XLV Puchar Wieczystego

2018-12-16 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


UWAGA

UWAGA.
Rejestracja przedłużona do 6.12.2018 - czwartek.

BLOK 1

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T Puchar Wieczystego PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 02
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 03
4.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków7 74
5.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec0 05
6.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno10 106
7.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty7 77
8.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKuźnia Tańca Kraków8 88
9.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 89
10.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 910
11.Kącik Kacper
Serafin Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Serafin Zuzanna
Kącik KacperSerafin ZuzannaEVOLUTION - Kraków6 611

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Puchar Wieczystego PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa
3.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
4.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław
5.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
6.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław
7.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice
8.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin
9.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków
10.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce
11.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
12.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
13.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
14.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory
15.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce
16.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków
17.Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Kushch AndriiZborovska AnastasiiaGolden club
(Ukraina)
18.Vdovichenko Dmitro
Borysova Aleksandra
Diamant-Elite
(Ukraina)
Vdovichenko Dmitro
Borysova Aleksandra
Vdovichenko DmitroBorysova AleksandraDiamant-Elite
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów
2.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
3.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
6.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra
7.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław
8.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków
9.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
10.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
11.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
12.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
13.Ciopała Michał
Nawalany Julia
MCT Wieliczka
(Afganistan)
Ciopała Michał
Nawalany Julia
Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
(Afganistan)
14.Kharin Tymofii
Yelyzaveta Viazovyk
Kijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
Kharin Tymofii
Yelyzaveta Viazovyk
Kharin TymofiiYelyzaveta ViazovykKijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
15.Sabat Antoni
Jamróz Anna
styl Kraków
(Afganistan)
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz Annastyl Kraków
(Afganistan)
16.Szwed Jakub
Mazur Inga
MCT Wieliczka
(Afganistan)
Szwed Jakub
Mazur Inga
Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
(Afganistan)

12-13 (Junior 1) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fehr Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
3.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
4.Grydziuszko Antoni
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Doktorczyk Martyna
Grydziuszko AntoniDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin
5.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
7.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
8.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra
9.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław
10.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSTYL - Kraków
11.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
12.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
13.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław
14.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
15.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
16.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
17.Ciopała Michał
Nawalany Julia
MCT Wieliczka
(Afganistan)
Ciopała Michał
Nawalany Julia
Ciopała MichałNawalany JuliaMCT Wieliczka
(Afganistan)
18.Kharin Tymofii
Yelyzaveta Viazovyk
Kijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
Kharin Tymofii
Yelyzaveta Viazovyk
Kharin TymofiiYelyzaveta ViazovykKijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
19.Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Golden club
(Ukraina)
Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Liashenko AndriiOshyiko ViktoriiaGolden club
(Ukraina)
20.Sabat Antoni
Jamróz Anna
styl Kraków
(Afganistan)
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz Annastyl Kraków
(Afganistan)
21.Szwed Jakub
Mazur Inga
MCT Wieliczka
(Afganistan)
Szwed Jakub
Mazur Inga
Szwed JakubMazur IngaMCT Wieliczka
(Afganistan)

14-15 (Junior 2) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
2.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
4.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków
5.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
8.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin
9.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
11.Sopoćko Dominik
Kwiatkowska Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Sopoćko Dominik
Kwiatkowska Wiktoria
Sopoćko DominikKwiatkowska WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
12.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
13.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
15.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
16.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Kijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaKijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
17.Kovtun Oleh
Yatsiura Myroslava
Golden club
(Ukraina)
Kovtun Oleh
Yatsiura Myroslava
Kovtun OlehYatsiura MyroslavaGolden club
(Ukraina)
18.Leonenko Dmytrii
Vashulenko Sofia
Level Up
(Ukraina)
Leonenko Dmytrii
Vashulenko Sofia
Leonenko DmytriiVashulenko SofiaLevel Up
(Ukraina)
19.Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
5.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
6.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
7.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków
8.Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Dudek Wiktoria
Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno
9.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
10.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
11.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków
12.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin
13.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
14.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
15.Sobala Marek
Zielonka Victoria
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Zielonka Victoria
Sobala MarekZielonka VictoriaPOLISH CLUB - Warszawa
16.Sopoćko Dominik
Kwiatkowska Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Sopoćko Dominik
Kwiatkowska Wiktoria
Sopoćko DominikKwiatkowska WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
18.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
19.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
20.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
21.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
22.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Kijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaKijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
23.Leonenko Dmytrii
Vashulenko Sofia
Level Up
(Ukraina)
Leonenko Dmytrii
Vashulenko Sofia
Leonenko DmytriiVashulenko SofiaLevel Up
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno
2.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
4.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
5.Micał Kamil
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Micał Kamil
Krytak Małgorzata
Micał KamilKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław
7.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
8.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
9.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice
11.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory
12.Chyzhma Illia
Serdyukova Liliia
Kijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
Chyzhma Illia
Serdyukova Liliia
Chyzhma IlliaSerdyukova LiliiaKijowski Кlub "Diamentowa Elita"
(Ukraina)
13.Kushch Dmytro
Kolomiiets Nataliia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Dmytro
Kolomiiets Nataliia
Kushch DmytroKolomiiets NataliiaGolden club
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków
2.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
4.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
5.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
7.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno
8.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków
9.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.Kushch Dmytro
Kolomiiets Nataliia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Dmytro
Kolomiiets Nataliia
Kushch DmytroKolomiiets NataliiaGolden club
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

19+ (Powyżej 18) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Argier Adam
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Argier Adam
Zemełka Jennifer
Argier AdamZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice
2.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków
3.Bronowski Karol
Gancarz Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bronowski Karol
Gancarz Natalia
Bronowski KarolGancarz NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik
5.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź
6.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
7.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa
9.Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA - Łódź
10.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa
11.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice

19+ (Powyżej 18) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik
2.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSTYL - Kraków
3.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa
7.Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
LIDER - Lublin
Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER - Lublin
8.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
9.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
10.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
11.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
12.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
13.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
14.Sharapov Volodymyr
Tykhonova Kateryna
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Tykhonova Kateryna
Sharapov VolodymyrTykhonova KaterynaDUET - Warszawa
15.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław
16.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
17.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
18.Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK - Gliwice
19.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom

25-29 (Dorośli 2) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków

25-29 (Dorośli 2) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA - Kraków
2.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów
3.Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
FANTOM - Głogów
Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM - Głogów

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec
3.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków
5.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków
6.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław
4.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań
5.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
6.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań
7.Szafrański Adam
Gawrońska Marta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
Szafrański AdamGawrońska MartaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
2.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
3.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków
4.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice
7.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków
8.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
3.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
6.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice
7.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków
8.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
9.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
FANTAZJA - Kraków
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA - Kraków

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
3.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
3.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice
4.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE