TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA

2017-05-28 Trzebnica - Hala Sportowa - ul. Kościelna 9, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU!!!!!!

TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ.11 00.

REJESTRACJA DO GODZ. 10 30.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!

BLOK 1, rejestracja 9 30 - 10 30, próba parkietu 10 00 - 10 45, start: 11 00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 7

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
3.Howly Kryspin
Jurkiewicz Marysia
GEMAR - Wrocław
Howly Kryspin
Jurkiewicz Marysia
Howly KryspinJurkiewicz MarysiaGEMAR - Wrocław
4.Kühn Konrad
Puch Hanna
PRESTIGE - Wrocław
Kühn Konrad
Puch Hanna
Kühn KonradPuch HannaPRESTIGE - Wrocław
5.Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Paszkowska Maja
Lis KrzysztofPaszkowska MajaIMPRESSIONANTE - Wrocław
6.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
7.Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
BANS - Strzegom
Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
Sobierajski OliwierSzkut MajaBANS - Strzegom

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Howley Aleksander
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleksander
Szczapińska Julia
Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
2.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław
3.Zielinski Alex
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zielinski Alex
Szczucka Julia
Zielinski AlexSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)131
3.Mączyński Adam
Góral Pola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mączyński Adam
Góral Pola
Mączyński AdamGóral PolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko5 (+1)151
2.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+1)122
3.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław3 33
4.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie5, 5 (+1)15, 51
3.Krakowski Leonard
Batóg Kaja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Krakowski Leonard
Batóg Kaja
Krakowski LeonardBatóg KajaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 02
4.Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
Woźniak JakubKorzeniewska AleksandraCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
PARADIS - Kłodzko
Kwiatkowski Konrad
Jugowiec Weronika
Kwiatkowski KonradJugowiec WeronikaPARADIS - Kłodzko7 (+1)172
3.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
4.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica1 13
5.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica2 23

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12 00 - 13 00, próba parkietu 12 00 - 13 15, start: 13 30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań C (+1)1C1
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz2 (+1)122
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)193
4.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin6 64
5.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań3 35
6.Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Yermak Sofiia
Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM - Wrocław5 56

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)111
2.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)182
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin4 43
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 24

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)162
3.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 43
4.Kościński Kamil
Olszewska Maria
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kościński Kamil
Olszewska Maria
Kościński KamilOlszewska MariaSKTT ISKRA PWr- Wrocław7 74
5.Lewandowski Igor
Nowosadko Michalina
IGLICA - Wrocław
Lewandowski Igor
Nowosadko Michalina
Lewandowski IgorNowosadko MichalinaIGLICA - Wrocław1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Politański Waldemar
Cooper Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański WaldemarCooper JoannaSŁOŃCE - Poznań6 (+1)161
2.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław5 (+1)153
4.Studnicki Patryk
Machnik Laura
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Machnik Laura
Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 44
5.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin6 65
6.Kucharczyk Jarosław
Kuśnierzewska Izabela
WEGA - Lwówek Śl.
Kucharczyk Jarosław
Kuśnierzewska Izabela
Kucharczyk JarosławKuśnierzewska IzabelaWEGA - Lwówek Śl.3 36
7.Lewandowski Igor
Nowosadko Michalina
IGLICA - Wrocław
Lewandowski Igor
Nowosadko Michalina
Lewandowski IgorNowosadko MichalinaIGLICA - Wrocław1 17

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno C (+1)1C2
3.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań6 63
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław1 14
5.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin7 73
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław8 84
5.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15

 

BLOK 3, rejestracja 15 30 - 16 30, próba parkietu 16 00 - 16 45, start: 17 00

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław D (+1)1D2
3.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań2 (+1)123
4.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska JuliaDZIUPLA - Poznań7 74
5.Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
Gruszecki WojciechJankowska JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 16
7.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko3 (+1)131
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki B (+1)1B2
3.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań9 (+1)193
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 (+1)144
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań0 05
6.Kozłowski Robert
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Brodacka Nikola
Kozłowski RobertBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 16
7.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice3 37
8.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO - Oława1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław10 (+1)1101
2.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno10 (+1)1102
3.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko0 03
4.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO - Oława1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława2 (+1)121
2.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław5 53
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki13 134
5.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław1 15

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław10 (+1)1101
2.Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
DUET - Warszawa
Chojnowski Bartosz
Kłaput Natalia
Chojnowski BartoszKłaput NataliaDUET - Warszawa8 (+1)182
3.Biały Tomasz
Michalska Iga
POLISH CLUB - Warszawa
Biały Tomasz
Michalska Iga
Biały TomaszMichalska IgaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)173
4.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin A (+1)1A4
5.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin12 125
6.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław4 46
7.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław5 57
8.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław2 27
9.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 09
10.Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
IGLICA - Wrocław
Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
Stankiewicz TomaszBednarska JoannaIGLICA - Wrocław0 010

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1
2.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory2
3.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław3
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz1
2.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław2
3.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice3
4.Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
TK Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Chmiel JakubIchnovska SimonaTK Marendi
(Czechy)