Gwiazdkowy TTT

2017-12-17 Łomianki, BRAWO - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w progranie
Usunieto kategorie: 14-14 lat G, E+F, D, C
Turniej zaliczany jest do klasyfikacji Mazowieckiej Ligi Tanecznej.

BLOK 1, rejestracja 09.30-10.00, próba parkietu 09.30-10.00, start: 10.30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 16

WA, Q, CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
2.Burkacka Antonina
Rozmysł Maciej
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Burkacka Antonina
Rozmysł Maciej
Burkacka AntoninaRozmysł MaciejPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2, 2 (+1)12, 21
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk4, 4 (+1)14, 41
5.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława1 (+1)111
6.Rosiak Amelia
Ksybek Mateusz
START - Płońsk
Rosiak Amelia
Ksybek Mateusz
Rosiak AmeliaKsybek MateuszSTART - Płońsk5, 5 (+1)15, 51
7.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk1, 1 (+1)11, 11
8.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
9.Sękowska Martyna
Dzieliński Igor
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sękowska Martyna
Dzieliński Igor
Sękowska MartynaDzieliński IgorBLUE CLASSIC - Warszawa2, 1 (+1)12, 11
10.Borodzik Leon
Drożdż Emilia
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Drożdż Emilia
Borodzik LeonDrożdż EmiliaRIVIERA Warszawa0, 0 0, 02
11.Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Krystkiewicz Szymon
Piłkowska Julia
Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 02
12.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0, 0 0, 02
13.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek1, 1 1, 12
14.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02
15.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02
16.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa0, 0 0, 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

WA, WW. Q, CCC, S, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)111
2.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź F (+1)1F1
3.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 (+1)131
4.Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Buczyńska Weronika
Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
5.Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
BLUE CLASSIC - Warszawa
Manjak Kuba
Włodarczyk Nina
Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)112
6.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

WA, WW. Q, CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

WA, WW. Q, CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)151
3.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka2 (+1)122
5.Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - MŁAWA
Jarmużewski Kacper
Zielińska Marcelina
Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaELITE DANCE - MŁAWA2 (+1)122
6.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM WARSZAWA1 (+1)112
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
8.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria2 23
9.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk2 23
10.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok1 13

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

WA, WW. Q, CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 12
3.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
3.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
4.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 (+1)13, 31
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA3, 3 (+1)13, 31
6.Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA - Radomsko3, 3 (+1)13, 31
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 32
8.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA0, 0 0, 02
9.Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

WA, WW. Q, CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk2 23
4.Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kuźdub Maksymilian
Jeziorska Kinga
Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.30-14.00, start: 14.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW1, 1 (+1)11, 11
2.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
4.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA1, 1 (+1)11, 11
5.Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Dąbrowska Maja
Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
6.Wólkiewicz Filip
Błaszczyk Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Błaszczyk Zofia
Wólkiewicz FilipBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
7.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4, 4 (+1)14, 41
8.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo2 (+1)121
9.Barszcz Mateusz
Kuźniak Urszula
RIVIERA Warszawa
Barszcz Mateusz
Kuźniak Urszula
Barszcz MateuszKuźniak UrszulaRIVIERA Warszawa0, 0 0, 02
10.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
11.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa1, 1 1, 12
12.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - Góra Kalwaria3, 3 3, 32
13.Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szynkiewicz Wioletta
Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
14.Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0, 0 0, 02
15.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa E (+1)1E1
2.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)152
3.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria E (+1)1E3
4.Datczuk Piotr
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Zaczkowska Weronika
Datczuk PiotrZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok3 34
5.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk3 35
6.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 07
8.Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Zawistowska Natalia
Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa3 33
4.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk2 24

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 13
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)131
2.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 22
3.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 03

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA D (+1)1D1
2.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET TEAM WARSZAWA
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM WARSZAWA4 43

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C1
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź1 13
4.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 44

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)162
3.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin C (+1)1C3
4.Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 24
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA2 25
6.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
Kowalik DamianSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (-1)-12

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA2 (+1)121
2.Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL - Białystok7 (+1)172
3.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM WARSZAWA9 93
4.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok9 94

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)161
2.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice7 (+1)172
3.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA4 (+1)143
4.Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
PROGRESS - Warszawa
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS - Warszawa8 84
5.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA3 35
6.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06