XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych

2017-04-01 Staszów, FLESZ - Staszów


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA KATEGORII W III BLOKU - ZAMIAST KAT. 16+ OPEN ST I LA - KATEGORIA 19+ (POW. 18 LAT) OPEN ST I LA .
Wykreślono kat.: 8-9 G, 16+ F+E ST/LA, 16+ B ST. Połączono kategorię 10-11 F+E

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.00-9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno7 (+1)171
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)131
4.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)132
5.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 (+1)152
6.Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
GALA - Mielec
Ziomek Adrian
Pszeniczny Emilia
Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA - Mielec2 (+1)122
7.Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
GALA - Mielec
Bauer Przemysław
Latawiec Katarzyna
Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA - Mielec0 03
8.Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 03
9.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 03
10.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec2 23
11.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec0 03
12.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec0 03

10-11 (Juvenile 2) F+E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Słaboń Weronika
Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec2 (+1)123
4.Folomijev Maksym
Wlasiuk Wiktoria
Rytm Równo
(Ukraina)
Folomijev Maksym
Wlasiuk Wiktoria
Folomijev MaksymWlasiuk WiktoriaRytm Równo
(Ukraina)
4
5.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 15
6.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec0 06
7.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 17
8.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 18

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie2 (+1)122
3.Piętak Jakub
Chudzik Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piętak Jakub
Chudzik Julia
Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)123
4.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 44
5.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec1 15
6.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Kłos Przemysław
Osmala Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Osmala Natalia
Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Silwai Maksym
Lebiedeva Aliona
Rytm Równo
(Ukraina)
Silwai Maksym
Lebiedeva Aliona
Silwai MaksymLebiedeva AlionaRytm Równo
(Ukraina)
1
2.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec7 (+1)172
3.Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Lasek Aleksandra
Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno5 (+1)154
5.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)115
6.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg3 36
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Habel Aleksandra
Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA - Tarnów4 47
8.Kirilkov Vadim
Ostapczuk Anastazja
Rytm Równo
(Ukraina)
Kirilkov Vadim
Ostapczuk Anastazja
Kirilkov VadimOstapczuk AnastazjaRytm Równo
(Ukraina)
8
9.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno0 09
10.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów0 09
11.Flis Konrad
Stachyra Eliza
MAGIC-DANCE - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE - Lublin1 111
12.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów0 012

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 12.30-13.00, start: 13.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec3 (+1)131
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów5 (+1)151
4.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec2 22
5.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daleszak Aleksander
Czerwiak Amelia
KICK - Kielce
Daleszak Aleksander
Czerwiak Amelia
Daleszak AleksanderCzerwiak AmeliaKICK - Kielce2, 2 (+1)12, 21
2.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec2 (+1)121
3.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)131
4.Posłowski Konstanty
Biernacka Marta
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Biernacka Marta
Posłowski KonstantyBiernacka MartaKICK - Kielce Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 22
6.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 22
7.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce2, 2 (+1)12, 21
2.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów3 (+1)131
3.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno4 (+1)141
4.Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
FLESZ - Staszów
Durnaś Kacper
Susło Zuzanna
Durnaś KacperSusło ZuzannaFLESZ - Staszów1, 1 1, 12
5.Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Dytko Daria
Żurawicz Klaudia
Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno6 (+1)161
2.Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Tomczyk Mikołaj
Walas Milena
Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
3.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
4.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec4 (+1)142
5.Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
THOMAS DANCE - Kraków
Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
6.Guzik Radosław
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Guzik Radosław
Drozd Maria
Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA - Krosno3 33
7.Kolisz Robert
Galek Natalia
GALA - Mielec
Kolisz Robert
Galek Natalia
Kolisz RobertGalek NataliaGALA - Mielec5 53
8.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec1 13
9.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec3 33

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)172
3.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce5 (+1)153
4.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec2 (+1)124
5.Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK - Kielce1 15
6.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie5 56
7.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno0 07
8.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)181
2.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów3 (+1)133
4.Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin0 05
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 16
7.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 47

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)132
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno6 (+1)163
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów1 14
5.Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Świerk Wiktoria
Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 06
7.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno3 37

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-16.30, próba parkietu 16.00-16.30, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C1
2.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)132
3.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)193
4.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)144
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów5 55
6.Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
FLESZ - Staszów
Zapart Bartłomiej
Drożdżowska Agnieszka
Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ - Staszów0 06
7.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 08
9.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 09
10.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Adrian
Książek Monika
GASIEK - Rzeszów
Szczepanik Adrian
Książek Monika
Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)192
3.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)143
4.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin2 (+1)124
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice C (+1)1C5
6.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec6 66
7.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 07
8.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 58
9.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom4 49
10.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 510
11.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 011
12.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
GASIEK - Rzeszów
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA - Tarnobrzeg0 012

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES - Częstochowa7 (+1)171
2.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)192
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory6 (+1)163
4.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)184
5.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 15
6.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 76
7.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola5 57
8.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin0 08
9.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola7 78
10.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)171
2.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin3 (+1)132
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)163
4.Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
IMAGE - Wyszków
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE - Wyszków6 64
5.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin8 85
6.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)181
2.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1113
4.Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów11 (+1)1114
5.Faliński Przemysław
Denarska Julia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Faliński Przemysław
Denarska Julia
Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE - Warszawa1 (+1)115
6.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl13 136
7.Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Kudzielko Zuzanna
Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA6 68
9.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 09
10.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg6 610
11.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 111
12.Banach Alan
Shmahara Khrystyna
AKSEL - Rzeszów
Banach Alan
Shmahara Khrystyna
Banach AlanShmahara KhrystynaAKSEL - Rzeszów7 712

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1
2.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA2
3.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm3
4.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków4
5.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Opole5
6.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa6
7.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin7

19+ (Powyżej 18) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1
2.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków2
3.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom3
4.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin4
5.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA5
6.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg6
7.Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa7
8.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin8
9.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin9
10.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków10
11.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
RIVIERA Warszawa
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Warszawa2 (+1)121
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 (+1)112
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 (+1)153
4.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław5 54
5.Ziółkowski Dariusz
Ziółkowska Agnieszka
KICK - Kielce
Ziółkowski Dariusz
Ziółkowska Agnieszka
Ziółkowski DariuszZiółkowska AgnieszkaKICK - Kielce4 45
6.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 16

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce E (+1)1E1
2.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław2 22
3.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 13