IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa.

2018-01-21 Tuchów, CLASSIC Tuchów


UWAGA

UWAGA!
Odwołane zostały kategorie: 8-9 H, 8-9 G, 14-15 C st/la

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 8.45, próba parkietu 8.15 - 9.00, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Breński Antoni
Stempak Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Stempak Anna
Breński AntoniStempak AnnaKLASA - Tarnów
2.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło
3.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno
4.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów
5.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl
6.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków
7.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków
9.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
10.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA - Tarnów
2.Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Jędrzejczyk Mateusz
Cudak Patrycja
Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
4.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Pazio Oliwia
Szpara Filip
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Pazio Oliwia
Szpara Filip
Pazio OliwiaSzpara FilipNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamski Karol
Szweblik Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamski Karol
Szweblik Anna
Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION - Kraków
2.Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
PODKARPACIE - Jasło
Antas Jakub
Żygłowicz Magdalena
Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE - Jasło
3.Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS - Nowy Sącz
4.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów
5.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
7.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów
8.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków
9.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec
10.Schenk Filip
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Schenk Filip
Nowotarska Dominika
Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA - Tarnów
11.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
12.Wątor Kamil
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Gębala Julia
Wątor KamilGębala JuliaEVOLUTION - Kraków

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
2.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl
3.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków
4.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów
5.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec
6.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice
7.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE - Rzeszów
8.Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Franciszek
Tochowicz Alicja
Łyżwa FranciszekTochowicz AlicjaDANCE POINT Kraków

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów
2.Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
3.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów
4.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl
5.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec
6.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno
7.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków
8.Wojnar Krystian
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Szetela Emilia
Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów
9.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 11.30-12.30, start: 13.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków
3.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
4.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl
6.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
7.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
10.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
12.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
13.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl
14.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków
15.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków
3.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl
5.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
7.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
8.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
10.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
12.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl
13.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków
14.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.45, próba parkietu 14.10-1 5.00, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS - Nowy Sącz
2.Folta Karol
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Sosin Kamila
Folta KarolSosin KamilaKLASA - Tarnów
3.Gawron Adam
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Gawron Adam
Habel Anna
Gawron AdamHabel AnnaKLASA - Tarnów
4.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ
5.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec
6.Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
Maziarz Dawid
Czech Zofia
Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE - Jasło
7.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
8.Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Rybak Kajetan
Sosin Patrycja
Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA - Tarnów
2.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno
3.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów
4.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno
6.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno
7.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów
2.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów
3.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ
4.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica
5.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno
6.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ
7.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno
8.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Szczepański Michał
Kapustka Karolina
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Kapustka Karolina
Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO - Żabno
10.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
2.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów
3.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów
5.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów
4.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17 .15, próba parkietu 17.10-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
2.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl
3.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin
4.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE - Kraków
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków
6.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl
7.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin
8.Uthke Jan
Warchał Helena
RYTM - Kraków
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał HelenaRYTM - Kraków

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów
3.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków
4.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice
6.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
7.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków
8.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola
9.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice
12.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków
13.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec
4.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów
5.Górski Piotr
Gatner Natalia
WIR - Mysłowice
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski PiotrGatner NataliaWIR - Mysłowice
6.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice
9.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków
10.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów
12.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów
2.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory
5.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec
6.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin
7.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice
8.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
KLASA - Tarnów
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaKLASA - Tarnów
9.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
2.Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal KamilStruk NataliaAXIS - Nowy Sącz
3.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno
7.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów