GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2017-09-30 Białystok, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI
W związku z odwołaniem turnieju w Warszawie istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia par na turniej bez dodatkowej opłaty.
Zgłoszenia u organizatora mailowo: justynagracjan@poczta.onet.pl
bądź telefonicznie +48 692 244 086

Usunięto kategorie: 14-15 E+F, pow.15 E, pow.15 D

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 9:30, próba parkietu 9:30 - 10:00, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cudowski Marcel
Dutek Amelia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Cudowski Marcel
Dutek Amelia
Cudowski MarcelDutek AmeliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ1 (+1)111
2.Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Studio Tańca ESKA - Augustów
Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaStudio Tańca ESKA - Augustów1 (+1)111
3.Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
Jacewicz JakubSeweryn GabrielaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ0 02

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
KADRYL - Białystok
Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL - Białystok1 (+1)111
2.Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
KADRYL - Białystok
Majewski Filip Aleksander
Grześ Julia
Majewski Filip AleksanderGrześ JuliaKADRYL - Białystok1 (+1)111
3.Piechowski Piotr
Popławska Julia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ1 12
4.Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
KADRYL - Białystok
Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
Rogalewski SzymonZawistowska PolaKADRYL - Białystok0 02
5.Świątkowski Adrian
Chańko Zuzanna Róża
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Świątkowski Adrian
Chańko Zuzanna Róża
Świątkowski AdrianChańko Zuzanna RóżaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ0, 0 0, 02
6.Urbonas Kelvinas
Šapovalaitė Amelija
Dance studio DORADA
(Litwa)
Urbonas Kelvinas
Šapovalaitė Amelija
Urbonas KelvinasŠapovalaitė AmelijaDance studio DORADA
(Litwa)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok4 (+1)141
2.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo3 (+1)131
3.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo1 (+1)111
5.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo3 (+1)131
6.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
7.Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
GCK - Grajewo
Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
8.Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
GCK - Grajewo
Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK - Grajewo0, 0 0, 02
9.Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
KADRYL - Białystok
Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
Rogalewski HubertMichałowska WeronikaKADRYL - Białystok1 12
10.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
11.Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
GCK - Grajewo
Kutniewski Kacper
Pawełkowska Marta
Kutniewski KacperPawełkowska MartaGCK - Grajewo-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Wierciszewska Kornelia
Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)111
3.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
4.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok4 (+1)142
5.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 03
6.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
7.Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeski Bruno
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Ornat Dominika
Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)161
2.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)162
3.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 43
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 04
5.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok8 85

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu 12:00 - 12:30, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21122
2.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 12103
3.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 0384
4.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok4 4474
5.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 1555
6.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok0 0636

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01150
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA0 02122
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 03104
4.Filipovičius Ramūnas
Suboč Kotryna
Šokių ir laisvaikio studija "DORADA"
(Litwa)
Filipovičius Ramūnas
Suboč Kotryna
Filipovičius RamūnasSuboč KotrynaŠokių ir laisvaikio studija "DORADA"
(Litwa)
4

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01151
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52123
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA1 13104
4.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 0486

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno7 71174
2.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02143
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 83122
4.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 64101
5.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2580
6.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko2 2659
7.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 0738
8.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 0817
9.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok2 2916
10.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec1 11015

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
GCK - Grajewo
Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK - Grajewo1 (+1)111
2.Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
PRESTIGE - Mońki
Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE - Mońki1 (+1)111
3.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa3, 3 (+1)13, 31
4.Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
GCK - Grajewo
Samełko Jakub
Rydzewska Małgorzata
Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK - Grajewo0, 0 0, 02
5.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo2 22

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)121
2.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
4.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska3 34
5.Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK - Lublin2 25
6.Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymczak Mateusz
Kaczmarek Aleksandra
Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM WARSZAWA3 36

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno9 91174
2.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 22143
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 03122
4.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 04101
5.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 6580
6.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 0659
7.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin4 4738
8.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec0 0817
9.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok6 6916
10.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin9 91015

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01154
2.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 02126
3.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 03107
4.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 1588
5.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 2669
6.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin0 0750
7.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0832
8.Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
TANGO
(Białoruś)
Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
Kirill GerasimenokAleksandra DavidovichTANGO
(Białoruś)

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01175
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02144
3.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 03123
4.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice0 04102
5.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 0581
6.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola8 8660
7.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola0 0739
8.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2918
9.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik11 111017
10.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 21116
11.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin0 01215
12.Dmitrij Prohorenko
Evgenija Ageeva
TANGO
(Białoruś)
Dmitrij Prohorenko
Evgenija Ageeva
Dmitrij ProhorenkoEvgenija AgeevaTANGO
(Białoruś)

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA3 (+1)132
3.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 14
5.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok0 05

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:00

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 01173
2.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 13142
3.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin0 04121
4.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa0 05100
5.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice2 2679
6.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 2758
7.Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Rychlica Katarzyna
Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE - Warszawa4 4836
8.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 1836
9.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 01015
10.Dmitrij Prohorenko
Evgenija Ageeva
TANGO
(Białoruś)
Dmitrij Prohorenko
Evgenija Ageeva
Dmitrij ProhorenkoEvgenija AgeevaTANGO
(Białoruś)
11.Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
TANGO
(Białoruś)
Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
Kirill GerasimenokAleksandra DavidovichTANGO
(Białoruś)

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 35

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 01233
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02196
3.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03170
4.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 04145
5.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 85120
6.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 8695
7.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 0770
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 0842
9.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1842
10.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 0842
11.Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
DUET - Warszawa
Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaDUET - Warszawa8 81141
12.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 81240
13.Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 01338
14.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01437
15.Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01636
16.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa0 01735
17.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa4 41834
18.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA4 41932
19.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław1 12031
20.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02129
21.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 82129
22.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 12328
23.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 22426
24.Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 02525
25.Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 02624
26.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42723
27.Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK - Lublin0 02822
28.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska0 02920
29.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 103019
30.Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Kuźniar Daria
Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 03118
31.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin
32.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin
33.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
LIDER - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaLIDER - Lublin
34.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
35.Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
TANGO
(Białoruś)
Kirill Gerasimenok
Aleksandra Davidovich
Kirill GerasimenokAleksandra DavidovichTANGO
(Białoruś)

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Datczuk Piotr
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Zaczkowska Weronika
Datczuk PiotrZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok3 31
2.Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL - Białystok3 32
3.Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 13