OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017”

2017-02-18 Kęty, RAGTIME - Kęty


Plik z wynikami

UWAGA

Zgłoszenia na Turniej par REKREACJI na e-mail: wiewiork@agh.edu.pl

BLOK 1, rejestracja 08.30 - 09.30, próba parkietu 09.00 - 09.45, start: 10.00

Zgłoszenia na Turniej par REKREACJI na e-mail: wiewiork@agh.edu.pl

Ilość par na 17-02-2017
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T - 14 par
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T - 20 par
8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T - 17 par
8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.30 - 13.30, próba parkietu 13.00 - 13.30, start: 14.00

Zgłoszenia na Turniej par REKREACJI na e-mail: wiewiork@agh.edu.pl

Ilość par na 17-02-2017
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T - 3 pary
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T - 11 par


12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty4 (+1)142
3.Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS Kraków0 (+1)103
4.Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Mikołaj
Kliś Aneta
Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME - Kęty0 04
5.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków1 15
6.Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
RAGTIME - Kęty
Dubel Nikodem
Jakóbowska Waleria
Dubel NikodemJakóbowska WaleriaRAGTIME - Kęty0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty6 (+1)161
2.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków7 72
3.Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
RAGTIME - Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME - Kęty5 53

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
FANTAZJA - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA - Kraków E (+1)1E2
3.Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
FANTAZJA - Kraków
Korbut Aleksander
Zgłobicka Julia
Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA - Kraków7 (+1)173
4.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno1 (+1)114
5.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty5 55
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin2 26
7.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków2 27
8.Smolarek Marcel
Łyczko Daria
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Łyczko Daria
Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME - Kęty4 47
9.Boguta Maciej
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Zaręba Kamila
Boguta MaciejZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków4 49
10.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno1 110

 

BLOK 3, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 (+1)181
2.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
RAGTIME - Kęty
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME - Kęty6 (+1)162
3.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty7 (+1)173
4.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)134
5.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów2 25
6.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów0 06
7.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów0 07
8.Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów1 (+1)111
2.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów0 03
4.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów2 24
5.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 15
6.Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Bylica Wojciech
Jakóbowska Jolanta
Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME - Kęty-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków7 (+1)171
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków4 43
4.Biela Ernest
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Zajda Dorota
Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 04

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze11 (+1)1112
3.Talik Kamil
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Fajkis Julia
Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)183
4.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA B (+1)1B4
5.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 45
6.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 16
7.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków3 37
8.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
RAGTIME - Kęty
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME - Kęty0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+1)1111
2.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków8 (+1)182
3.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków0 (+1)103
4.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 56
7.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME - Kęty7 77
8.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 08
9.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 09
10.Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Lorencik Katarzyna Maria
Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)121
2.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków13 (+1)1132
3.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)143
4.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)154
5.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 (+1)1125
6.Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
BAWINEK - Kraków
Legutko Tomasz
Szewczyk Anna
Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK - Kraków0 06
7.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 07
8.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów7 78
9.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 18
10.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze0 08
11.Scąber Aleksander
Urban Anna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Scąber Aleksander
Urban Anna
Scąber AleksanderUrban AnnaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 711

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 1

C - OPEN (E,D,C)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

C - OPEN (E,D,C)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty11 111
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
ST NOVOMEX Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaST NOVOMEX Opole0 02