław
Polus Alicja
Konewka Hania
Polus AlicjaKonewka HaniaGEMAR - Wrocław
11.Zawada Przemek
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemek
Olszowy Nikola
Zawada PrzemekOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica2 (+1)121
2.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice1 (+1)112
3.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jontza Anna
Rączkowski Miłosz
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Jontza Anna
Rączkowski Miłosz
Jontza AnnaRączkowski MiłoszST Linestudio Strzelce Opolskie Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław3 (+1)131
3.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 12
4.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom2 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica5 (+1)151
2.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
3.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 23