XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.

2017-06-25 Jarosław, TAKT - Jarosław


BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Dul Jakub
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Rawska Monika
Dul JakubRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Kowalski Jakub
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Jakub
Wilk Aleksandra
Kowalski JakubWilk AleksandraGALA - Mielec
5.Lampart Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Lampart Dominik
Bembnowicz Rozalia
Lampart DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów
6.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl
7.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów
8.Sworeń Konrad
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sałata Anna
Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
9.Słomka Szymon
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg
10.Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
SHOW DANCE - Rzeszów
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE - Rzeszów
11.Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Łeptuch Bartłomiej
Pasieka Joanna
Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA - Tarnobrzeg

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Gabriel
Chołuj Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Gabriel
Chołuj Gabriela
Bednarz GabrielChołuj GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl
4.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław
5.Furtak Zofia
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Furtak Zofia
Wareliś Amelia
Furtak ZofiaWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Inglot Kacper
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
Inglot Kacper
Lotycz Milena
Inglot KacperLotycz MilenaTAKT - Jarosław
7.Jarkowski Oskar
Gdula Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Gdula Natalia
Jarkowski OskarGdula NataliaSAMBA - Tarnobrzeg
8.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica
9.Krawczyk Krystian
Gęsiorska Julia
A-Z - Przemyśl
Krawczyk Krystian
Gęsiorska Julia
Krawczyk KrystianGęsiorska JuliaA-Z - Przemyśl
10.Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
Lalak Adam
Ćwik Martina
Lalak AdamĆwik MartinaTAKT - Jarosław
11.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
12.Pankiewicz Antoni
Bielecka Julia
A-Z - Przemyśl
Pankiewicz Antoni
Bielecka Julia
Pankiewicz AntoniBielecka JuliaA-Z - Przemyśl
13.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg
14.Segiet Igor
Karaś Emilia
TAKT - Jarosław
Segiet Igor
Karaś Emilia
Segiet IgorKaraś EmiliaTAKT - Jarosław
15.Siudak Piotr
Mierzwa Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Mierzwa Emilia
Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg
16.Skowron Kacper
Czachór Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Skowron Kacper
Czachór Oliwia
Skowron KacperCzachór OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg
17.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg
18.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damaszko Łukasz
Bielecka Emilia
A-Z - Przemyśl
Damaszko Łukasz
Bielecka Emilia
Damaszko ŁukaszBielecka EmiliaA-Z - Przemyśl
2.Jankowski Jan
Paruch Daria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Jan
Paruch Daria
Jankowski JanParuch DariaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Jankowski Maciej
Paruch Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Maciej
Paruch Alicja
Jankowski MaciejParuch AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Klubek Hubert
Bańka Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Bańka Maja
Klubek HubertBańka MajaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
6.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Szymon
Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Baran Szymon
Skubida Wiktoria
Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów
3.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów
4.Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Kubal-Marzec Julia
Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL - Rzeszów
5.Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
6.Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK - Rzeszów
7.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola
8.Płaza Maciej
Leszczewska Julia
GRACJA - Krosno
Płaza Maciej
Leszczewska Julia
Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA - Krosno

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bórzyński Stanisław
Potoczny Joanna
TAKT - Jarosław
Bórzyński Stanisław
Potoczny Joanna
Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT - Jarosław
2.Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
Dziki Wojciech
Kania Amelia
Dziki WojciechKania AmeliaTAKT - Jarosław
3.Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław
4.Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
TAKT - Jarosław
Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT - Jarosław
5.Niedźwiedź Bartosz
Zagrobelna Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Bartosz
Zagrobelna Emilia
Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Mularz Julia
Sikorski JakubMularz JuliaTAKT - Jarosław
7.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa
8.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec
9.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola
2.Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław
4.Łabędzki Dominik
Sieńkowska Wiktoria 
A-Z - Przemyśl
Łabędzki Dominik
Sieńkowska Wiktoria 
Łabędzki DominikSieńkowska Wiktoria A-Z - Przemyśl

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:00 - 13:00

13:30


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica
2.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów
3.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów
4.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
6.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin
7.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno
2.Doroszuk Oktawiusz
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Kijanka Oliwia
Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów
4.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie
5.Kłos Przemysław
Osmala Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola
7.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
8.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Biłgoraj
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Biłgoraj

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław
2.Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM - Lublin
3.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl
4.Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
KARISMA Kraków
Starowicz Hubert
Kopeć Aleksandra
Starowicz HubertKopeć AleksandraKARISMA Kraków
5.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
6.Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Jaworska Aleksandra
Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
7.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin
4.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
4.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch PolaJUMP - Janów Lubelski
5.Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO Krosno
6.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno
7.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl
9.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg
10.Wojnar Krystian
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Szetela Emilia
Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 3, rejestracja 15:00 - 16:00, próba parkietu 15:30 - 16:30, start: 17:00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg
2.Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków
5.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław
6.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl
7.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg
2.Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Chrzuszcz Filip
Dziędzioł Magdalena
Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków
4.Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Lubińska Aleksandra
Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK - Kraków
5.Goral Maciej
Oleszczak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP - Janów Lubelski
6.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec
3.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław
7.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków
4.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg
7.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław
8.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław
9.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
2.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów
3.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Alan
Shmahara Khrystyna
AKSEL - Rzeszów
Banach Alan
Shmahara Khrystyna
Banach AlanShmahara KhrystynaAKSEL - Rzeszów
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
3.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
4.Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów
5.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl
6.Stański Mateusz
Krupa Katarzyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stański Mateusz
Krupa Katarzyna
Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
7.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 0