„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM '2017;

2017-09-24 Radom, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Pary, które nie zarejestrowały się na turniej PREMIUM OTTT Radom 2017 mogą tego dokonać mailem lider_lublin@op.pl bez dodatkowej opłaty startowej.
Pary startujące w Pucharze Klas, a z różnych przyczyn nie dokonały płatności mogą dokonać płatności na konto TSSR LIDER GOLD.









tssr lider gold

BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, próba parkietu 9.30 - 10.00, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin E (+1)1E1
2.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa3 (+1)132
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E3
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa0 05
6.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA2 26
7.Adaszewski Marek
Bryś Natalia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Adaszewski Marek
Bryś Natalia
Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 07
8.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 21
2.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 12
3.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 43

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS - Lublin3 (+1)131
2.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)123
4.Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie4 45
6.Surdacki Sławomir
Gołębiowska Gabriela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Surdacki Sławomir
Gołębiowska Gabriela
Surdacki SławomirGołębiowska GabrielaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 06

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.00-11.30, start: 11.30

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Posłowska Jagoda
Fidler JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce4 (+1)141
2.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E2
3.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk6 64
5.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 05
6.Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Motyka Maciej
Pastuszka Wiktoria
Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 06

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART - Płońsk6 (+1)161
2.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 1

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
2.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 03
4.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów7 (+1)171
2.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów7 (+1)172
3.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa B (+1)1B3
4.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 05
6.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET TEAM WARSZAWA
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM WARSZAWA3 37
8.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 08

 

BLOK 3, rejestracja 12.00 - 13.00, próba parkietu 13.00 - 13.30, start: 14.00

16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Karol
Goleń Gabriela
ZAMEK - Lublin
Sikora Karol
Goleń Gabriela
Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK - Lublin BB1
2.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin BB2
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa BB3
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)184
5.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)115
6.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola7 (+1)176
7.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)137
8.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława6 (+1)168
9.Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Pulińska Aleksandra
Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn5 59
10.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA0 010
11.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź6 611
12.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów8 811
13.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna Ewa
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK - Kraków0 013
14.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 014
15.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 014
16.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 016
17.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA1 117

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Klas PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa AA1
2.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała AA2
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
IMPET TEAM WARSZAWA
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM WARSZAWA AA3
4.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)174
5.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra12 (+1)1125
6.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)176
7.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)117
8.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - Warszawa3 (+1)138
9.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)129
10.Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL - Rzeszów7 710
11.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 511
12.Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK - Lublin2 212
13.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa6 613
14.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 214
15.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze4 415
16.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin7 716
17.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków7 717
18.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 018
19.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 019
20.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 119
21.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 119
22.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa-1 -122
23.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 022
24.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA0 0

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Klas PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola SS1
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań SS2
3.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA SS3
4.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+3)334
5.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+3)335
6.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków5 (+2)256
7.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik11 (+2)2117
8.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)178
9.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik0 (+1)109
10.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 011
12.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 112
13.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 213
14.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 014
15.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 015
16.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA1 116

 

BLOK 4, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 16.30 - 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa BB1
2.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA BB2
3.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB3
4.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA3 (+1)134
5.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz. B (+1)1B5
6.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)116
7.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 07
8.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława5 58
9.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 09
10.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 79
11.Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
GOLD TEAM - WARSZAWA
Ślesicki Łukasz
Grzyb Julia
Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM - WARSZAWA3 311
12.Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Cieślak Wojciech
Mikusek Kamila
Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA0 012
13.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 012

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Klas PREMIUM 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
ZORBA - Częstochowa
Bigosiński Kacper
Pszczoła Natalia
Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA - Częstochowa AA1
2.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom AA2
3.Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK - Lublin AA3
4.Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin AA4
5.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno7 (+1)175
6.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań A (+1)1A6
7.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)147
8.Machnio Damian
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Woźniak Kamila
Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)118
9.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków10 (+1)1109
10.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA A (+1)1A9
11.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)1811
12.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)1611
13.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)1313
14.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA7 714
15.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA2 214
16.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Kuźnia Tańca Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca Kraków3 316
17.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław4 416
18.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa9 918
19.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 219
20.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 1020
21.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków2 220
22.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 622
23.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 522
24.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 124
25.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 625
26.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 226
27.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 027
28.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 027
29.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 129
30.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 530
31.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków1 131
32.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 032

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Klas PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa SS1
2.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom SS2
3.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów SS3
4.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa4 (+3)344
5.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 (+3)335
6.Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Rytkowska Wiktoria
Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO - Rybnik4 (+3)346
7.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+2)2107
8.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA4 (+2)248
9.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków5 (+2)259
10.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice4 (+2)249
11.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław1 (+1)1111
12.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)1112
13.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)1713
14.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska0 014
15.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA0 015
16.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 816
17.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 017
18.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 218
19.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 218
20.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 118
21.Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 021
22.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 021
23.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 023
24.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 024
25.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 025
26.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 026
27.Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 027
28.Chrzan Adrian
Kowalska Dominika
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Kowalska Dominika
Chrzan AdrianKowalska DominikaIGLICA - Wrocław0 028
29.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków0 029
30.Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (-1)-17