Jubileuszowy - DŻET 2017

2017-12-02 Rzeszów, DŻET - Rzeszów-Boguchwała


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA : Kat. 14-15 D ST/LA przeniesiona do Bloku 2

BLOK 1, rejestracja 8:15-8:45, próba parkietu 8:30-9:00, start: 9:15

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec E (+1)1E1
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E2
3.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno E (+1)1E4
5.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec1 (+1)115
6.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno1 16
7.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica4 47
8.Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec0 09
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów2 210
11.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 011

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D (+1)1D1
2.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków0 04
5.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów0 05
6.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 36
7.Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK - Rzeszów0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
3.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec1 14
5.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów2 25
6.Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl5 (+1)151
2.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162
3.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin6 (+1)164
5.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów6 (+1)165
6.Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA - Krosno3 36
7.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 67
8.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl1 18
9.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów6 69
10.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 411
12.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 012

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów6 (+1)163
4.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 44
5.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm4 45
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm7 (+1)173
4.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl5 (+1)154
5.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków4 45
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola4 46
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 07
8.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów1 18

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:15, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce5 (+1)151
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl6 (+1)163
4.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno2 (+1)124
5.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Kraśnik Kacper
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Szołek Nina
Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Paterek Kacper
Rachwał Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Paterek Kacper
Rachwał Julia
Paterek KacperRachwał JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 07
8.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec1 18

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO Krosno7 (+1)171
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)112
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno6 (+1)163
4.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)134
5.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów7 75
6.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 17
8.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce0 08
9.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 49
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krempa Paweł
Litwin Klaudia
GALA - Mielec
Krempa Paweł
Litwin Klaudia
Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA - Mielec7 (+1)171
2.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)144
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 46
7.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 17
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18
9.Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Nowak Zuzanna
Wijas JakubNowak ZuzannaKICK - Kielce0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin9 (+1)191
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+1)182
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno2 (+1)123
4.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec3 34
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 15
6.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin8 (+1)181
2.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 04
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 05
6.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 16
7.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość C (+1)1C1
2.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)172
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec7 (+1)173
4.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)154
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 45
6.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 06
7.Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 28
9.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C1
2.Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C2
3.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
4.Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
ArtDance - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance - Kraków0 05
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice1 16
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 28
9.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin9 (+1)191
2.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl5 55
6.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin8 (+1)181
2.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)142
3.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 74
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec3 35
6.Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK - Rzeszów5 56
7.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław0 07

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 16:15-16:00, start: 16:15

UWAGA : Kat. 14-15 D ST/LA przeniesiona do Bloku 2


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4, 4 (+1)14, 41
2.Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno4 (+1)141
3.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów3, 3 (+1)13, 31
4.Wiercioch Jakub
Buż Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Buż Zuzanna
Wiercioch JakubBuż ZuzannaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 11
5.Wilk Wiktor
Midura Amelia
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Midura Amelia
Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA - Krosno4 (+1)141
6.Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg2, 2 2, 22
7.Brzozowska Maja
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Brzozowska Maja
Misiak Wiktoria Maria
Brzozowska MajaMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0, 0 0, 02
8.Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
GRACJA - Krosno
Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA - Krosno0 02
9.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec2 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Folta Karol
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Sosin Kamila
Folta KarolSosin KamilaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
3.Myjak Adam
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Myjak Adam
Mieszkowicz Anna
Myjak AdamMieszkowicz AnnaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
5.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg5, 5 (+1)15, 51
6.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce4, 4 (+1)14, 41
7.Kapała Michał
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Kapała Michał
Mach Julia
Kapała MichałMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 02
8.Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
Maziarz Dawid
Czech Zofia
Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE - Jasło3 32
9.Olech Emilia
Kaplita Lilianna
AKSEL - Rzeszów
Olech Emilia
Kaplita Lilianna
Olech EmiliaKaplita LiliannaAKSEL - Rzeszów0, 0 0, 02
10.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów1, 1 1, 12
11.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 2 1, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec MaciejSidor JuliaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)141
3.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec5 (+1)151
4.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno1 (+1)112
5.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)122
6.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
7.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło2 23
8.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów3 33
9.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica2 23
10.Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Górka Zofia
Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
11.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
12.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce1 (+1)111
2.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów F (+1)1F1
3.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
4.Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
5.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów0 03
6.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec2 23
7.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów0 03
8.Pańko Gabriel
Dudek Dorota
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Dudek Dorota
Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 33

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
PASJA - Lublin
Nowak Marcel
Markiewicz Paulina
Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA - Lublin8 (+1)181
2.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory3 (+1)133
4.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 14
5.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec4 45
6.Tadla Paweł
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Paweł
Jurewicz Monika
Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 16

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 (+1)1111
2.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.12 (+1)1122
3.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów6 (+1)163
4.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)174
5.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Knyś Anna
Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER - Lublin4 47
8.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Tadla Paweł
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Paweł
Jurewicz Monika
Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 010

 

BLOK 4, start: 19:00

Gala turnieju obchody jubileuszu 25- lecia klubu