Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT

2017-09-10 Mikołów, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.00-9.00, start: 9.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+1)14, 41
2.Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3, 3 (+1)13, 31
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Chmielarski Dominik
Sklorz Zuzanna
WIR - Mysłowice
Chmielarski Dominik
Sklorz Zuzanna
Chmielarski DominikSklorz ZuzannaWIR - Mysłowice0, 0 0, 02
5.Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
WIR - Mysłowice
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel PawełŁukaszuk MartynaWIR - Mysłowice0, 0 0, 02
6.Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT - Będzin2, 2 2, 22

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 3, 31

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory4 (+1)141
2.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz1 (+1)112
3.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze0 01
2.Nowakowski Łukasz
Goliszewska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Nowakowski Łukasz
Goliszewska Aleksandra
Nowakowski ŁukaszGoliszewska AleksandraFORUM - Zabrze0 02
3.Ochnik Bartosz
Kościańska Milena
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Kościańska Milena
Ochnik BartoszKościańska MilenaFORUM - Zabrze0 03
4.Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaFORUM - Zabrze0 04
5.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)111
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin6 63

 

BLOK 2, rejestracja 10.15-11.15, próba parkietu 10.45-11.30, start: 11.45

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu śląski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin0 01
2.Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3, 3 3, 32

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

Puchar Okręgu

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik4 (+1)141
2.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Kluczka Krzysztof
Szyszka Martyna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Szyszka Martyna
Kluczka KrzysztofSzyszka MartynaFORUM - Zabrze1 (+1)114
5.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 05
6.Gość Fabian
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Radziewska Julia
Gość FabianRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 06
7.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 07
8.Majewski Przemysław
Szala Liwia
FORUM - Zabrze
Majewski Przemysław
Szala Liwia
Majewski PrzemysławSzala LiwiaFORUM - Zabrze0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin4 (+1)143
4.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 04
5.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 15
6.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 16

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 (+1)142
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno4 43
4.Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
FORUM - Zabrze
Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM - Zabrze0 04
5.Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
FORUM - Zabrze
Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM - Zabrze1 15

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 (+1)141
2.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 (+1)143
4.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 04
5.Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
FORUM - Zabrze
Wrzyciel Jakub
Kucia Karolina
Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM - Zabrze0 05
6.Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
FORUM - Zabrze
Muzia Radosław
Rozmus Aleksandra
Muzia RadosławRozmus AleksandraFORUM - Zabrze1 16

 

BLOK 3, rejestracja 12.45-13.45, próba parkietu 13.15-14.00, start: 14.30

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa8 (+1)181
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów7 (+1)173
4.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 (+1)174
5.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin1 16
7.Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 27
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa6 (+1)161
2.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
3.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 (+1)173
4.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów8 (+1)184
5.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów7 75
6.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 26
7.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 17
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa6 (+1)163
4.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)114
5.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze4 (+1)145
6.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 16
7.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27
8.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec0 08
9.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 29
10.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 110
11.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 011
12.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory6 (+1)162
3.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)164
5.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)145
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory8 86
7.Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 08
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze0 08
10.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin0 010
11.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010
12.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 012

16+ (Powyżej 15) A ST 7

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec1
2.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa3
4.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA - Sosnowiec4
5.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa5
6.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno6
7.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7

16+ (Powyżej 15) A LA 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1
2.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2
3.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów3
4.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry4

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.00-17.15, start: 17.30

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin4 (+1)141
2.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 03
4.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin2 (+1)121
2.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 04

14-15 (Junior 2) B ST 2

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1
2.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów2

14-15 (Junior 2) B LA 3

Puchar Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa1
2.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno2
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 01
2.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 32
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 04
5.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 16
7.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 17
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 18
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 19
10.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 79

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów8 81
2.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 22
3.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice7 75
6.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice1 16
7.Zagórski Jan
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Galewicz Weronika
Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów7 77

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec4 41

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec4 41

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice0 01

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 11